Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért öklendezik mindentől? fórum

Miért öklendezik mindentől? (beszélgetős fórum)


14. Juc777 (válaszként erre: 13. - F3000dc5ef)
2012. okt. 31. 08:17

Bakker, ilyen is van???

Jesszus, akkor én még nem is panaszkodhatok. Az én kicsim legalább van, amit megeszik. Most a pogácsa+kakaó a favorit, a régi kedvencek, mint cékla, sütőtök, stb, mentek a sunyiba. Tegnap este kivételesen repetát is kért a paprikás krumpliból és a főtt tojást is megette, pedig a fehérjét először kóstolta. A körtétől, banántól öklendezik, pedig ezeket is szerette. Nem értem ezeket a hirtelen ízlés-változásokat. Van, amitől 1x öklendezik, kihagyom pár hétre, utána megeszi, legközelebb megint öklendezik. Szerencse mondjuk, hogy legalább ki nem hányja.

13. f3000dc5ef (válaszként erre: 9. - Juc777)
2012. okt. 30. 14:24

Mert változik a gyerek. Kellenek új kedvencek.

VAgy tényleg hagyni kell, hogy egy ideig egye azt, ami jól esik neki.


A keresztfiam az első perctől ilyen. Mondjuk el is kényeztette a mamija. Még iskolás korában is etette.

De ez abból is adódott, hogy tényleg minden visszajött belőle. Évekig palacsintán, dinós rántott izén, krumplipürén és uborkasalátán élt. Ennyi. Slussz. Kinőtte :D és már a gumicukortól se kezd el hányni. :D

12. f3000dc5ef (válaszként erre: 8. - Juc777)
2012. okt. 30. 14:20

Ez végül is jó jel :D


Tehát van amit eszik :D

2012. okt. 30. 09:32
írtam privát üzit
10. hajni107 (válaszként erre: 9. - Juc777)
2012. okt. 30. 09:26
nem próbáltál valahol utána olvasni ilyen gyakori kérdéseken vagy esteleg írni egy szakembernek? megértelek hogy nem akarsz mindennel orvoshoz futni, pláne ha kórházba fognák szegényt...
9. Juc777 (válaszként erre: 7. - Hajni107)
2012. okt. 29. 17:04
Aha, ezt én is olvastam, csak rossz nézni kaja közben és nem értem, a régi kedvenceivel is miért csinálja ezt.
8. Juc777 (válaszként erre: 6. - F3000dc5ef)
2012. okt. 29. 17:03
Nem tudom, de azt sem, hogy erre hogyan lehetne rájönni. Az az érdekes, h a pogácsa pl minden mennyiségben jöhetne, főleg a "rendes" főtt ételekkel van a baj.
2012. okt. 29. 16:37
szia! én nemrég olyat olvastam ha nem fogy akkor nincs baj. de hát ez sovány vígasz egy aggódó anyának... lehet majd magától rendbe jön. sajnos nem tudok okosat mondani. remélem minden okés lesz.
6. f3000dc5ef (válaszként erre: 5. - Juc777)
2012. okt. 29. 16:35

Az oltás lehet a ludas.


Elment volna a szaglás? vagy az ízérzékelése?

5. Juc777 (válaszként erre: 4. - Juc777)
2012. okt. 29. 16:26
Amúgy betegnek egyáltalán nem tűnik, a viselkedése nem azt mutatja, csak a kaja a gond. Nem akarok rögtön orvoshoz rohanni, mert a miénk olyan, hogy rögtön kórházba utal, ha nem tud azonnal vmi okosságot mondani. 1x már volt szerencsém ezt végigjárni, ottfogták volna a kórházban az amúgy egészséges gyereket.
4. Juc777 (válaszként erre: 2. - Pipázó sün)
2012. okt. 29. 13:50
Nem hányingere van, hanem olyan,mintha nem ízlene neki a kaja. Reggelit, uzsonnát, utóvacsorát simán eszik.
2012. okt. 29. 13:32
Irány az orvos. Ki tudja mit csinált az oltás :(
2012. okt. 29. 13:01
Sok betegség tünete a hányinger. Vidd el orvoshoz.
2012. okt. 29. 12:51

Sziasztok!

Kislányom 16 hónapos. 15 hós korában megkapta a kanyaró elleni oltást, rá 2 héttel 40 fokos láza volt, amit alig tudtunk lehúzni. Emiatt nem volt étvágya 3-4 napig, amit nem csodáltam. Viszont azóta már eltelt 2 hét és még mindig képtelen vagyok ebédre és vacsorára normálisan megetetni. Minden ételtől öklendezik, azoktól is, amiket korábban jó étvággyal megevett. A püréktől ugyanúgy, ahogy a darabos ételektől. Ezerféle trükköt kipróbáltam, abbahagytam az etetést és félóra múlva folytattam, más kajával kínáltam, játszottam vele, bevittem tv elé. Semmi sem segített igazán. Fogyni nem fogyott, de nem is hízott azóta. Már kifogytam az ötletekből. Volt már vkinek ilyen problémája? Hogy sikerült megoldani? Vagy egyáltalán mi lehet a baj????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook