Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért jön be egy szerető a kapcsolatba? fórum

Miért jön be egy szerető a kapcsolatba? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. aug. 29. 19:29
Hát sziasztok. . . Kíváncsi vagyok, ehhez mit szóltok. . . : több, , mint 6 éve vagyunk együtt a párommal, épülget a házunk, voltak, vannak tervek. . . csakhogy fél évvel ezelőtt találkoztam valakivel. Először nem vettem észre, mit érzek, nős is volt, ez nekem tabutéma. Meg egyébként is hűségesnek tartom magam. De telt múlt az idő, és rájöttünk, hogy barátságnál többet jelentünk egymásnak. . én ilyet még nem éreztem, kitaláljuk egymás gondolatát, hasonló dolgok történnek velünk, iszonyatos energiát ad, úgy tesz és mond mindent, amire mindig vágytam... amikor Vele voltam/vagyok, elfelejtek mindent. . . hogy vár itthon valaki... De szeretem a páromat is. . egész egyszerűen nem tudom, mit tegyek. Lassan belehülyülök. Ő azóta elhagyta a feleségét, és csak rám vár. Tényleg nem tudom, mi a megoldás. Próbáltam már nemet mondani és véget vetni, 1 hét alatt fogytam 4 kilót. . nem tudok dolgozni sem. :(:(:(
117. b73e24f31f (válaszként erre: 115. - Pipőci)
2010. aug. 28. 13:15
Igen, de sokan amikor egy kicsit már unatkoznak a kapcsolatban, azt nem feldobni próbálják, vagy elgondolkozni rajta, hogy talán csak egy hullámvölgy az, hanem rögtön félremennek. Nem hagynak időt maguknak a probléma megoldására. Egyik kapcsolat sem tökéletes, és dolgozni kell rajta, hogy megmaradjon, vagy mélyüljön a szeretet!
116. 6f773a273c (válaszként erre: 111. - Mamcili)
2010. aug. 28. 09:55
ja,köszi,azt hittem össze-vissza beszélek,néha megesik:D
115. Pipőci (válaszként erre: 109. - B73e24f31f)
2010. aug. 28. 09:15

Ha minden jó, akkor az pontosan, hogy nem uncsi! Mert ha uncsi, akkor már nem minden jó! És olyan amúgy sincs, hogy az életünkben minden jó... :( Sajnos.

"Lusták a párok megoldani a problémájukat, ezért rögtön félrelépnek,"

Ez viszont nagyon igaz...

114. Pipőci
2010. aug. 28. 09:13
És honnan tudod, hogy rajtad nem múlt? Ő mondta? .... Csak rajtatok múlt. Rajtad és őrajta, együtt. Változtál, fejlődtél, beszéltél vele? Tudod, miért távolodott el?
113. Pipőci (válaszként erre: 108. - Mamcili)
2010. aug. 28. 09:12

Sajnálom, hogy megtörtént, de előfordul. Vagy Te nem tudtál vele "lépést tartani", vagy ő nem tudott Veled. Ne hibáztasd érte .... szomorú a történet, de Te el tudod képzelni, hogy boldogtalanul élje le mellettetek az életét?

A gyerek szeretete nagyon fontos, de nem kielégítő az élet során... ezért állt tovább ő is.

112. Pipőci (válaszként erre: 108. - Mamcili)
2010. aug. 28. 09:10
Nem úgy értettem, hogy a gyereket hibáztatod. Szimplán úgy, hogy a gyereknek a párkapcsolati részhez vajmi kevés közük van... nem érdemes velük érvelni...
111. mamcili (válaszként erre: 110. - 6f773a273c)
2010. aug. 27. 23:37

mi volt pontatlan :)

nekem tetszet..lényegre törő volt és érthető nem volt vele gond

110. 6f773a273c (válaszként erre: 100. - Mamcili)
2010. aug. 27. 22:45
öö,azt hiszem tegnap éjszaka nagyon fáradt voltam,és azért írtam össze-vissza.bocsánat a pontatlanságomért.minden jót Nektek!
2010. aug. 27. 17:49
Mindig lehet valamilyen kifogást találni, amiért szeretőt "tart" az ember. Ha minden jó a kapcsolatában, akkor az a baj, hogy uncsi, ha meg nem minden tökély, akkor az a baj. Úgy értem, hogy ha valaki másra vágyik és azzal indokolja, hogy valami rossz a kapcsolatában, az nem minden esetben fedi a valóságot! Lusták a párok megoldani a problémájukat, ezért rögtön félrelépnek, azt hiszik, hogy az egyszerű, de a többségnek csak addig van meg a "harmadik", amíg az újdonságot jelent neki és fel nem ébred a bűntudata. Akinek tényleg gondja van a kapcsolatával, az nem csal, hanem vált!
108. mamcili (válaszként erre: 103. - Pipőci)
2010. aug. 27. 11:24

soha nem hibáztattam érte a picikémet...

Imádom és az életem értelmét adja...


Ha te tudnád amit nem akkor azt is tudnád, hogy rajtam semmi sem múlt...

Én képes lettem volna folytatni...vagy inkább újra kezdeni...

megkapta a lehetőségét, hogy döntsön...

velünk vagy a másik élete...

ő a másikat választotta.

107. mamcili (válaszként erre: 101. - Birgi74)
2010. aug. 27. 11:20

:)

ha hiszed ha nem..

kb. két év kellett hogy rájöjjek, mekkora jót tett velem a válás...

de mostmár azért piszkosul hiányzik valaki mellőlem...

de lehet csak belőlem hiányzik valami :(

és ha megtalálom, meglesz a másik felem is :)


dolgaim azok csak vannak, de szeretnék végre nyugalmat, kiegyensúlyozottságot, és békességet magam körül.

106. andi6020 (válaszként erre: 43. - 874eb11dfd)
2010. aug. 27. 08:00
ajajjjjjjjjj
105. Pipőci (válaszként erre: 94. - Birgi74)
2010. aug. 27. 07:14
Pontosan. Nincs elkötelezettség, nincsenek elvárások felé... ahogy szabaddá válnál, már szedné is a sátorfáját.
104. Pipőci (válaszként erre: 82. - 874eb11dfd)
2010. aug. 27. 07:12
Ennek egyszerű a megoldása: meg kell neki mondani, hogy mit szeretnél. Ennyi. Honnan tudod, hogy nem változtatna, ha tudná, hogy a kapcsolatotok múlik rajta? A másikban a felfokozott vágy, az "állapot", amit okoz, az a plusz, ami idővel ugyanúgy minusz lesz :)
103. Pipőci (válaszként erre: 68. - Mamcili)
2010. aug. 27. 07:09
Nem egy másik fél miatt ment tönkre, hanem a volt társad és miattad... pici babának semmi köze hozzá közvetlenül... A kapcsolatáért két ember a felelős. Ha baj van, jön a harmadik és egyikőjük beengedi, akkor az nem annak a felelőssége. Kopogtathatok én sok ajtón, ha nem nyitják ki, vagy kinéznek és elküldenek... :S
102. Pipőci (válaszként erre: 29. - 874eb11dfd)
2010. aug. 27. 07:06

Nem megbántani akarlak, de komolyan... még nem beszélgettetek és egyszerűen itt már a szeretőd... ebben a kapcsolatban nem Te vagy a korrektebb... ezt érzed, ugye? Gondolom, azért a fórum... (lelkiismeret furdalás, kételyek).

Én nem engedném be a szeretőt, ha meg sem próbáltam rendbetenni a kapcsolatomat.

101. birgi74 (válaszként erre: 98. - Mamcili)
2010. aug. 27. 01:39

neked a virágot küldtem :)


esc--nek szólt, mert ha jól látom, vagy elaludt, vagy csak visszahúzódott. amúgy neked is szólhatott, mert remélem, h jól alakulnak a dolgaid. mindenkinek azt kívánom, h úgy alakuljanak a dolgai, ahogy az a legjobb mindenkinek :) és h ez mit jelent, azt úgyis csak később tudjuk meg. mert van, h azt gondoljuk, h valaki kicseszett velünk, közben meg a legnagyobb jót tette...

100. mamcili (válaszként erre: 99. - 6f773a273c)
2010. aug. 27. 01:39
ezt hihetetlen jól megfogalmaztad...
2010. aug. 27. 01:36

én is voltam ilyen helyzeten.pontosabban csak majdnem...belezúgtam egy másik fiúba,miközben volt barátom,és meg is csókolt,de akkor döntöttem el,hogy nem tudok senkit se megcsalni,és muszáj volt választanom.azt hiszem ez a legfontosabb,hogy minél előbb döntsél,mert nagyon el tudnak fajulni a dolgok,ha nem vagy gyors!

én a "szeretőt" választottam,és jól jártam.de ez nem törvényszerű.most boldog vagyok Vele,mert Ő olyan,amilyenre mindig vágytam.

Te tudod,hogy mi ez a plusz a másikban!ha ez az ami Neked létfontosságú(nekem az volt,azt hiszem,de legalábbis nagyon fontos egy kapcsolathoz),akkor lépj,de ha meg tudsz maradni nélküle akkor maradj.

nem az a kérdés,hogy tudsz-e Vele élni,hanem hogy nélküle tudsz-e.

most ,és később is.gondolkozz reálisan.el tudod-e Vele képzelni a jövőd.

illetve Ő mit tesz Érted?Nem csak a kényelmes szerető szerepben ül,és élvezi a helyzetét?vagy tesz is érted valamit?harcol érted?

ezeket gondold át,és dönts,minél előbb!

sok sikert!

98. mamcili (válaszként erre: 97. - Birgi74)
2010. aug. 27. 01:33
ez nekem szólt?
2010. aug. 27. 01:30

azért kíváncsi vagyok, hogy alakulnak a dolgaid. és ne haragudj, ha megbántottalak volna.

mindenkinek jó éjszakát.

96. mamcili (válaszként erre: 94. - Birgi74)
2010. aug. 27. 01:17
:)
2010. aug. 27. 01:14

olyanformán a drog is ilyen, h megváltozott tudatállapotot idéz elő :)

ilyen még a szerelem, a várandósság, a meditáció, az olvasás, az alvás, a szex, a flörtölgetés, a veszély, stb...

vagy ezek keveréke, bármiylen párosításban :)))

2010. aug. 27. 01:12

mert az, h neked van párod, a szeretődnek tök kényelmes. mert valószínűleg ő tudja, h van párod, és ha belement így a dologba (amúgy szerintem olyan férfi, aki komolyan szeretne valamit nem megy bele olyan nővel, akinek van párja), akkorez azt feltételezi, h nem akarja, h komolyra forduljon... na ezért.

ha komolyan venne, vagy tervezne veled esetleg, ahogy te reméled, hogy hátha... akkor nem nézné el, h van valakid. neki van amúgy? mert az meg az ultraszuperbiztonságos... mármint neki.

93. mamcili (válaszként erre: 92. - 874eb11dfd)
2010. aug. 27. 01:12

és a drog milyen?

:)

na jó tudom milyen hatású, de még sose próbáltam, én mindig kiléptem minden kapcsolatból mielőtt másikba fogtam volna,...


szeretném megérteni a hűtlenség okát...

2010. aug. 27. 01:09

aki még nem volt ilyenben az nem érti...

olyan mint a drog...aki nem próbálta az nem tudja milyen...

91. mamcili (válaszként erre: 89. - 874eb11dfd)
2010. aug. 27. 01:07

érdekes az élet:)

csupa olyanról írtok, ami nektek is furcsa és félelemmel teli...

Akkor miért jó?

90. 874eb11dfd (válaszként erre: 86. - Birgi74)
2010. aug. 27. 01:06
de miből gondolod?
89. 874eb11dfd (válaszként erre: 85. - Birgi74)
2010. aug. 27. 01:05

úh, hát ezzel tényleg nem, ikább rossz érzés ,hogy írsz, mert totálisan össze vagyok zavarodva, ilyenem még sose volt, és találkoztam egy olyan férfival, aki tökre nagy hatással van rám...

de ez még nem azt jelenti hogy páromat nem szeretem!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook