Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért posztolja azt valaki hogy boldog, ha nem ez a valóság? fórum

Miért posztolja azt valaki hogy boldog, ha nem ez a valóság? (tudásbázis kérdés)


1 2
10. ikres_anyu (válaszként erre: 9. - Bozsu55)
2019. júl. 30. 16:09
Egyre gondoltunk!
9. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Anikkk)
2019. júl. 30. 15:53
Nálatok mi újság? Volt fórumod:több éves szeretői viszonyról:
2019. júl. 30. 15:30

Nem minden fekete-fehér. Jó vagy rossz. Boldog vagy boldogtatalan.

A boldog pillanatokat szeretjük.


Nem vagyok a facén, de volt, hogy tettem fel máshová utazós képet, hogy népszerűsítsem egyéni, olcsó szevezésű erdélyi utunkat. Volt aki dicsekvésnek vette és megsértődve kilépett. Szerinte idegesíteni akartam, pedig csak kedvcsináló volt.

2019. júl. 30. 15:18
Mert a látszat fontosabb neki, mint a valóság. (Ahogy nagyon sok emberrel ugyanez van.)
2019. júl. 30. 14:15
Általában a boldog pillanatokat fényképezi az ember igy azt is posztolja ki gondolom.
5. lapbarna (válaszként erre: 1. - Anikkk)
2019. júl. 30. 13:59

Miért, mit rakjon ki? Egy képet az uráról, ahogy ordibál vele, vagy magáról, amint éppen tányérokat csapdos a földhöz? Naná, hogy az (esetleges) boldog pillanatokat posztolja. Ugyanis előfordul, hogy nem minden egyenletesen bárányfelhős egy kapcsolatban. Néha fent, néha lent.

Azért azt megkérdezem tőled, te mit szoktál kitenni?

Én semmit.

4. csakelőre (válaszként erre: 1. - Anikkk)
2019. júl. 30. 13:52

Igen,ekkora.


Hogy megnyugtassak mindenkit,nem mindenkinek s.ar aki posztol.

3. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1. - Anikkk)
2019. júl. 30. 13:41
Így akarja magával is elhitetni, hogy milyen jó neki :(
2. f8db0709b8 (válaszként erre: 1. - Anikkk)
2019. júl. 30. 13:39

Ahol csak ezt posztolják,ott fix hogy nem oké minden.

A virtuális világ már csak ilyen.

Nekem is van olyan ismim,kiteszi itt voltak ott voltak stb,egy képen sincsenek együtt,itthon se látjuk őket együtt,ha mégis akkor is 3 m távolságra kullog a pasi..látszik,na meg mindenki tudja mire "épült"ez a kapcsolat,ök se sokáig lesznek már együtt,hiába lett egy gyerek.Nem boldogok...

2019. júl. 30. 13:29
Egyik ismerősöm évek óta posztolja azt mennyire ideális család , anya apa gyerekek minden tökéletes , aztán kiderült hogy vállnak. Most a következő aki szinten nagyon boldog, örökös poszt a tökéletes életről aztán apuka hétvégén öngyilkos lett.... ez mire jó? Így könnyebb elviselni az igazságot ? Ekkora hazugság minden a világban?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook