Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért ilyen furák egyes anyukák? fórum

Miért ilyen furák egyes anyukák? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. aug. 14. 00:01

A jó ég tudja még azt is, hogy az ember honnan származik. Egyáltalán, hogyan alakult ki az élővilág a földön.

Tény a tudomány mai állása szerint a farkastól származik a kutyák nemzettsége :)

[link]

2013. aug. 13. 23:57
Jól van okostóni :) ezzel csak arra akartam célozni,hogy te is megértsd leirom újra..azért féltek a bull tipusú kutyáktól mert ember tenyésztette ki..az összes kutyával együtt..magyarul félhetsz az összes fajtától nyugodtan ;)ha kicsi,ha nagy.sok más kutyával ellentétben őket nem emberek támadására képezték ki..ha annyira félni akartok valamilyen kutyától ajánlom a németjuhászt,rotweillert,és az őrző védő kutyákat,a kimondottan emberek támadására kiképzett fajtákat ;)
512. cicakaktusz (válaszként erre: 511. - Nedzsita55)
2013. aug. 13. 23:29
Mondja az IQ bajnok. Végülis... a farkas tökéletes, de a kutya?!
2013. aug. 13. 23:22
Ui:az összes kutya ember álltal van kitenyésztve,a Yorkitól kezdve a Pitbullig..az egyetlen "kutya" amit az evolúció alkotott az a farkas ;)
2013. aug. 13. 23:17

Ok legyen igazatok :) én elvagyok a saját tapasztalataimmal a kutyámmal kapcsolatban :)teljes mértékben megbizom benne,mert tudom hogy jól neveltem és szocializáltam..imád minden kutyát,játszik minden fajtával..amikor meg a kis méregzsákok vicsorogva mennék felé,inkább arrébb áll,mivel nem tekinti őket "ellenfélnek"részemről ennek a témának vége,sajna a média agymosása ellen tehetetlen vagyok

ezt az időt inkább hasznosan töltöm mint nektek magyarázkodással.további szép estét.sziasztok

509. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 508. - Cicakaktusz)
2013. aug. 13. 23:13
:DDDDD
508. cicakaktusz (válaszként erre: 506. - 9b10f3d7ff)
2013. aug. 13. 23:06
Észre sem vettem! Most minek szóltál? Belezavarodtam, mert kerestem, és... Hiába no, régen volt reggel fél öt!
2013. aug. 13. 23:04

Az ember nem tud tökéleteset alkotni, arra csak az evolúció képes, de még az is rengetegszer hibázik. A szóban forgó harci tutjkákat nem az evolúció alkotta, hanem az ember. Épp ez a legnagyobb veszélye ennek a fajtának. Mindig ez történik, ha az ember okosabb akar lenni az evolúciónál. Aztán a végén az ember mondja a leghangosabban, hogy nem én voltam!

Nekem nem tudnának annyit fizetni, hogy ilyen kutyát tartsak, még akkpor sem, ha profi kiképző foglalkozna vele. Igen, ez előítélet. De hiszem, hogy van alapja. Nem csak egy-két kósza cikk a médiából, hanem az ösztönös félelem.

506. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 505. - 9b10f3d7ff)
2013. aug. 13. 22:57
A srác után vessző
505. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 502. - Cicakaktusz)
2013. aug. 13. 22:56

Csatlakozom hozzád, több kutyám volt. Két gyerekem van. Ismerősnek volt pitbullja 2 utcával odébb. Szeretem az állatokat, de ha arra a kutyára néztem a hideg rázott valamiért. Felhozta a lakásunkra, hááát nem voltam boldog.

Aztán megmarta az anyját, azt mondta a srác biztos érezte, hogy nem kedveli. Amikor a gyerekének ment neki elaltatta. Addig ő is azt kántálta nevelés kérdése, okos megbízható kutya. Ez lett a vége, még az a jó ők is lakásban voltak, mert lehet ők is a napilapok címoldalán szerepelhettek volna.

504. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 501. - Nedzsita55)
2013. aug. 13. 22:51
Pitt-ben csak Brad-et bírnám elviselni. Őt küldheted. Még azt is megengedem neki, hogy megharapjon... egy picit :))
503. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 496. - Nedzsita55)
2013. aug. 13. 22:48

"ha ti is ennek lesztek kitéve minden áldott nap akkor majd megértitek..addig nem sajnos!"


Az ember mindennap többször is kivan téve a másik ember által okozott hatásoknak. De pont azért vagyunk emberek, hogy ezt feltudjuk dolgozni.

Alkalmazkodni tudni kell.

502. cicakaktusz (válaszként erre: 496. - Nedzsita55)
2013. aug. 13. 22:44
Akiket te "értetlen" embernek titulálták, mind felelősségteljes kutyaszerető emberek. A magam részéről valószínű azért nem bízom bizonyos kutyafajtákban, mert többet láttam már a világból mint te. A korom miatt lehet hisz anyád lehetnék. És itt köszönöm meg a sorsomnak azt, hogy ezt az esélyt elmulasztottam, vagyis nem vagyok az anyád! Rettenetesen szégyellném magam, ha a gyerekem vadidegen embereket ilyen lazán könnyedén lekezel!
2013. aug. 13. 22:44
Nah látjátok..itt az elítélés itt a bedumálás..ha normálisan ir az ember ha nem ;) sztem csak már nagyon unatkozhattok..senki nem kényszeritett senkit erre a fajtára,csak nem kell az embert lehülyézni,mert imádja a staffot és a pitet stb..nekem is volt keverékem,volt más fajtám de mióta az előző staffomat találtam,és befogadtam az utcárol imádom őket.mindenkinek más tetszik.ennyi
500. andi6020 (válaszként erre: 481. - Nedzsita55)
2013. aug. 13. 22:33
Szegénykém...
499. f1e23b97ee (válaszként erre: 498. - Ee1dc9ba06)
2013. aug. 13. 22:32

Sok olyan kutya van, aki emberre egyáltalán nem támad, viszont más kutyát nem szeret.


Ezzel együtt ebben a fajtában én sem bízom.

2013. aug. 13. 22:31

Ismertem egy nagyon normális, kedves fiatal házaspárt anno, még amikor mi is lakótelepen laktunk. Volt egy pittbull-juk, pici korától nevelték, imádták, egyáltalán nem volt vad a kiskutya, senki nem félt tőle nagyobb korában sem. Tényleg aranyos, barátságos kutyi volt.

Elköltöztek kertes házba, és az első héten darabokra tépte a szomszéd kutyáját....

Sose vadították, sose uszították, mégis megtette.

Erről ennyit.

497. trapiti (válaszként erre: 496. - Nedzsita55)
2013. aug. 13. 22:25
Hát az 1000% hogy nem leszek "kitéve" semmiféle harci kutya vagy hasonló napról napra való megismerésének. Nem vagyok rá kíváncsi, addig jó amíg az ilyen kutya meg a gazdája is távol tartja magát tőlem. Sajnos ez a fórum is azt igazolta, hogy nem véletlenül választják ezt a fajtát egyesek. Madarat tolláról... Amúgy sokat elárul szerintem ha valaki képtelen a több száz más kutyafajta közül választani, mert neki mindenképpen ilyen kell... én a magam részéről semmilyen kapcsolatra nem vágyom ilyen emberekkel.
496. Nedzsita55 (válaszként erre: 495. - Cicakaktusz)
2013. aug. 13. 22:20
Valahogy nem érdekel hogy kiraknak vagy nem :) nem érdekel a Hoxa csak ez a téma miatt regeltem.nem a fórum miatt húzom fel magam,csak az értetlen embereken és azon,ahogy a "harci kutyákkal" szemben viselkednek.de sztem mindenkire itt ráférne a fajta utáni érdeklődés és megismerés..sőt ha ti is ennek lesztek kitéve minden áldott nap akkor majd megértitek..addig nem sajnos!
2013. aug. 13. 11:18
Nedzsita55! Kicsit visszaolvasgattam (valószínűleg van némi mazochista hajlamom, ha még egyszer kíváncsi voltam a beszólásaidra), és feltűnt, hogy többször trágár kijelentést tettél, nyilvánvalóan sértegetés céljából. Pl.: 473 hsz, 477 hsz, 478, 479, 490 hsz. Igaz, engem nem sértettél meg, és szerintem Enissát és trapitit sem, mert nem azt nézték, hogy mit mondott, hanem, hogy ki mondta, de azért vegyél vissza. És ezt vedd jótanácsnak, annak szántam. Volt a Hoxán egy kedves barátnőm, hasonló volt a stílusa, mint neked, és őt már kidobták a Hoxáról, nehogy te is így járj! Bár őt hiányolom, mert nagyon megkedveltem, te is hiányoznál, mert jókat derülök rajtad. Ne fossz meg ettől az élvezettől!
2013. aug. 13. 11:13
Ha valaki idegbeteg lesz egy fórum miatt(!!!), annak aztán nem való semmilyen kutya, maximum plüss.
2013. aug. 13. 10:32
Jajj, neee már,ne legyél féltékeny. Olyan stílusban, mint barinőm, ha meggebedek sem tudsz velem "beszélgetni, nem nézem ki belőled,komolyan nem. :D
492. cicakaktusz (válaszként erre: 485. - 9b10f3d7ff)
2013. aug. 13. 09:45
Csalódtam benned. Most komolyan! Beszélgetni, azt mondtad?:))))))
491. cicakaktusz (válaszként erre: 479. - Nedzsita55)
2013. aug. 13. 09:44
Mondd csak, Drágám, a tapló modorodat gyárilag kaptad, vagy hosszas utánajárással a boltban vetted?
2013. aug. 13. 00:04
:) ohh még jó hogy nem ismersz :D igen fórum,ahol sok hülye ahhoz ir amiről nem tud semmit,és nincs jó rálátása csak uncsizik..mint ti :)semmi düh nincs bennem csak szànalom irántatok,hogy nem értitek a helyzetet ami fel volt vázolva :);)de ti aztán olyan okosak vagytok :D akkor legyen igy ha nektek ez megnyugvást jelent;)
489. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 484. - Nedzsita55)
2013. aug. 13. 00:01

Aki nem káromkodik, az mártír és álszent?

Nem is tudtam...:)

2013. aug. 13. 00:00

Egyes anyukák furák.

Azért nem kell hajba kapni! Úgy gondolom.

487. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 483. - Nedzsita55)
2013. aug. 12. 23:57

Szerintem meg van, mert ez egy fórum, és te nem ütöd meg azt a szintet, ami beszélgetésnek, vagy akár egészséges vitának lenne nevezhető.

Ez a düh, ez az agresszió 25 évesen... Ha ismernélek, és jóban lennénk, azt tanácsolnám, hogy fordulj pszichológushoz, amíg nem késő.

2013. aug. 12. 23:51
Perszeeee minden vágyam tündérbogárkám:D
485. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 481. - Nedzsita55)
2013. aug. 12. 23:47
Nyuszómuszó, megtisztelsz,hogy nem tudsz tőlem elszakadni meg, hogy szeretsz velem beszélgetni. A következő kérésed az lesz, hogy legyünk barinők. :DDDD
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook