Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért lehet fura szaga a törölközőknek a mosódiótól? fórum

Miért lehet fura szaga a törölközőknek a mosódiótól? (tudásbázis kérdés)


10. Lilibeth59 (válaszként erre: 8. - Life14)
2017. júl. 11. 21:00
Bocsi, nem sűrűn nézek rá az oldalra... Igen, nem tetszett az "illata" és a tapintása sem. Sajna, nagyon belelkesedtem anno, így jól bevásároltam belőle, még mindig van, de mint írtam, fekete ruhákhoz elhasználom, ill. szoktam hajat mosni vele, így majd csak elfogy egyszer. Hajmosásra jó, de én nagyon ritkán mosok hajat "samponnal", a tiszta víz, ill. a sós víz és az almaecetes öblítés elég. Most is kb. harmadik hónapban vagyok, hogy nem használok semmilyen sampont, de mivel közel vagyok a hatvanhoz, így be kell iktatnom egy hennás, amlás, shikakais hajmosást, ami megint visszahozza a szép gesztenyebarna hajszínemet.
9. life14 (válaszként erre: 8. - Life14)
2017. jún. 21. 00:47
'ereztel
8. life14 (válaszként erre: 7. - Lilibeth59)
2017. jún. 21. 00:46

Koszonom a tippeket.


A gyengebb tisztito hatas mellett te is erezrel fura szagot a ruhakon a mosodio hasznalatakor?

2017. jún. 20. 21:17
Én is használtam mosódiót, de már régóta csak fekete ruhák mosásához. Szerintem a színes és főleg a fehér ruhákhoz nem elég a tisztító hatása. A mosószóda, a szódabikarbóna nagyon jó, a bórax is. A fehérítő sóval sem vált be a mosódió a színes és fehér ruhákhoz. Sajnos. A gesztenye sem, 1x használt feketéhez jó ecettel öblítve. Használom viszont fürdővízbe, hajmosásra is, felváltva tojás "samponnal", hajmosó porokkal.
6. egypt (válaszként erre: 4. - Life14)
2017. jún. 18. 21:11
Már régen volt, nem emlékszem sajnos, milyen fajta volt, de több embertől is hallottam, hogy büdösnek érzi utána a ruhát, illetve lesz egy jellegzetes szaga. Úgyhogy én már nem foglalkozom ezzel, sima mosókapszulát és hagyományos öblítőt használok, mert szeretem, ha illatosak a ruhák.
5. life14 (válaszként erre: 4. - Life14)
2017. jún. 18. 19:45

'Most milyen mososzert hasznalsz?


Koszonom ha valaszolsz.

4. life14 (válaszként erre: 3. - Egypt)
2017. jún. 18. 18:15

Regebben is hasznaltam, mindig friss tiszta ruha illatot ereztem.


Az utolso harom mosasnal erzem ezt a kellemetlen szagot, mikor beleszagolok kozelrol a torolkozokbe.

Megszagoltam azokat a holmikat, amiket az utolso harom mosas elott mostam ki, es tiszta illatuk van.

Nem ertem mitol van most ez.


Megkerdezhetem, hogy te melyik markaju mosodiot hasznaltad?

Pontosan milyen szagot ereztel?

Az elejetol fogva erezted?

Most milyen mososze

2017. jún. 18. 10:49
Lehet, hogy csak most kezded érezni. Én is próbáltam a mosódiót, de abba is hagytam, mert büdös lett a ruha tőle.
2017. jún. 18. 10:05

Eddig normalis friss illatuk volt, de az utobbi par mosas utan, ha beleszagolok a torolkozobe fura allott szagot erzek.

Foleg akkor erzem ezt a szagot, ha a nedves arcomat beletorlom a furdoszaobaban felakasztott torolkozobe.

De a szaraz torolkozokon is erzem enyhebben, ha megszagolom oket.


Tapasztalt valaki hasonlot?

2017. jún. 18. 10:00
Miert lehet fura szaga a torolkozoknek a mosodiotol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook