Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem megy a felejtés? fórum

Miért nem megy a felejtés? (beszélgetős fórum)


1 2
12. f36e266467 (válaszként erre: 11. - 72463ef00f)
2012. júl. 27. 14:01

Hát amit én tennék az az, hogy megkeresném, hogy beszélhetünk-e. Ha belemegy, akkor elmondani, hogy mit érzel és te újrakezdenéd. Ha ő erre nemmel válaszol, akkor rájönni, hogy nem ő a te embered.


Úgyse működött volna jól :)


Savanyú a szőlő hozzáállás, de amúgy pedig igaz. :)

2012. júl. 27. 13:38

Asztat én itten megkérdezhetem, hogy:

mit tegyek?

két évig voltunk együtt, három hónapja szakított, és én csak a szépre, a jóra emlékszem, egyszer sem kerestük egymást, és én újrakezdeném vele.

2012. júl. 27. 13:25

Ne sajnáld, ha valaki azért hagy ott, mert olyan VAGY, amilyen vagy :)"


helyesbítve :)

9. f36e266467 (válaszként erre: 1. - Norciiiii)
2012. júl. 27. 13:23

Nyugtasson a tudat, hogy ezen szinte mindenki átesik élete során :) Ezt is meg kell élnünk :)


Ilyenkor egyébként hajlamos az ember a másikat túldimenzionálni. Most ő ilyen szuper a szemedben és sokkal, de sokkal jobbnak látod, mint amilyen valószínűleg.


Azok a mondatok, amiket mond neked, azok pont arra jók, hogy jó trutyin érezd magad, mivel tehetetlen vagy, mert nem ad esélyt.


Tudod én egy dologra már rájöttem az életemben:


Ha engem valaki nem akar, akkor nekem jobb nélküle. Azzal lehetek boldog, aki engem akar és nem fél újrakezdeni :)


Most ez nagyon szívbemarkólóan hat, hogy ő emiatt és amiatt kiábrándult, de tudod milyen lenne egy olyan kapcsolat, ahol ennyire kellene figyelned minden lépésedet, mert a másik egy reakciód miatt kiszeret belőle?


Hogy nem tudnád elengedni magad és kényelmesen élni mellette az biztos.


Ne sajnáld, ha valaki azért hagy ott, mert olyan, amilyen vagy :)


Az lesz a boldog párkapcsolat, aki azért szeret, amilyen vagy :)

2012. júl. 27. 13:20
én ezzel ugyan így vagyok,csak én 14 hónapja próbálom elfelejteni volt barátomat,bár ő folyton újra keres. ha nem akkor,meg én keresem őt,szóval :S gyakran találkozgatunk így is,pedig nem lenne szabad,de viszont letiltott a közösségi oldalakon,pedig jó ideje már ott se írtam neki,hívni nem tudom,csak ő engem,csak sms-t tudok neki küldeni,de pont ma jöttem rá,hogy egy ilyen ember miatt nem érdemes szomorkodni :/ ha ennyire semmibe vesz.Ha szeret fogadjon el olyannak amilyen vagy,vagy ha gondja van veled beszéljétek meg,és próbálja megérteni,hogy mit miért teszel mert mindennek oka van :)
7. Vigyorex6 (válaszként erre: 6. - Norciiiii)
2012. júl. 27. 13:17

"Vele minden nagyon jó volt."

Akkor még együtt lennétek; nemde?!

6. norciiiii (válaszként erre: 4. - Vigyorex6)
2012. júl. 27. 13:14
Teljesen jól ítéled meg,az vagyok.Általában nagyon erős vagyok,a külvilágnak a fájdalmat nem mutatom ki,ami tudom,hogy nem feltétlen jó,mert a dolgok egy idő után felgyülemlenek.Voltak már ezen kívül hosszabb kapcsolatom,de mégsem ilyen,mint ez.Vele minden nagyon jó volt.
2012. júl. 27. 13:10
Tudod, majd egyszer jön az a német úriember, akit Alzheimernek hívnak, aztán azt is elfelejted, amit nem kellene.
4. Vigyorex6 (válaszként erre: 3. - Norciiiii)
2012. júl. 27. 13:09

A felejtés sok minden függvénye. Egyéni feldolgozás, érzelmek (...)

Vannak emberek, akiknek egy élet is kevés.


Egyébként lehet, hogy rosszul ítélem meg, de így olvasva a soraidat nagyon fiatalnak tűnsz.


(Jól értelmeztem a nyitó hsz-t. Fél év sok mindenre elég, de szakításon való túllépésre nemigen.

2012. júl. 27. 13:00
a félreértések elkerülése végett:fél éve szakítottunk.és másfél évet voltunk együtt!
2. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Norciiiii)
2012. júl. 27. 12:59
Nem akarlak elszomorítani, de fél év nem túl sok. :(
2012. júl. 27. 12:57
miért nem tudok felejteni fél év után?A volt barátommal egy ideje nem beszéltünk annyit,csak heti,vagy két heti rendszereséggel,aztán egyszercsak elmondta,hogy el akart nekem mondani valamit,ami az lett volna,hogy próbáljuk meg újra,de mivel állításai szerint,én nem épp kedvesen beszéltem vele,hanem arrogánsan,ezért inkább nem akarja már,mert úgy véli,hogy neki elég ha csak egyszer is így viselkedem.Nem is ez alényeg,hanem találkoztunk,és újra előtörtek bennem az emlékek,de minden nagyon élénken...velem álmodtam,stb.Felajánlottam neki én is az újrakezdést,de nemet mondott,mondván,hogy "jobb lesz így nekünk",és,hogy fél újra belekezdeni.Nagyon szerettem,és már egészen jól túlvoltam a szakításon.De most megint úgy érzem magam,mintha valaki kést forgatna bennem.Nem tudom,mikor felejtem el,ha fél év után nem sikerülhetett!!?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook