Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem érti meg? fórum

Miért nem érti meg? (beszélgetős fórum)


1 2
6. Egy_lány20 (válaszként erre: 2. - Regin_a)
2013. nov. 8. 21:58

Szerintem nem azért kell szeretni valakit mert ő is úgyan azt szereti mint te.

Elkell fogadni, hogy mindketten más zenét hallgatnak és nem szabad ezen vitázni mert fölösleges.

5. Regin_a (válaszként erre: 3. - D20c30cb4c)
2013. nov. 8. 21:54

Ha most zavar, már házaságban, talán elöbb kellett volna gondolkodni

Majd nálam okosabbak jobban indokolják a helyzetet, de talán te is bővebben leírod a gondopk okát

Mert az nem indok, hogy te hárfáztál és szereted a komolyzenét, vagy éppen más irányzatot


Barátnőm nagy opera, főleg Wagner, rajongó, engem a hideg kiráz tőle, életvezetésünk is más , mégsincs semmi gond/najó, azért van :)/

2013. nov. 8. 21:52

Zenei múlt :) ez vicces kifejezés.

Nekünk is eltért a zenei múltunk: az ember gyomorbólhörgős halálmetált halgatott, én meg érfelvágós gót zenét, mégsem kerül kenyértörésre a dolog.

Amúgy minden más rendben van köztetek? Mert ha már a férjed, akkor gondolom mégsem olyan vészes a különbség.

3. d20c30cb4c (válaszként erre: 2. - Regin_a)
2013. nov. 8. 21:46
Én szeretek sok dolgot, amit Ő is... neki sztem inkább, ami érzelmileg köt a dologhoz nehéz neki.. nem mondok le a Férjemről :), mert szeretem! :)
2. Regin_a (válaszként erre: 1. - D20c30cb4c)
2013. nov. 8. 21:41

Miért nem mondasz le a multadrol a zenéröl és kedveled azt amit ő?

Naugye, vica-versa sem menne

Nem vagytok egymáshoz valók, ennyi

2013. nov. 8. 21:32
Miért nem érti meg a másik fél, hogy nem abban nőttem fel, mint Ő? Szeretjük egymás, de zavarja pl. a zenei múltam, hogy én mást szeretek és másképp (zenében) nőttem fel... Nehéz neki ezt elfogadni és nem is értem miért...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook