Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem én kellek neki? fórum

Miért nem én kellek neki? (beszélgetős fórum)

1 2 3
3. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 25. 11:50
Nekem ebből a pár mondatodból megvan a megoldás.
2. e620d9d97b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 25. 11:43
Nem vagy az esete. Ennyi.
2022. szept. 25. 11:40
33 éves vagyok. Van egy velem egyidős férfi a munkahelyemen, és szintén itt dolgozik a barátnőm, aki 35 éves. Nekem nagyon bejön ez a férfi. Intelligens, kedves, humoros. Csak az a bökkenő, hogy a barátnőm az ő közvetlen titkárnője és a pasi szemmel láthatóan oda van érte, pedig igyekszem kedves lenni hozzá, felhívni magamra a figyelmét, de egyszerűen észre sem vesz. Viszont a barátnőmre ha csak ránéz is majd elolvad. És én ezt nem értem, hogy miért a barátnőm kell neki és nem én. Én független, gyermektelen nő vagyok, nem voltam még férjnél. A barátnőm 2 évvel idősebb tőle, elvált és van egy gyereke. Annyira szeretném ezt a férfit, hogy lassan a barátságunk is rámegy, mert egyre feszültebb vagyok a barátnőmmel is emiatt, vagy kerülöm, és ő ezt észreveszi, csak nem érti miért, mert nem mondtam el neki, hogy mennyire tetszik nekem a főnöke. Teljesen tanácstalan vagyok, mert régen voltam ennyire oda egy férfiért, de ő észre sem vesz. Ti mit gondoltok erről a a helyzetről?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook