Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem mondja el , hogy miért hagyott el? fórum

Miért nem mondja el , hogy miért hagyott el? (beszélgetős fórum)


1 2
36. Érdekes73 (válaszként erre: 34. - Apeeng)
2018. dec. 20. 19:22
csak ha keresteti...
35. Démon94 (válaszként erre: 34. - Apeeng)
2018. dec. 19. 23:22

Igen ez így igaz úgy megtalaljak mint a huzat


Jól lekell huzkodnod gyerektartas szempontjabol ez megerdneli. Keress majd egy jó ügyvédet és hajrá.

34. apeeng (válaszként erre: 26. - Hekate.)
2018. dec. 19. 22:49
A hatóságok megtalálják, akárhol is van.
2018. dec. 19. 22:01
Elolvastam mi törtent, és büszke vagyok rád hogy így állsz ehhez az egészhez. Kitartás tudom hogy nehéz..
32. Érdekes73 (válaszként erre: 31. - Hekate.)
2018. dec. 18. 17:55
Szerintem az a fontos hogy ne idegeskedjél feleslegesen és pihenjél sokat .
2018. dec. 18. 14:32

Talán jobb, hogy a babák születése előtt hagyott el.

Bár szerettem nagyon soha nem adnék neki esélyt még ha kérne sem.

Ha elbírja a lelkiismerete, hogy van valahol két gyereke ő meg lexarja hát legyen.


Egyébként én is egy nőre gyanakszom, de már úgy vagyok vele legyenek akkor boldogok, én is az leszek.

30. Érdekes73 (válaszként erre: 29. - Judyth)
2018. dec. 18. 13:01
Szerintem jellemtelenség kell ehhez+ női támogatás a háttérben ez lehet anyuka is vagy barátnő vagy testvér is.
29. Judyth
2018. dec. 18. 10:01

Szia.

Ez velem is megtörtént. Később kiderült hogy egy másik hölgyemény van a dolgban sajnos.

Persze ez nem azt jelenti hogy itt is ez van én a saját esetemet irtam le.Az is lehet hogy "megijedt" és nem tudatosult benne minden

Későbbiek folyamán persze probálta javítani amit már elrontott de én úgy voltam vele aki képes elhagyni minket más miatt attól sokat ne várjak...Párszor beszélgettünk erről hogy mi miért történt de akkor akkorát csalodtam benne hogy...😏🤔

2018. dec. 17. 21:48
Hát igen szerintem e nyugodj bele már csak azért se mert ő is ott volt amikor csináltátok.... Legalább fizessen ha már ilyen mocsok hogy nem vállalja a felelősséget..
27. Érdekes73 (válaszként erre: 26. - Hekate.)
2018. dec. 17. 21:31
Ez komoly dolog a születendő baba/babák szempontjából hogy ebbe beletörődsz nem lesz biológiai apa papíron 3 éves korában anyakönyvezik XY-ra vagy beadod az apaságit ( gyámhivatal , ügyvéd) és akkor DNS teszt alapján el kell ismernie és kötelezhető gyerektartásra.Terhesen nem jó ilyen dolgok miatt idegeskedni :(
26. Hekate. (válaszként erre: 24. - Érdekes73)
2018. dec. 17. 19:18
Biztos vagyok, hogy nem fogja aláírni mivel semmilyen módon nem lehet elérni. Az anyukájától tudom, hogy külfőldre ment de ő sem sokat beszél vele.
2018. dec. 17. 19:03
Nagyon sajnálom ha tudta hogy jön, jönnek a babák, és most így sz... bán hagy, ez egy patkány sajnos. De én is úgy gondolom hogy csùszni fog vissza. Azt azért elmondhatta volna hogy miért ment el, bár úgy sem lenne könnyebb. 😢😢
24. Érdekes73 (válaszként erre: 23. - Hekate.)
2018. dec. 17. 18:11
Nehéz lesz neked. Szerintem egy ilyen jellemtelen alak az apasági nyilatkozatot se fogja aláírni ...
23. Hekate. (válaszként erre: 22. - Pasionella)
2018. dec. 17. 12:39

Nem én voltam neki az első, nekem ő volt az igen.

A családom melettem van ahogy tud...

22. Pasionella (válaszként erre: 20. - Hekate.)
2018. dec. 17. 12:33

Te voltál neki az első?

Neked gondolom sanszos hogy igen...

Valószínűleg megijedt, hogy "vége" van az életének... de elég gyerekes ahogy ezt "közli"... és hiába fut el, kötelességei a gyerekek felé mindenképpen lesznek.

Van segítséged rajta kívül?

2018. dec. 17. 12:27
Mert sunyi és aljas, beijedt, de akkor is álljon oda eléd és mondjon két mondatot. Minimum.
20. Hekate. (válaszként erre: 19. - Pasionella)
2018. dec. 17. 12:26

Terveztük mi sem gondoltuk, hogy ilyen hamar összejön (orvosi okok miatt) de terveztük.

Nem gondoltam, hogy ilyen ember. Az abortuszra pedig nem is akartam még gondolni sem hiába hagyott el.

Megbízható embernek tartottam 16 éves korom óta ismerem így nem is értem a döntését.

19. Pasionella (válaszként erre: 14. - Hekate.)
2018. dec. 17. 12:01

Hát ez több mint fura. Tervezett terhesség volt? Megijedt volna? De akkor sem lép le így...

Miért vállaltál vele gyereket ha ilyen? Képtelen vagyok felfogni, hogy egy egyébként teljesen megbízható emberről beszélünk.

18. apeeng (válaszként erre: 16. - Hekate.)
2018. dec. 17. 11:37

Pasi vagyok, ráadásul öreg...ezért veszem a bátorságot, hogy bátorítsalak...gyanítom, hogy baromi nehéz lehet férfi támasz nélkül ikrekkel, és az ezzel járó összes problémával...

Ha vigasztal, nagyobb összegben fogadnék, hogy a küszöb alatt vissza fog kuncsorogni...akkor kell észnél lenned, nem azonnal széttörni a fején egy étkészletet...inkább hagyni, hadd főjön szégyenében...

Három év és két gyerkőc nem múlik el nyom nélkül egy pasi életében(sem) ha mégis, akkor az..innen nem írom tovább, mert mégis a gyerekeid apja..


Ha tudod, hogy a pasik zöme(pláne ha fiatal bika)nem a feje után megy, akkor talán jobban bírod a csapást..

És ne sértődjön meg senki, az evolúció tehet mindenről...

17. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Hekate.)
2018. dec. 17. 11:16
Nagy mocsok az ilyen. Bármennyire is szeretné, nem tűnhet csak úgy el a gyerekei életéből. Ne feledd, hogy ha mást nem is várhatsz tőle, legalább gyerektartást fizetnie kell.
16. Hekate. (válaszként erre: 15. - Havanesekutyus)
2018. dec. 17. 11:07
Próbáltam keresni de sehogy nem értem el. Most már nem hívom, nem írok mert úgysem reagál.
2018. dec. 17. 11:00
Gondolom próbáltad hívni. Nem veszi fel?
14. Hekate. (válaszként erre: 12. - Pasionella)
2018. dec. 17. 10:46

Nem volt semmi előjele.

Valami biztos nem volt tökéletes de akkor is lehetett volna normálisan szakítani, vagy legalább elmondani miért lép le pont most.

13. Hekate. (válaszként erre: 10. - Ab3619a9cd)
2018. dec. 17. 10:41

Nem gondolom, hogy a szülei miatt lenne. Ők sem értik a fiukat...

Nincsennek is olyan jóban mint régen.

Amikor eljöttek a fiuk dolgaiért is nem győztek helyette bocsánatot kérni pedig ők aztán nem tettek nekem soha semmi rosszat.

2018. dec. 17. 10:41

Ez egy igaz kis g.ci...

Semmi előjele nem volt? ez azért érdekes... valami csak nem volt teljesen tökéletes köztetek :-(

11. Lávli
2018. dec. 17. 08:45

Milyen jellemtelen alak az ilyen, aki még a motyójáért is az anyját küldi el :O


Mindegy is, hogy mit mondana, miért hagyott el. Teljesen mindegy.

10. ab3619a9cd (válaszként erre: 9. - Hekate.)
2018. dec. 17. 08:38
Mivel a kedves szülők mentek a cuccaiért, nem lehet hogy benne van a kezük abban hogy felvette a nyúlcipőt?
2018. dec. 17. 07:12

Tudja, hogy ikrek.

Én 23 éves vagyok ő 33.

Akart gyereket/gyerekeket.

Amikor kiderült örült aztán le is lépett...

8. ab3619a9cd (válaszként erre: 1. - Hekate.)
2018. dec. 17. 06:50
Sok pasast megrémít a felelősség! Tudja hogy ikrek? Hány évesek vagytok?
2018. dec. 16. 23:24
Szerintem azért nem mondja el, mert egy másik nő miatt lépett le...a terhesség csak a végső lökést adta meg neki. Gyáva bevallani, hogy mást szeret. Talán már régóta.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook