Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért lépnek félre a férfiak, és miért a nők? fórum

Miért lépnek félre a férfiak, és miért a nők? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
10. e1b71cc500 (válaszként erre: 9. - D3edebbda4)
2008. dec. 5. 22:15
Ez így igaz!
9. d3edebbda4 (válaszként erre: 6. - Beikem)
2008. dec. 5. 22:12
A pasi akkor is félremegy, ha megkapja. :(
2008. dec. 5. 22:10
Egy közhely: mindegy hol éhezik meg, csak otthon lakjon jól.
7. szita2222 (válaszként erre: 3. - 7298d4c68b)
2008. dec. 5. 22:10

Ez valóban csak feltevés, mert én már nem egy olyan kapcsolatot láttam, ahol dúlt a szerelem a pasi mégsem tudta kihagyni a kínálkozó alkalmat.

Sőt még olyat is láttam, hogy ő kereste a lehetőséget miközben valóban szerette a feleségét.

Én ezt soha nem fogom tudni megfejteni. És meggyőződésem, hogy nem kell mindig okokat keresni minden mögött. Egyszerüen van aki megcsalja a párját, van aki nem.

2008. dec. 5. 22:09

Sztem független nemtől, ha valamelyik fél nem kapja meg otthon azt amit szeretne, amire vágyik, előbb-utobb másnál fogja keresni...

Csatlakozva az előttem szólóhoz, nem biztos hogy csak a testi kapcsolat miatt teszik meg, hanem mert érzik hogy valaki oda is figyel rá.

5. a7a90ace89 (válaszként erre: 2. - D3edebbda4)
2008. dec. 5. 22:08

A férfiakról írtakkal egyetértek Veled. Plussz: bizonyítási viszketeségük is lehet.:))



A nőkét kiegészíteném: a nők között is van olyan, aki skalpokat gyűjt, minél többen döngetik, annál élvezetesebbnek találja. A zilyenek attól sem riadnak vissza, hogy úm "elszeressék" a pasit a párjuktól. Tudom, ismerek pár ilyet.:((((

4. szita2222 (válaszként erre: 2. - D3edebbda4)
2008. dec. 5. 22:06
Ezt szó szerint én is így gondolom.
2008. dec. 5. 22:05

Ahoz hogy egy kapcsolatban az eggyik fél félrelépjen mindkettüönek szerepe van Álltalában a nagy szerelem amikor öszekerülkét pár még erös de a napi gondok megkoptatják A felek már nem azt kapják és nyujtják mint amikor külön éltek Jönnek a hétköznapok ami nem mindig rozsás Ha az eggyik félugyérzihogy nemkapelég figyelmet(még ha nem is szándékosa)akkor elöbbutobb talál valakit akitöl megkapja Egy futokaland nemelkötelezetség ott nem a napi gondok vannak

Mivel én 20 éves kieggyensulyozott kapcsolatban élek ez csak az én elméleti feltevésem

2008. dec. 5. 22:00

Mert egy férfi (tisztelet a kivételnek)azt hiszi, hogy megjár neki, az, ha meglát egy szép feneket, vagy cicit, akkor megszerezze.

A nő pedig azért, mert előbb utóbb megunja, hogy a férfi levegőnek nézi, hogy félrelép.

Pedig a férfinak sem ott van az esze, csak úgy viselkedik, mintha ott lenne.

2008. dec. 5. 21:54

Sziasztok Fiúk Lányok!


Kíváncsi lennék mi a válasz erre a nagy kérdésre. Talán valami okosságot ki tudunk hámozni a válaszokból, h. mit ne kövessünk el egy komoly (hosszútávú) kapcsolatban. Mi miatt teszi, és mit keres a párunk egy másik valakinél..

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook