Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért írogat a párom ilyeneket egy másik nőnek? Mi ez köztük? fórum

Miért írogat a párom ilyeneket egy másik nőnek? Mi ez köztük? (beszélgetős fórum)


1 2
12. New(l) (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 10:12

Te is a "kisz szejejme" vagy?

Ha én ilyet olvasnék a párom üzenetei közt, lehet megkérdőjelezném a szellemi épségét. 😂 Ilyeneket szerintem már 10 évesen sem írnak a fiatalok.

És a párodnak ez aranyozza be a napját, hogy leírja egy ismerős csajnak, hogy "szejetlek"?

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - 068c3c8b2e)
2023. febr. 16. 09:59

Ez teljesen érthető de ők úgy írtak egymásnak egy héten keresztül mint egy szerelmes pár.. amég csak viccelődik lányokkal vagy tőlem aztán flörtöljön is hát oké..

De naponta 12 "szejetjek kisz szejejmem"..

Jó mondjuk minden harmadik sor után oda tettek nevetos arcot is.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Soufflet)
2023. febr. 16. 09:57
Velem van együtt élünk persze.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Főnix3)
2023. febr. 16. 09:56
Megad mindent. Nem változott.
2023. febr. 16. 09:34
Ne kutakodj. Ez a legjobb megoldás.
7. Bichi (válaszként erre: 6. - 068c3c8b2e)
2023. febr. 16. 08:45
És simogatni is szoktad őket? Mert amit írtál az egy teljesen normális munkahelyi helyzet, nálunk is van, hogy könnyesre röhögjük magunkat, meg szívjuk egymá vérét, de senkit nem simogattam még, és nagyon ajánlom nekik, hogy ők se tegyék :DDDDD
2023. febr. 16. 02:05
Én is szoktam ellenkező nemű kollégának írogatni meg röhögni, mint valami hülyegyerek, ráadásul egy irodában ülve. Ez van, néha ki kell engedni a gőzt. Sose fordult meg a fejemben, hogy több lehetne, mint kolléga vagy barát. Megosztok vele szinte bármit, de határozottan van egy határ abban, hogy ennek mi a célja (azazhogy pusztán a gyermeki szórakozás, még csak nem is szexuális jellegű).
5. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 01:19

Nekem ez kicsit zavaros.


De az eleteben veled van?

Szerintem ez szamit.

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 15. 23:35

Várjál csendben. Mire? Meddig? Amúgy nincs semmi gond. Pont olyan, amilyen volt.

Az írásodat elolvasni kínszenvedés volt. Bocs.

2023. febr. 15. 23:10

Szerintem nincs okod aggódni, ha nem változott meg veled szemben. Nem vagy lelkileg, testileg elhanyagolva..

Amennyiben nem rottyantja össze magát, ha "véletlen" a telefonját összekevered a tiéddel...

2023. febr. 15. 22:46

Egyébként hozzátartozik hogy amikor külön mentünk én pasiztam ne sajnos..

De nem érdekelte ez se tárt karokkal várt csak legyünk együtt megint.. persze tudom így már azt gondoljátok hogy megérdemeljuk egymást, de ennyi év alatt azért sok rossz és jó történik.

2023. febr. 15. 22:44

Kutakodtam igen.

Mindig csalfa volt mindig túl jóba volt a lányokkal akiket innen onnan ismer..

Máskor is kutakodtam már úgy sejtem azért hűtlen is volt már legalábbis voltak ott üzenet torolgetesek máskor is de szerintem most elfelejtette vagy nem sejti hogy kutakodok.

Együtt vagyunk 10 éve már ezidő alatt volt hogy külön mentünk ő teljesen bele volt betegedve szörnyen lezülött, stb..

Van egy csaj évek óta ismerik egymást szerintem jóba vannak ott beszélgetnek ilyenek... a munkájából adódóan oda jár ügyintézni ahol dolgozik.

Legalább 10 évvel fiatalabb nálunk, persze tudom hogy neki jatsza a pénzes vállalkozót..

Mindegy azt látom hogy kb egy hétig úgy beszélgettek Facebookon mint két tini.. semmi értelmes csak tutujgattak egymást...

Aztán a csaj rohogos fejjel írta neki hogy fejezzek be mert felreertheto a párom meg erre hogy mondja meg ha nem akarja hogy irogasson. És azóta nem is írt neki csak akkor pár tutujgatas amikor épp tudom hogy ott volt a munkahelyén magyarul pár méterre állt tőle és irkalt neki 🤦🏽‍♀️

Igazából tudom hogy ti se tudhatjatok ahogy én se de most akkor ez ennyi? Próbálkozott nem jött be hagyja is?


Attól félek ha szólok neki rögtön törölgetni kezd.. inkább kivarok csendben. És biztos nem találkoztak, mert szó se volt róla.. szerintem ott a munkahelyen kihívja cigizni és simogatasrol irkalnak, szerintem ott a párom hozzá ért már.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook