Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért néznek sokkal idősebbnek a koromnál? fórum

Miért néznek sokkal idősebbnek a koromnál? (beszélgetős fórum)


1 2
17. 4c4743ec7d (válaszként erre: 13. - 07c4794583)
2010. jan. 4. 13:52
Eszembe jutott.Ez a tupi frizura meg a szemhéjtus...50-es évek divatja. Mondjuk szerintem nem a vörössel van alapvetően gond, mert az is jól tud mutatni egy fiatalos, modernre vágott frizurán.De ez a párosítás nem előnyös.
16. mese (válaszként erre: 14. - Ca2ffaf6c3)
2010. jan. 4. 13:51

köszi, de ott is hosszú a hajam, csak hátra tűztem:)


A színnel viszont az a gáz, hogy imádom a vörös hajszínt. Sötétbarna voltam, és úgy néztem ki vele, mint egy szürkeegér....Tényleg pocsékul állt. Akkor azért szóltak meg, hogy fessem valami nagyon élénk színre, de ne legyen szőke. Az borzalmasan állna...

15. 07c4794583 (válaszként erre: 7. - 04d410066e)
2010. jan. 4. 13:49
teljesen egyetértek, szép barna haj, egy kevés narancsos-barnás pirosító, szájfény szintén narancsos és nem lilásrózsaszín (hideg) árnyalatban és csak szempillaspirál, esetleg finom őszi színű szemhéjpúder - csodákat tesz!
2010. jan. 4. 13:47

nekem az a frizura tetszik amelyiket szintén te vagy névvel láttad el

jól áll a rövid

és kerüld ezt a vöröset

vagy a vöröset

2010. jan. 4. 13:46

ez a haj szerintem azért öregí borzasztóan, mert 1. a színe tipikusan a 40-50-es korosztály kedvence, anyám 58 és pont ilyen színű haja van 2. ahogy fésülöd-kontyolod, nekem az egy 10-15 évvel ezelőtti divatot idéz - és ezt a jelenséget is ismerjük, van egy kor, ami fölött a nők megszűnnek a trendet követni, pl nagyanyámat se lehet lebeszélni erről a szörnyű rakott hajról, ami a daeuer majd kifésüljük világnézetből áll, mert az ő fiatalkorukbban ey volt a trendi.


szóval fogj egy marék pénzt és irány egzy fodrász, és ne félj megtépetni, rövidebre szedetni, csak mondd meg, hogy olyan legyen, ami szépen nő le. első körben tuti festetnék is sötétbarnára, aztán ha lenő, meglátod.


az erős smink talán nem lenne akkora baj, de a szabály vagy szem, vagy a száj!

a szemet füstösebbre divatos sminkelni, a sminkeddel mindenképp elmennék egy kozmetikushoz, hogz tanítson meg a tussal bánni, illetve megtalálni a színeid. egy alkalom ehhez elég. a kozmetika lehetőleg ne valami csepeli lakótelep aljában levő zsuzsi kozmetika legyen, hanem próbálj a belváros felé orientálódni, kerül, amibe kerül.


nem mindenkinek van ösztönös érzéke ahhoz, mi a jó neki. ezzel semmi baj, ha felismered és rááldozol az egyszeri fodrász-kozmetika - tehát profi - véleményre.

2010. jan. 4. 13:45
vörös haj, és sötét smink miatt
11. mese
2010. jan. 4. 13:44

Hát, megpróbálom halványabban sminkelni magam...Csak az a gáz, a munkahelyemen teljesen természetes vagyok, semmi smink, és ott is a vásárlóim, nem egyszer néztek 30 évesnek, egy hölgyel volt emiatt egy kis kellemetlenségem...

Kedves volt, és azt mondta, tegeződjünk, egy korosztály vagyunk. Megkérdezetm a korát, és azt mondta 30 éves. Mire én elárultam a saját életkorom, és szegény pirult, és én is...Cuki volt a szitu, de kellemetlen..

Többször jártam már így munkahelyen.

Ott pedig tényleg nincs rajtam semmi mesterséges dolog, a hajam is lazán van összefogva...:(

A legsértőbb az, amikor 18-20 éves srácok, akiket én letegezek, csókolommal köszönnek. Áááááá!

10. 4c4743ec7d (válaszként erre: 4. - Dorottya84)
2010. jan. 4. 13:43
Szerintem is a fiatalosabb frizura segítene kicsit az tuti. Ez kicsit anyukás,nem bántásból.
9. ataner87 (válaszként erre: 1. - Mese)
2010. jan. 4. 13:39
Énis kb. 30ra tippelnék. Nemtom, talán a vörös haj teszi..:s
8. tavasi (válaszként erre: 1. - Mese)
2010. jan. 4. 13:37
Én ha nem tudnám a korod, 28 körülinek tippelnélek!
2010. jan. 4. 13:37
Szerintem hagyd ezt a hajszínt. Próbálkozz valamilyen meleg árnyalatú barnával, gesztenyeszínnel. Rögtön fiatalabbnak tűnsz majd. A hideg színek nagyon szigorúvá tesznek. És ezeket a fekete szemeket is hanyagolhatnád... Próbálj ki valami natúr sminket. :)
6. 4c4743ec7d (válaszként erre: 1. - Mese)
2010. jan. 4. 13:37

Nekem meg fordítva van tapasztalatom. 25 vagyok,de karácsony előtt is elkérték a személyimet, mikor cigit akartam venni. Nem mintha bánnám:)

Egyébként meg szerintem is a smink elég sokat segít az ilyenen, meg elég karakteres arcod van,karakán..szerintem.Nem tudom jobban megfogalmazni bocsi:)

5. tavasi (válaszként erre: 3. - Spiritus)
2010. jan. 4. 13:37
Engem is fiatalabbnak néznek, és tök jó :)
2010. jan. 4. 13:37
szerintem a vörös ha már eleve dob rajtad 5 évet lágyabb halvány természetes smint Bár én nem sminkelek................de ha ezek sem jönnek be és nem változik az arcod akkor meg kell barátkozni az arcoddal van akinek ilyen az arca........ja esetleg még egy fiatalos arcodhoz passzoló frizura
2010. jan. 4. 13:36

szia!

Én is szavaztam! Szerintem elég karakteres az arcod azért, eléggé érettnek látszik ami szerintem nem baj ha a bőröd szép meg ilyenek... sokáig fogsz 25-30 évesnek kinézni.. Engem mindíg fiatalabbnak néznek... lassan már kezdek örülni neki:)

2010. jan. 4. 13:35
Sötét haj, és erős smink.
1. mese
2010. jan. 4. 13:33

Ez a kérdés már rég foglalkoztat, mert sokan azon lepődnek meg, ha a valódi életkoromat elárulom, és azt hiszik hazudok. Indítottam egy szavazást, hogy megnézzem, ki mennyi idősnek néz, és le vagyok döbbenve...

Gyorsan ki is írtam utánna az adatlapomra az életkorom, de a statisztikán sajna nem változatott. Tudom, ez hiúsági kérdés, de egyre jobban kétségbe ejt. Szerintetek min kellene külsőleg változtatnom? Nektek vannak hasonló tapasztalataitok?(Még csak 21 vagyok...)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook