Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem hagyják abba az emberek a mondókájukat, ha felhívom rá a figyelmét, hogy nem érdekel ez a téma? fórum

Miért nem hagyják abba az emberek a mondókájukat, ha felhívom rá a figyelmét, hogy nem érdekel ez a téma? (beszélgetős fórum)

1 2
17. Zizisicc (válaszként erre: 15. - Fe6fe7671f)
2008. máj. 9. 12:46
De nem csuknak le érte!!!!!! :oDDDD
2008. máj. 9. 12:46
mondd azt, jó mérgesen hogy ilyen agresszív nőt még nem is láttál, na hátha ez majd észheztéríti!
15. fe6fe7671f (válaszként erre: 14. - 0c97fbb607)
2008. máj. 9. 12:44
A víz drágább, mint a töltény, nem?
14. 0c97fbb607 (válaszként erre: 9. - Fe6fe7671f)
2008. máj. 9. 12:43

Szerezz be egy vizipisztolyt.

Ha közelít,TÜZELJ!!!

Komolyan mondom!

13. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 12. - Fe6fe7671f)
2008. máj. 9. 12:26
akkor tedd a fuledbe, amikor meglatod oket..., egyebkent nelkule is elmehetsz mellettuk, mintha nem hallanad meg oket.
12. fe6fe7671f (válaszként erre: 11. - Régiember)
2008. máj. 9. 12:24

Budapesten lakom a XII. kerületben. Már tizen egynéhány éve ugyanabban a házban, ezért látásból már ismerjük egymást.


Nem jó a discman, mert elüt az autó. Elég sok jár erre. :) Nem ér annyit!


Köszi az ötleteket!

11. régiember (válaszként erre: 9. - Fe6fe7671f)
2008. máj. 9. 12:17

discman a füledbe...

függöny az ablakra...


hol lax, hogy ennyi rém vesz körül???

10. McKenzi (válaszként erre: 8. - Fe6fe7671f)
2008. máj. 9. 12:17

primitívség...

nem tudom miért kell olyan erőszakosan nyomulniuk, kapnak egy jó pontot az istenüktől ezért???


Azt mondom jól bánts meg azt aki legközelebb nem hagy békén, mondj valami személyeset, sértőt! :)

2008. máj. 9. 12:14

Az egyik egy fiatal nő, az meg lesekszik az ablakon, amikor a kutyával jövök vissza a sétából (én sem vagyok addigra már olyan "fürge" meg a kutya sem - igyekszem kifárasztani) - és amikor belépek a kapun - ő kipattintja az ajtaját, és kezdi... :)

Imádom őket! :(

8. fe6fe7671f (válaszként erre: 6. - McKenzi)
2008. máj. 9. 12:12

Már nem is megyek hozzájuk 10 méteren belül (ha lehet), de nem zavarja őket! :)

Mindegyik valamilyen vallási gyülekezet tagja. Mindegyik másé, nem ugyanazé.


Mivel lassabb a mozgásom (leszázalékolt vagyok), ezért azt gondolhatják, hogy agyilag is nyomorék, és ezt be lehet fűzni? :) :) :)

7. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 3. - Fe6fe7671f)
2008. máj. 9. 12:10
Valoszinuleg nem szazas, miert foglalkozol vele? Koszonj es menj tovabb.
6. McKenzi (válaszként erre: 3. - Fe6fe7671f)
2008. máj. 9. 12:02

jesszus, ez tényleg nem semmi...


Legyél nagyon elutasító, undok talán észreveszik magukat, közelednek, de te már messziről mondjad, nem érdekel, ne érjen hozzám!!!


Most más ötletem nincs, még nem is hallottam ilyen történetet..

5. McKenzi (válaszként erre: 1. - Fe6fe7671f)
2008. máj. 9. 11:58

:)))))


volt egy olyan ismerősöm, aki annyit beszélt, hogy nem is tudtam mikor vett levegőt... ebbe annyira beleéltem magam, hogy a mondandója közben légszomjat éreztem, tudod mint a filmekben a víz alatti jeleneteknél :))))

4. régiember (válaszként erre: 3. - Fe6fe7671f)
2008. máj. 9. 11:51
Feljelentheted zaklatásért.
3. fe6fe7671f (válaszként erre: 2. - Régiember)
2008. máj. 9. 11:33

Akkor naponta rám kérdezne, hogy mit csináltak velem, hogy haladok!

Egyáltalán nem akarok vele beszélni, de képes az utca másik oldaláról átüvöltözni. Már senki sem áll vele szóba, de nem veszi észre magát.

Tolakodó, szemtelen, önző... és további hasonló jókat tudnék mondani rá.

Egy időben állandóan becsöngetett, hogy beszélgessünk. És van ilyen három-négy unatkozó hölgy, akik ezzel foglalkoznak! Meg áldást is osztogatnak, amikor találkozunk, keresztet rajzol a homlokomra. Azt sem tudtam, hogy mivel mossam le otthon! Na ezt meglátom, akkor hátrafele indulok, pedig már alig várom, hogy hazaérjek. :)

Ott tartok, hogy csak a postásnak vagyok hajlandó ajtót nyitni.

2. régiember (válaszként erre: 1. - Fe6fe7671f)
2008. máj. 9. 11:29

Jót AKARNAK. A baj csak az akarással van. :)

Mi lenne, ha azt mondanád nekik, hogy JÓ. Köszi a címet. Elmegyek. És NEM MÉSZ EL! :))

2008. máj. 9. 11:25

Van egy barátnőm, aki képtelen felfogni, hogy engem egyáltalán nem érdekelnek a mindenféle jóslások, a jövendölések - ennek ellenére állandóan ezzel traktál.


Ma viszont egy szomszédasszonnyal találkoztam, akinek olyan erős hangja van, hogy túlkiabálja a mentő szirénáját is :) és ő kezdte el, hogy menjek el a mittudom én,milyen gyógyítóhoz, aki majd rendbe tesz. Mert ő olyanokat látott, hogy nem hitt a szemének.

Mondtam, hogy rajtam sajnos még az orvos sem tudott segíteni, maradok így életem végéig.

De nem hagyta abba, és már kétszer is mondtam, hogy nem érdekel. Erre ő, mint az eszelős, csak mondja tovább. Ekkor megkérdeztem, hogy: "Lehet, hogy halkan beszélek és nem hallani, amit mondtam? NEM érdekel!"

Az volt a válasza: "Hogy akkor hülye vagy!"


Normálisak az emberek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook