Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem szeretik a legtöbb helyen a nem felszínes, mély érzésű embereket? fórum

Miért nem szeretik a legtöbb helyen a nem felszínes, mély érzésű embereket? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
146. unom (válaszként erre: 145. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 27. 11:13

Miért nem lepődök meg, hogy ezorokkant vagy?

Ne csodálkozz, ha nem beszélgetnek veled komoly témákról 😃

145. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 143. - Unom)
2021. márc. 27. 11:08

Így van, a mélyebb és érdekesebb témák nem oda valók.


Csak a felszínesek. Például ha olyan témát hoznál fel mint a szellemvilág, szerintem mindenki azt gondolná teljesen bediliztél. Pedig nagyon sok érdekes és megmagyarázhatatlan történetről lehet olvasni. De az emberek többségét az ilyenek hidegen hagyják.


Sajnos amikről beszélgetnek munkahelyen például egyszerűen nem érdekelnek. Mit tehetnék akkor?

144. unom (válaszként erre: 138. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 27. 10:52

Te is ember vagy, ha elgelejtetted volna.

Nincs Isten, a filozófia pedig halott. Ki mondta?

143. unom (válaszként erre: 141. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 27. 10:50

Ezekből több engem is érdekel. De vannak barátok, haverok, akikkel tudok ezekről beszélgetni. Veled nem is próbálkoznék, mert honnan tudnám, hogy érdekel?

A politikáról pedig nem sok emberrel beszélek, munkahelyen pedig senkivel. Nem oda való téma.

142. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 139. - Gabbbicica)
2021. márc. 27. 10:39

Nyilván nem boldog és teljes az életem így.


De tudom sokkal boldogtalanabb lennék ha maszkot viselnék és megjátszanám magam, illetve érdeklődést színlelnék. Szerintem ez sokkal nagyobb bunkóság mint egyszerűen nem kommunikálni az emberekkel.

141. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 140. - Gabbbicica)
2021. márc. 27. 10:38

Oké akkor írok egy pár példát.


Például a politika. Szeretek kicsit politizálni, megvitatni az épp aktuális híreket, fejleményeket. Elmondani véleményem. Stb.


Akkor a tudományok. Szeretek például az űrkutatásról beszélni, az Univerzumról, miként jött létre az élet, más életformákról is akár az Univerzumban.


Szeretek beszélni a történelemről, történelmi eseményekről.


Ugyanakkor filmekről, de megvitatni milyen mondanivalóik vannak. Mi a jelentése, mi az üzenete és stb.


De ezek az emberek többségének biztos csak értelmetlen okoskodás. Szóval teljesen felesleges mélyebb témákat felhozni mert az emberről negatív lesz a vélemény. Saját tapasztalat...

140. gabbbicica (válaszként erre: 138. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 27. 10:18

Tovabbra se ertem, h min filozofalgatsz ebed kozben. Es tenyleg erdekel.


Leirom, hogy nalunk a munkahelyen milyen egy ebéd. Altalaban 6-8 emberrel ebedelek kb 30-35 percig.


A nemek aranya kb fele-fele, es szinten fele-fele akinek 3-10 ev kozotti gyereke van. Van, aki epitkezik, mas felujit.


Munkarol sosem beszelunk.


Vegyesen kerulnek szóba a gyerekek, a lakhatas, szabadidos programok, ha volt valaki vhol elmeseli, hogy milyen volt, ajanlja-e azt az ettermet, szinhazi eloadast, konyvet barmit.


En ezt sem agyhalott cukinak nem ertekelem, se felszinesnek. De tény, h nem is filozofalas.


Szoval erdekel, h te milyen temakkal erezned jol magad az adott osszetetelu tarsasagban.

139. gabbbicica (válaszként erre: 137. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 27. 10:13

Komolyan erdekel, hogy milyen ertekek szerint neveltek.


En szemely szerint amugy nagyon szomoru lennék, ha a gyerekem 7 eves kora ota ki lenne kozositve es nem talalna a helyet a tarsadalomban.


Kell egy arany kozeput, mert azt nem hiszem el, hogy boldog es teljes eletet elsz igy.

138. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 136. - Gabbbicica)
2021. márc. 27. 10:12

A filozofálgatás miért akkora bűn?


Összehasonlítva, munkahelyen asztalnál simán ki lehet beszélni másokat, álhíreket terjeszteni róla, befeketíteni. És mindezt egy felszínes csevegés keretein belül.


De nem, filozofálni ne próbálj mert te leszel maga a Sátán!


Á utálom ezt az egészet.

Szarok az emberek. Kész. Ennyi.

137. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 132. - Unom)
2021. márc. 27. 10:10

Tehát nem szabad kritikát megfogalmazni az emberekről?


El kell játszani, hogy minden úgy jó és tökéletes ahogy van?


Ha eljönnél a családomba és megtapasztalnád milyen értékek közepette neveltek, nem engem hibáztatnál. De kitudja, lehet akkor is ránk húznád azt, hogy mi vagyunk az antikrisztus.

136. gabbbicica (válaszként erre: 135. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 27. 10:09
Az agyhalott cukika es haveri, munkatarsi, egyeb cseveges kozott azert jo par fokozat van.
135. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 130. - Bözsi néni)
2021. márc. 27. 10:06
Szeretek filozofálni? Ez miért nagyobb bűn mint amit sokan mások követnek el? Gondolkodni is megvetendő már? Mert a csorda csak az agyhalott cukikákat szereti?
134. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 129. - Gabbbicica)
2021. márc. 27. 10:04

Annyi rosszindulat és támadás után csodálkozol, hogy nem vagyok túl pozitív véleménnyel az emberekről?


Mondhatom neked, hogy már 100-szor megjártam és csalódtam, de akkor is azt fogod mondani, hogy az én hibám volt az összes mert az emberem milyen kis cukikák és nem közösítenek ki akár pofára, külsőre, származásra, anyagi helyzetre stb.


Ne védd őket, felesleges.

133. unom (válaszként erre: 132. - Unom)
2021. márc. 27. 08:26
Bocs: véleménnyel.
132. unom (válaszként erre: 127. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 27. 08:25

Akkor kínlódj tovább, a te dolgod.

Az, hogy mit gondolsz az emberekről, magánügy. Ne aggódj, ők sincsenek jó véleményell rólad.

131. unom (válaszként erre: 128. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 27. 08:23
Még mindig nem érted: nem szàmít a véleményed.
130. Bözsi néni (válaszként erre: 61. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 27. 08:03
Ez nem a mély érzésű ember, hanem atudálékos. Aki egy buliban vagy bárhol, bárkinek nekiáll okoskodni.
129. gabbbicica (válaszként erre: 127. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 27. 07:48

Süt belőled a rosszindulat, az irigység. Rajtad kívül mindenki rossz....


Ismered azt a viccet, hogy autózik a bácsi az autópályán, mikor bemondják a rádióban, hogy egy férfi a forgalommal szemben halad az autópályán? Mire a bácsi megvetően felhorkan: mit egy? az összes idióta szembe jön?

128. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 126. - Unom)
2021. márc. 26. 22:44
Nem várom el. Viszont tény, ezzel nem azt éred el, hogy jobb véleményem legyen az emberekről.
127. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 125. - Unom)
2021. márc. 26. 22:43

Nem tudnék változtatni. 7 éves korom óta ki vagyok közösítve. Ez az állapot belém ivódott, ez határozta meg a fejlődésem. Nem ismerek másféle állapotot és emiatt nem is kívánok másféle állapotot. Ez számomra a realitás és az igazság. Emiatt sajnos valóban nem tudom elhinni, amikor azt mondják van más is. Csak felszínes, rosszindulatú, kártékony embereket látok, nem pedig jóságos, segítőkész, kedves embereket. Egyszerűen nem látom meg ezeket bennük. Hazudósak, változékonyak, kihasználják az embert és sorolhatnám.


Nem látok sehol sem jó és őszinte embert. Csak nagyon ritkán, de ők is számkivetettek.


Hogyan és miért változtatnék? Legyek olyan mint akiket rossznak tartok? Elég nehéz ilyen irányba motiválja magát az ember.

126. unom (válaszként erre: 123. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 26. 21:45

Mit cseleztél ki? Éltél egy lehetőséggel, ennyi.

Anonim vagy, de elvárod, hogy érdekeljen a véleményed. Nem látod az ellentmondást?

125. unom (válaszként erre: 124. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 26. 21:43

Te nem mély vagy, csak szereted ezt hinni.

Nem beszélsz a kollégáiddal, és amikor ők se veled, akkor te vagy az áldozat.

Nem túl jó vagy, hanem félrecsúszott a szocializációd.

Ha akarnál, tudnál változtatni, de te élvezed ezt a szerepet.

Folytasd nyugodtan, nekem mindegy.

124. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 119. - Unom)
2021. márc. 26. 21:38

A családban nyilván nem bánt senki, rendes emberek mind. Legalábbis a szüleim, testvéreim, tehát a közvetlen család. Másokról viszont nem tudom ezt elmondani. Szerintem mi különcök lehetünk, túl jók erre a bolygóra.

Talán 15,000 év múlva kellett volna születnünk és nem napjainkban. Nem tudom.


15 év alatt volt 10 munkám, dolgoztam már 3 országban. Jártam suliba is és egyetemre is.


Szóval megfordultam egy pár helyen. És a képlet mindenhol ugyanaz. Ha nem csevegsz akkor megtorolják. Ha nem vagy felszínes és nem színészkedsz akkor kiközösítenek.


Ha megmutatod, hogy mély vagy akkor sajnálkozva néznek rád mint valami félkegyelműre.


Mindenhol ugyanaz van.

123. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 120. - Unom)
2021. márc. 26. 21:34

A nicknevem miért vállalnám? Azért, hogy ha majd felteszek egy másik kérdést akkor rögvest végigolvassák milyen más kérdéseket tettem fel, és annak függvényében válaszoljanak?


Teljesen haszontalan művelet lenne. Igen, ki szoktam cselezni az emberi szokásokat :)

122. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 121. - Gabbbicica)
2021. márc. 26. 21:32

Nyilván az nem helyes. A levezetés semmiképp sem helyes, pláne nem olyanon aki nem a problémád okozója.


Ha esetleg a neked ártóknak oltod le a fejét az még valamennyire érthető, viszont úgyis veszítesz mert felhasználják ellened és többé nem mosod tisztára magad.

121. gabbbicica (válaszként erre: 117. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 26. 19:54

A szart, amit magadnak keversz.


Azert, mert nem tud vki beilleszkedni, jogos egy takaritonon, pinceren levezetni a feszkot? Pedig lehet, ők is mélyérzésűek.


A hozzaszolasaid alapjan most mar biztos vagyok benne, hogy nem azert nem szeret senki, mert mélyerzésű vagy és nem felszines.


Hanem mert kibirhatatlan vagy.

120. unom (válaszként erre: 116. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 26. 18:25
Miért kellene, hogy érdekeljen egy ismeretlen véleménye? Még a nicknevedet se mered vállalni, de legyen fontos, hogy mit gondolsz rólam? Ugyan indokold már meg, miért is?
119. unom (válaszként erre: 117. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 26. 18:23

Tehát otthon is mindenki téged bánt?

Miért nem változtatsz?

15 év alatt miért nem fogtad magad, és változtattál gyökeresen? Új szakma, külföldre költözés?

118. unom (válaszként erre: 115. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 26. 18:22

Nevetséges, hogy nem írtam sehol, hogy az emberek korrektek, te képzeled bele.

Te sem vagy az, a kérdésekre nem válaszolsz.

Sajnálod magad, tetszelegsz az áldozat szerepében, de 15 év alatt képtelen vagy megoldani a problémádat.

Kedves Karen, kezdj valamit magaddal, vagy ha élvezed ezt a szenvedést, akkor folytasd.

117. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 114. - Unom)
2021. márc. 26. 18:20

Tessék mi a terror a te értelmezésedben?


Tehát valaki tűrje el a szart napi 0-24-ben, de a felgyüllemlett szart sehol se engedje lecsapódni?


Ez a biztos infarktus 35 évesen receptje. Ezt szeretnéd?


Valahol igenis ki kell engedni felgyüllemlett szart amivel bombáznak.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook