Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért kezdett ismerkedni mással? fórum

Miért kezdett ismerkedni mással? (beszélgetős fórum)


2020. nov. 17. 08:48

Átbeszéltük újra az ismerkedését, újra, és utoljára, mert hajlamos vagyok visszamenni a múltra, és párhuzamot vonni a jelen dolgaival. Megígértem neki, hogy ezt többet nem emlegetem.


A bizalom megingása miatt lehet, hogy be kellene fejeznünk, de nyomozgatós típus vagyok, a következő kapcsolatomban ugyanezzel kerülnék szembe, csak pepitában.


Ma pl. szemet szúrt, hogy messengeren írt, majd válaszoltam, és már üres volt a kör. Dolga van, telefonon el is köszöntünk előtte pár perccel.

Aztán közel 10 perc után hirtelen elérhető lett, és válaszolt is az üzimre. (Ez volt a másik fura.) Azóta küldtem neki még üzit, és azok átmentek szürke körrel, csak nem tudja elolvasni, mert bár van wifi, de nincs nála a teló.


Ez már beteges, vagy valóban bizalmatlanságra ad okot?

* Miért tűnt el 10 percre? - Talán átlépett egy másik felhasználóijára, hogy másnak üzenjen?

* Miért jött vissza? - Erre az lehet a válasz, hogy mert már volt ilyen nála kétszer, csak akkor fél napokra eltűnt üres körrel, nem ment át az üzi, és szóltam miatta. Kérdőre vontam.


Lépjek át ezeken a dolgokon, mert alapból minden rendben? Vagy inkább figyeljek oda, nehogy váratlanul érjen, ha kiderül valami róla?

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Scherlock)
2020. okt. 30. 15:21
Éppen ez az, hogy velem akar élni, az összeköltözést terveztük, csak lebukott. Titokban csinálta, ami lehet, hogy nem is derült volna ki soha, ha nem nézem meg a telóját.
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - D7ba7bf7ff)
2020. okt. 30. 15:20
Most már érzelmileg elengedtem a bántást, nem fáj, de vajon miért csinál valaki ilyet, miközben közös jövőt tervez?
19. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 30. 01:13
Sok ilyen van manapság!
2020. okt. 30. 01:04

Mert nem szeret, nem akar veled élni, stb...


Ezt ennyire nehezen érted meg?

17. Pasionella (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 29. 07:52
Tipikus válasz, nyugodtan nézd át a telefonját mert mindent eltüntetett róla. Ha nem csinálna semmit akkor mélységesen fel lenne háborodva és kikérné magának hogy bele akarsz nézni a telefonjába.
16. Pasionella (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 29. 07:51
Persze hogyne... azt hitte ismerkedek mással és azért... hogyne... a legközhelyesebb sztorit adta be.
15. 0c4eeadbce (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 28. 21:45
Nem.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - 9b10f3d7ff)
2020. okt. 28. 19:52
Nekem sem jutott eszembe Tinderezni, írtam, hogy miért néztem meg a telóját, és ott szembesültem vele.
13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 28. 19:26
Lehet én vagyok túl hüle az ilyen dolgokhoz, de tuti nem gondolnám, hogy ez egy bimbózó kapcsolat, a boldog jövő előszele. Miért lóg az a pasi mindig ilyen oldalakon? De az sem fér a fejembe te, hogy vetted észre? Mit keresel a szexkereső oldalon egyáltalán? Hacsak nem ott ismerkedtetek meg, eszembe nem jutott ott keresgélni van-e ott ismerősöm, a párom ott lóg-e?
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Delbuk)
2020. okt. 28. 18:55

Ettől félek én is.

Az elmúlt napokban alig keresett, amit jeleztem neki, hogy kezd rossz érzés előtörni bennem, erre ahelyett, hogy "jobb" lett volna, másnap nem keresett, csak lefekvés előtt írt pár sort.


Olyan érzésem volt, mintha mással eldumcsizta volna az időt, és lefekvéskor jutottam volna eszébe, hogy én is a földön vagyok.


A múltból is előtörnek képek amik azután nyertek értelmet, hogy megtudtam, keresgél. (Pl.: telefon dugdozás, új póz az ágyban, új illat...)


A napok óta tartó kattogásomhoz elég volt ez a kevesebb telefon, majd a fél napos eltűnése.

11. delbuk (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 28. 18:08
Oszinten szolva, szerintem mindegy, hogy megcsal-e. Te nem bizol benne, es igy csak stresszben elnel tovabbra is. Az a kerdes, hogy ez megeri-e neked. Ugy, hogy soha nem tudsz nyugodtan aludni, gyomorideged van, ha nem szamol el minden pillanataval (ami normalis), akkor rogton az az elso gondolatod, hogy kivel van, mit csinal...
10. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 28. 17:47
Nem.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2020. okt. 28. 17:42

Nekem is elsőre hányingerem lett tőle, és megmondtam, hogy itt van a vége.

De hiányzott, és meghallgattam, majd megbocsátottam, megígérte törli magát mindenhonnan. Jó volt minden 1-2 hónapig, de megint hasonló jeleket tapasztalok, mint akkoriban amikor ezt művelte, és napok óta őrlődök, hogy talán mégis kialakult valakivel valami, amit folytat.

Azt mondta, hogy átnézhetem a telóját, de tudjuk, hogy könnyű eltűntetni a jeleket.

Napok óta rossz kedvem van. Ha éjjel megébredek, akkor ezen kattogok.

2020. okt. 28. 17:14

"a Tinder amúgy is csak szexpartnert kereső, és alig látszott a képen."

És? Ja,a Tinder csak szexpartner kereső,nyugodtan csinálja...eszem megáll.

Undorító egy férfi lehet.

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 28. 17:07

Miért próbálod mentegetni?


Ne itt kérdezd, a szívedre, az eszedre hallgass, ha neked belefér a szexpartner kereső, hát fogadd el így!


Én biztos nem viselném el, beteg dolog, amikor van egy friss kapcsolata, de mások után kukkol. Hánynék tőle.

6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 28. 16:50
1 év után ilyen átlátszó taktika? Ráadásul ha más profilt csinált, pontosan tudta, hogy átver téged. Nem bíznék benne.
2020. okt. 28. 16:44

Azt mondta, hogy nem írt senkinek, csak nézelődött, az a fontos, hogy velem tervez, a Tinder amúgy is csak szexpartnert kereső, és alig látszott a képen.

Akikkel párba került, azoknak pedig nem írt.

2020. okt. 28. 16:32
Ne tervezz vele semmit. Egyértelmű, hogy keresgél mást is melletted, és ha megtalálja, akkor dobbantani fog.
3. Idhikai (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 28. 16:32

"... azt hitte ismerkedek mással..."

Még rád is kente a balhét!

Lapát!

2. csgybzs (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 28. 16:19

Érdemes úgy folytatni, hogy minden gyanús dolog hatására rettegni kezdek, hogy megcsal(t)-e?


Nem.

2020. okt. 28. 16:14

Társkeresőn ismerkedtünk meg, ő már évek óta fent van (most már csak állítólag volt) többön is. Eltelt 1 év, már a közös jövőnket terveztük amikor kiderült, hogy azt hitte ismerkedek mással, amiről nem szólt, helyette elkezdett ismerkedni újra. Nem a saját profiljával, hanem álprofillal Tinderezett és keresgélt másfelé is.

Akkor derült ki az egész amikor gyanús lett hogy eltűnt nála a köntösöm, feltételeztem, hogy más elől rejtette el, ezért belenéztem a telefonjába.

Utána állítólag törölte magát, de vannak apró jelek ami miatt újra és újra előjön bennem, hogy még mindig csinálja, és meg is csal.

Még mindig a közös jövőnket tervezzük, de megingott a bizalmam, nem tudom miért nem vont kérdőre, helyette más nők karjaiba szaladt, vagy szeretett volna szaladni.

Miért tesz valaki ilyet? - Ő kitérő válaszokat ad.

Érdemes úgy folytatni, hogy minden gyanús dolog hatására rettegni kezdek, hogy megcsal(t)-e?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook