Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem vagyok képes erről beszélni? fórum

Miért nem vagyok képes erről beszélni? (beszélgetős fórum)

1 2
2018. aug. 25. 19:04
Azért nem ilyen egyszerű ,mert szeretem csak nem akarom hogy kihasználjon mert az tény hogy én jobban keresek nála,ő három gyerek után fizet tartásdíjat
6. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Málnafagyi)
2018. aug. 25. 19:03
Ha nem vagy képes erről beszélni vele, az azt jelenti, hogy még nem érzed úgy, hogy ennyire bizalmas a viszonyotok. Egy 5 hónapos kapcsolat azért még nem olyan mély. Viszont ha arra már képes voltál, hogy kölcsönözz neki, akkor legyél arra is, hogy felhozd a témát. Jobb tisztázni.
5. Guruljka (válaszként erre: 1. - Málnafagyi)
2018. aug. 25. 19:03

Csak egyikőtők pénzén lehet nyaralni?

Fele-fele arányban nem lehet?


(Te mennél az ő pénzéből, de a saját pénzeden őt nem vinnéd szívesen?)


Mert akkor elég lenne megkérdezned, fizeti-e saját részét.

2018. aug. 25. 19:00
Szerintem is hagyd és hamar ábrándulj ki.
3. simple (válaszként erre: 1. - Málnafagyi)
2018. aug. 25. 18:56
Szerintem kérdezz minél előbb. Ha elnyomod magadban, az csak feszültséget generál benned, és előbb utóbb kirobban. Jobb lenne higgadtan rákérdezni, hogy miért nem adta már oda neked?
2018. aug. 25. 18:56
Szerintem hagyd és mihamarabb ábrándulj ki belőle. Jobban jársz.
2018. aug. 25. 18:53
A párommal öt hónapja vagyunk együtt,július elején megbeszéltük hogy elmegyünk nyaralni,előtte arról volt szó hogy nem megyünk mert neki nem volt pénze.Júliusban kapott egy munkát,igy arra jutottunk hogy én befizetem a nyaralást és ő ha majd kifizetik a munkáját,odaadja az ő részét.Azóta már megkapta a munkáért járó pénzt és nem történt semmi.Valahogy képtelen vagyok szóba hozni,de úgy érzem ez ahhoz vezet hogy kiábrándulok belőle,pedig amúgy minden szép és jó vele
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook