Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért fáj a szerelem?? fórum

Miért fáj a szerelem?? (beszélgetős fórum)


1 2
42. cicababy43 (válaszként erre: 17. - Monesz89)
2012. júl. 29. 10:01

Szióka

Hát én is nehéz cipőben vagyok,de szerintem ha egy Pasi Imád Téged akkor ha teheti és alaklom van rá akkor csókolózik veled ,hiszen az egy csodálatos érzéki dolog amire nem kellene,hogy mondjon bármit is,ha nem csókolni és imádnia kellene Téged!!

41. e2e3dd6eca (válaszként erre: 40. - Cicababy43)
2012. júl. 29. 10:00

Köszönöm. Az a nick én voltam. És nagyon szenvedtem. Talán annyira még soha. 5 évig tartott kihevernem a semmit lényegében. :S

Én nem találkoztam vele sokat, kb havi 1x, vagy annyiszor sem. Háát érdekes volt megélni. :)

40. cicababy43 (válaszként erre: 23. - 673567bc24)
2012. júl. 29. 09:57

Szióka

Hát akkor egy cipőben járunk!

És borzasztó érzés,hogy én is akit szeretek heti 1x találkozunk,pedig mint azt tudjuk,ha az ember akar valamit ,mindenre van megoldás!Én mindig fel dobom hogy ekkor meg akkor randi-és jönnek a kifogások,akkor nem mert...... most legyünk okosak!

Lehet reménytelen ez a kapcsolat,én már semmit nem értek!

De veled érzek!!!

39. 31c1daa9fa (válaszként erre: 36. - A93ca9f1c5)
2012. febr. 8. 22:33
Mert az a nick én voltam, és nem jutott eszembe, éppen ki volt terítéken 03:40 kor. De már bevillant az a nap. :D
38. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 37. - 51b0dc0a19)
2012. febr. 8. 00:27

Nem jó megközelítés, az egyensúly magasabb érzelmi/megelégedettségi szinten való elérése nem csak egy kósza ábránd, hanem elérhető.

Másrészt ha elfogadom a megközelítésed, akkor meg ott van az, hogy igazi mély fájdalommal egy közeli hozzátartozó halála sújtja le az embert, így a szerelemnek nem szabadna fájnia, hanem ez ilyenfajta fájdalmakat kellene ellensúlyozni.

2012. febr. 8. 00:20
a szerelem azért fáj talán, mert amikor virul, akkor annyi örömet ad, hogy valahogy ki kell egyenlítődjön az energia rendszerünk.
36. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 35. - 31c1daa9fa)
2012. febr. 8. 00:13
látom nem unatkozol:D
35. 31c1daa9fa (válaszként erre: 34. - 31c1daa9fa)
2012. febr. 7. 23:29
beugrott. :D
34. 31c1daa9fa (válaszként erre: 23. - 673567bc24)
2012. febr. 7. 23:19
na ez éppen melyik volt? :D
2012. febr. 7. 23:17
A viszonzatlan szerelem fáj.
2011. nov. 18. 01:48
mert sok dolog van, ami tud benne fájni, sok dologtól függ, amelyek meginoghatnak, mert hirtelen lesz vége, mert sokszor reménytelen, mert nem látsz tőle semmit, és mégis vágyódsz rá, h tapogatózhass..mert nem te irányítod, mert bele lehet halni...
2011. nov. 18. 01:32
miert faj a szerelem?mert nagyon sokszor fajdalmat,csalodast okoz.
2011. szept. 14. 15:02

Csak most regisztraltam es nem hozhatok meg letre uj temat, azert irok ide:


Sziasztok,


Szeretném a tanácsotokat kérni.


Nagy hülyeséget csináltam. Csak röviden a tények: apám molesztált kicsi koromtól fogva, és egy nagyon önző alak volt. Sajnos sok mindent eltanultam tőle és most ennek iszom a levét. Nagyon nagy szeretet hiányom van, romantikus filmeken tengettem utolsó éveimet és folyamatosan arra vártam, hogy majd megkéri a párom a kezem az én elképzeléseinek megfelelően. Közben pszihológushoz jártam, hogy feldolgozzam a múltam, elég sokáig tartott bizonyos dolgokat felfogni. De ő végig ott volt mellettem, vettünk házat együtt, de én csak a gyűrűt hajtottam ... a végén beleegyezett, de addigra már bedepiztem a múltam miatt. Nem voltam képes túllépni a múlt sérelmein, 4 hónapig gyógyszert is szedtem. Annyira rossz volt, nem találtam a helyem, mindent megkerdőjeleztem és egy hirtelen döntéssel töröltem az esküvőt. Tudom, nagyon csúnya dolog volt és higyjétek el, bánom is nagyon. De tudom, hogy belekényszerítettem volna az esküvőbe és emiatt nem bánom. Először próbált kibékülni velem, de ahogy itt az elején írtátok, minél jobban nyomult, annál jobban menekültem. Mire észbekaptam, már ő nem annyira biztos a dolgában. Hétfőn volt egy hete, hogy szétköltöztünk és nagyon-nagyon hiányzik.


Nem a sajnálatotokra van szükségem, mert tudom, a múltamon túl kell lépjek, hiszen soha de soha nem lehetek boldog ha nem teszem.


Most próbálom én is hagyni egy kicsit, hadd gondolkodjon. Sírt amikor elköltöztem, de azt montda, úgy szeretné meghozni ezt a döntést, hogy akkor végleges legyen. Mégis félek, hogy talán azt mondja, tudod mit? Nem érsz meg ennyi szenvedést, és még magam is igazat adnék neki.


De nem tudom elképzelni nélküle az életem.


Szerintetek van még esély? Ha igen, akkor mit tegyek? Próbálok tornázni járni, mert a nagy múlton való rágódásomban, bizony jócskán felszedtem pár kilót, amitől jó lenne megszabadulni. Nem hiszem el, még így is szeretett ...

2011. szept. 10. 21:46
jó lenne tudni...
28. o.andi
2010. ápr. 1. 09:59

sokkal okosabb emberek sem tudták rá a választ:)

sajnos

27. babszibobó (válaszként erre: 1. - Tipke)
2010. márc. 13. 14:05

Szerintem nem a Szerelem, mint érzés fáj, inkább a Szerelmünk hiánya,mint nálad pl. a távolság az okozó, másnál a reménytelen elérhetetlen, nem viszonzott szerelem stb.De tény a kettő együtt jár, kézen fogva.

Remélem nemsokára annyit lehettek együtt, hogy csak na!

26. **manyisz** (válaszként erre: 25. - Szorgoska)
2010. márc. 13. 14:01
Olvastad??? Akkor mi??
2010. márc. 13. 13:53
Chuck Spezzanonak van egy könyve: Ha fáj, az nem szerelem.
2010. márc. 12. 18:21
Mert a könny és a szerelem egy napon született! Ha asexualisak leszünk, akkor már nem fog fájni!!
2010. jan. 4. 03:40

fogalmam sincs,miért fáj,de nekem is fáj!

Rohadtul szenvedek!!!!

2010. jan. 4. 02:18
mert még nincs tökéletesség az univerzumban
2009. dec. 4. 15:16
A párom mondja mindig, hogy ő olyan szerelmest még nem látott, aki nem szenved. Ebben van valami igazság! Mintha a Lélek előre tudná, hogy valami nem fog jól elsülni.
2009. ápr. 11. 05:54
Van egy szerelmem.Valamit,valamikor nagyon elrontottunk 20 évvel ezelőtt.Ő is, én is azóta házasságban élünk,gyermekkel. Évekig fájt, hogy nem engem választott.Mivel már nem egy városban lakunk,ezalatt a 20 év alatt időnként felbukkantunk egymás életében,ami szívszaggatóan fájdalmas volt,ugyanakkor gyönyörű.20 év alatt talán, ha háromszor találkoztunk.Most neten tartjuk a kapcsolatot,nagyon szeretjük egymást "virtuálisan",de éppen ezért fáj!!!Sosem lehetünk egymásé.Beteg a gyermekem,akit a világ kincséért sem hagynék el.És bármilyen furcsA, A JELENLEGI FÉRJEMET IS SZERETEM....hát...ezért fájdalmas ez a szerelem.
2009. ápr. 11. 05:41
Azt szokták mondani, hogy a szerelem vak. S mikor elmúlik akkor kezdjük látni a valóságot s akkor jövünk rá, hogy tulajdonképpen kit is szerettünk oly nagyon. Innentől kezdve harcolunk s innentől kezdve ez már nem szerelem. Azért fáj, mert rá jöttünk, hogy vakok voltunk.
2009. ápr. 11. 00:20
nem a szerelem fáj hanem amikor az egyik részéröl elmúlik és ilyenkor ahogy lenni szokott a másiknál még inkább felerösödik az érzés, hogy jajj de szeretem. Szinte soha nem szeretünk egyformán és szinte mindig az a nyerö aki kevésbé szeret, de, hogy hogy lehet vagy miért lehet kevésbé szeretni, ha jók vagyunk miért a rosszat kapjuk és mikor rosszak leszünk a seggünk is kinyalják-már bocsánat és miért kezdünk egy idö után vivni a párunkkal amikor harcolni a háborúban szoktak nem a szerelemben na ezekre válaszoljon valaki???? (akinek nem inge ne vegye magára)
2009. ápr. 10. 14:54
Sziasztok!Szeretném a véleményeteket kikérni! 7 hónapja van barátom és van némi gondunk. Mondtam neki, hogy ne csak én csókoljalak és ő erre azt felelte miért kell nagy dobra vernem ezt? Szerintetek ezt miért mondhatta? Puszilgatni szokott szájon sokszor de csókolozni elég ritkán.Mondtam is neki, hogy nem szeretsz csókolozni ezen meg csak kiakadt.Mi lehet a baj?Sok kis apróságokon összeveszünk párszor!
16. 60df1e300e (válaszként erre: 9. - 200a1d39d3)
2009. ápr. 6. 10:45
ez igaz.
2009. ápr. 6. 09:47
Nem a szerelem fáj,hanem a reménytelen szerelem.Nekem is az fáj,hogy ilyen rövid idő után elhagyott,pedig nagyon szeretett-így mondta.
14. 447f833a2f (válaszként erre: 12. - 99096144a5)
2009. márc. 22. 15:28
Ezzel én is így vagyok...van olyan eset amikor szerelem és van olyan,amikor csak fellángolás.Legalábbis én így gondolom...
2009. febr. 27. 18:42
ez is szerelem?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook