Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért értik félre azt, ha kedves és mosolygós vagyok? fórum

Miért értik félre azt, ha kedves és mosolygós vagyok? (beszélgetős fórum)


27. uzala (válaszként erre: 14. - Ms_Daisy)
2019. febr. 26. 10:11
Kedvesnek, mosolygósnak lenni nem feltétlenül a kacérkodásnak vagy a kihívásnak a jele. Lehet ez annak a jele is, hogy valaki jól érzi magát, otthonosan mozog a maga biztonságot adó környezetében. Egy férfi is lehet kellemes, fesztelen mozgású és figyelmesen udvarias, ami minden nőnek és férfinak is kijár. Azt hiszem, egy férfi akkor lesz igazán figyelemreméltó, ha visszafogottan, intelligensen, elegánsan lép fel. Minden nő felé ugyanazt az énjét mutatja. Ezzel tud igazán női fantáziát felgyújtó lenni. Na most ha ír egy bókoló sms-t vagy egy üzenetet, és érdeklődik a munkád iránt, azzal azt adta tudtodra, hogy érdekes és vonzó vagy számára. Ez nem zaklatás, hacsak nem tilos a munkatársak között a közeledés. Ha intelligens vagy - amiben nem vagyok teljesen biztos -, ezt vele tudod a legkönnyebben tisztázni, pl. azzal, hogy nem ragálsz rá vagy egy kitérő választ adsz. De emiatt sápítozni meg topikot indítani, hát nem tudom, én biztos elhúzódnék mellóled.
2019. febr. 18. 17:06

Valahogy tényleg...

Ha valaki más kedves és mosolygós, azt Te érted félre.

25. Scherlock (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. febr. 18. 15:18

Mit jelent az nálad, hogy "úgy" néz rád?


Tudsz örülni bárminek is?

2019. febr. 15. 14:59
Udvarolnak ?
2019. febr. 15. 14:28
Mert ritkán vagy olyan. Nem?
22. birebora (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. febr. 15. 11:05
Te hát!
21. Guruljka (válaszként erre: 19. - 366f4505e9)
2019. febr. 14. 15:17

Én már kiérdemeltem, hogy így élhetek.

Neki még tapasztalnia kell. Reméljük, fog.


(Soha azt a döbbenetet el nem felejtem, amikor az a környékbeli nő, akiről soha nem gondoltam volna azt sem, hogy egyáltalán kellhet valakinek, az élettársa halála utáni héten már másik pasit hozott a házhoz... )

20. loch ness (válaszként erre: 11. - Mo-Ma)
2019. febr. 14. 11:27
Hát, ha te is tetszeni akarsz és elfogadható lenni, akkor légyszi, tegyél érte... El sem kezdődik a fórum, te már a torkának ugrasz valakinek és jól lehúzod. Szóval pont az ellenkezőjét teszed annak, amit hirdetsz, és aminek a nevében bunkó vagy a másikkal.
19. 366f4505e9 (válaszként erre: 8. - Guruljka)
2019. febr. 14. 11:20
Te csak elsz bele a vilagba, o meg teper, teper egy pasiert, de tul okos, hogy parra talaljon. Csak tudja a tutit...
18. PöttyösPanka (válaszként erre: 14. - Ms_Daisy)
2019. febr. 14. 09:10
Ebből ne csinálj ügyet. Óhatatlan, hogy időnként olyanoknak is tessél, akik neked közömbösek. Ha jobban próbálkozik, majd szólsz neki, hogy fölösleges. Nem fog belehalni.
2019. febr. 14. 08:20

ha félreértik, az ő bajuk. Én is sokáig kdves készséges voltam, jónéhányan félre is értelmezték, de azonnal tisztáztuk, leállitottam a kéretlen udvarlót, csak néhány őszinte szó.... és nincs is félreértés.

( tudom ajánlani a köv. tisztó szövegeket : hogy jobb lenne ha bunkó volnék vagy egy jutasi őrmester ? )

2019. febr. 14. 08:15
Félreértik? Tényleg?
15. Amaunet (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. febr. 14. 07:46
Igen. Te általában mindent félreértesz, nem úgy reagálsz semmire, mint egy normális ember.
2019. febr. 14. 07:23
Én neki nem akarok tetszeni olyan vagyok amilyen. Néha beszélünk munka miatt meg ha egy a társaság akkor nevetgélés van. Ő meg 2 napja írt hogy tetszik a mosolyom neki. Tegnap meg egy olyat hogy a munkát sikerült -e befejezni? Hát ez sem véletlen mert sosem írt addig pedig régóta ismerjük egymást
13. PöttyösPanka (válaszként erre: 11. - Mo-Ma)
2019. febr. 14. 02:27

Tetszeni és megfelelni nem ugyanaz.

Másrészt ezek szerint te még nem jöttél rá, de a boldogság titka, hogy az ember nem az alapján ítéli meg magát, hogy mások mit gondolnak róla. Igenis sok nőt hidegen hagy, kinek tetszik, kinek nem, mert van önbizalmuk.

Tudom, hogy Guruljka nem megy falnak attól, hogy ilyet mondasz neki, de azért ki vagy te, hogy megkérdőjelezd más női létét? Azt hiszed, nagyon okos vagy, de igazából neked még sokat kell tanulnod az életről és az emberekről.

12. Guruljka (válaszként erre: 9. - Mo-Ma)
2019. febr. 13. 23:47

Annyira sarkos vagy, hogy csikorog.


Akar a hóhér megfelelni. Van, aki simán él bele a világba és slussz. Az összehasonlítás másokkal, a normák megválasztása, amelyeknek aztán meg akar felelni, eleve civilizációs ártalom.

11. Mo-Ma (válaszként erre: 10. - Perla del Mar)
2019. febr. 13. 23:39

1) Ha rád száll egy pasi kb. 1000 módszer van leépíteni - ez nem lehet ügy.

2) Valamit félreértetek. A tetszés az nem azt jelenti, hogy mindenkinek a nője akarok lenni! Azt jelenti, hogy minden környezetben szeretnék elfogadható lenni, akár nőként, akár férfiként. Ez az igény mindenkiben megvan.

10. Perla del Mar (válaszként erre: 6. - Mo-Ma)
2019. febr. 13. 23:34

Hát azért nem feltétlen. Az nem derült ki , hogy az " irogat" pontosan mit takar. Ez lehet normális próbálkozástól a zaklatásig bármi.

Hidd el az a borzalmas, amikor számodra taszító pasi rád száll. Írogat, hivogat napjábam többször még reggel 6 kor is meg este 10 kor is míg le nem tiltod. Szörnyű!

Ja is igen van akinek tetszeni akarok , de nem mindenkinek! Szerintem a nők többsége így van ezzel!

9. Mo-Ma (válaszként erre: 8. - Guruljka)
2019. febr. 13. 23:34

Nem csak minden nő. Minden ember meg akar felelni a világnak és ha nem "külcsíni" tetszéssel, akkor máshogy.

III. Richárd is meg akart felelni!

8. Guruljka (válaszként erre: 6. - Mo-Ma)
2019. febr. 13. 23:21

Mi az, hogy de igen?


Minden nő, minden életkorban, minden élethelyzetben, kizárólag tetszeni akar szerinted? Az az álma? Bárkinek, bárhol, csak

tetsszen?


Lépj egyet hátra, mielőtt kijelentenéd, ki a nő és mennyire.

7. Mo-Ma (válaszként erre: 6. - Mo-Ma)
2019. febr. 13. 23:17
Vagy hazudsz magadnak.
6. Mo-Ma (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2019. febr. 13. 23:17

De igen.

Ha te nem, akkor nem vagy nő.

5. Guruljka (válaszként erre: 4. - Mo-Ma)
2019. febr. 13. 23:04

Nem.

De nem baj, ha jól érzi magát a bőrében.

4. Mo-Ma (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. febr. 13. 22:56

Azzal félreértik, hogy udvarolgatni próbálnak?

Minden nőnek az az álma, hogy tetszen. Nem?

3. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. febr. 13. 21:10

Azért, mert tetszel neki és egy mosolygós, barátságos emberhez könnyebb közeledni. Nem félreértik, nem veszik bátorításnak, csak mernek kezdeményezni.

Ha mogorva lennél, lehet, hogy akkor is tetszenél nekik, csak nem mernék megmondani.

2019. febr. 13. 19:51
Van,hogy emberek felreertik a kedvesseget,es ugy gondoljak hogy a masik felnek bejonnnek. Ez abbol adodik,hogy manapsag mar ritka a kedves ember.
2019. febr. 13. 19:21
Most egy olyan munkatársam kezdett el írogatni akiről sosem gondoltam volna hogy úgy nézne rám. Én hibázok hogy azt gondolják érdemes udvarolniuk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook