Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nézegeti a fotóimat? fórum

Miért nézegeti a fotóimat? (beszélgetős fórum)


13. Kissan (válaszként erre: 1. - Emese11)
jún. 11. 12:50
Szóval les téged. Te pedig azt lesed, hogy ő les-e?... ahha...
12. 1a7810dfaf (válaszként erre: 1. - Emese11)
jún. 11. 09:32

Szerintem te is megnézel egy csomó mindent, amivel vagy akivel nem akarsz kezdeni semmit.


Könnyebb lenne az életed, ha magaddal foglalkozál és nem félidegenekkel. Nem álltok kapcsolatban: töröld az ismerőseid közül, mert semmi köze az életedhez.


Hamarosan rá fogsz jönni, hogy a magánszféra legnagyobb kincsed, sőt, az egyetlen, ami megmaradhat neked morzsák szintjén.

11. Enissa (válaszként erre: 1. - Emese11)
jún. 11. 08:47

Most mi a gondod?

Ha zavar töröld, ha meg nem, akkor ne értetlenkedj,miért néz meg!

Szerintem az is beteges, ha valaki azt lesi, hogy az az ismerőse, akit hagy ismerősnek, kukkolod, miért érzed, hogy ez jobb

jún. 11. 00:58
felejts el ezt a pasit!
9. 73b43dd0e2 (válaszként erre: 1. - Emese11)
jún. 11. 00:34
Kulcsot is adtál neki?
8. 73b43dd0e2 (válaszként erre: 1. - Emese11)
jún. 11. 00:34
Az online ismerkedés előnyei. 😃 (egy zaklatóval több)
7. Gretaa (válaszként erre: 1. - Emese11)
jún. 10. 22:25

Nyílván kíváncsi rád.

Ha nagyon zavar,töröld az ismid közül.🙂

Én senkit nem nézegetek,max a baráti,családi körömet akikre kíváncsi vagyok,de velük folyamatos a kapcsolattartás.

jún. 10. 22:17
Te ezeket nem azért rakod ki, hogy az ismerőseid megnézzék? Vagy nem ez a lényege? Miétt baj ha megnézi amit azért raksz ki hogy megnézzék?
jún. 10. 22:08
Ott a neve a felsoroltak listáján.
4. globus (válaszként erre: 1. - Emese11)
jún. 10. 21:56
Honnan tudod, hogy megnézi a napi képet?
3. gigi> (válaszként erre: 1. - Emese11)
jún. 10. 21:41
Fogjál egy jó könyvet és olvass. Abból nem lehet baj.
2. Pulcsis (válaszként erre: 1. - Emese11)
jún. 10. 21:14

Igyál meg 2 dl tejet, jobban alszol majd.


Szívesen! 😅

jún. 10. 21:09
Társkeresőn megismerkedtem egy sráccal aki azt se tudta hogy mit akar. Facen ismik vagyunk. Mikor kimondtam hogy nem kérek belőle, megszűnt minden kapcsolat. De pár napja megint elkezdte nézegetni a napi képemet. Volt hogy direkt raktam ki és azt is megnéztem. Többször úgy vettem észre mikor lekapcsolom a netet a mobilomrol és később felnézek már ő sincs fent. Ezt azert irom mert este 8kor lekapcsolja a gépét, magyarán nem elérhető. De mikor egy sráccal beszélgettem ejjel 3ig ő is fent volt 2ig. Többször tapasztaltam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook