Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért modják a kínai boltokban, hogy 3 hónap a jótállás a cipőkre? Rosszul tudom, hogy 6 hónap? fórum

Miért modják a kínai boltokban, hogy 3 hónap a jótállás a cipőkre? Rosszul tudom, hogy 6 hónap? (tudásbázis kérdés)

2015. júl. 1. 17:00
A kínai boltokban még nyugtát sem adnak,nemhogy jótállást.
8. ec7efbffe4 (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2015. júl. 1. 16:26
:D
7. Guruljka (válaszként erre: 1. - NemethN)
2015. jún. 30. 23:13
Jaj, hát mert kici kínai, kici jótállász, azért! :D
6. jstefan (válaszként erre: 4. - NemethN)
2014. jan. 14. 20:12
Azért adják olcsón mert silány a minőség,ezért nagyon korrektek.De ugyanazt a silány terméket tízszeres áron kapod a pénzéhes parazita üzletében. Ezért a vásárlók tömegesen vásárolnak a kínai üzletekben,piacokon mert az ár-érték arányt nézik.Például egy 32GB pendrive vagy SD kártya a kínainál 8E Ft az uzsorás üzletében ugyanaz a márka 20 ezer!
2014. jan. 14. 15:03

Szia!

Én úgy tudom,hogy 2 év a garancia! A legutóbbi alkalmakkor amikor cipőt vásároltunk a gyerekeknek mindenhol 2 évet mondtak.Azt mondják ez egy új törvény,persze lehet,hogy a kínaiak azt hiszik ez rájuk nem vonatkozik!

2014. jan. 14. 11:26
Csak csodálkozom, hogy ezt így lehet, hogy ők eldöntik, hogy 3 hónap, pedig valójában 6 hónap. Persze, silány a minőség, de sajnos a márkás cipőboltban vett cipőm sem bírja tovább, mint amit a kínaiban veszek...
3. jstefan (válaszként erre: 1. - NemethN)
2014. jan. 13. 20:15
Azért mondják a 3 hónapot mert utána törik el a talpa,számlát nem adnak ezért úgysem tudod bizonyítani hogy ott vetted.Sokkal olcsóbban adják mint a magyar üzletben ugyanazt a kínai terméket,ha a minőség megfelel neked akkor ez a kockázat.
2014. jan. 13. 16:32
Elvileg,hat hópap,ha a gyártó másképp nem rendelkezik...,a kínai cipők folyamatos viselés során ki sem bírnak fél évet...
2014. jan. 13. 14:43
Miért modják a kínai boltokban, hogy 3 hónap a jótállás a cipőkre? Rosszul tudom, hogy 6 hónap?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook