Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért érzem magam magányosnak, ha mégis 2-3 napig nem beszélünk? fórum

Miért érzem magam magányosnak, ha mégis 2-3 napig nem beszélünk? (beszélgetős fórum)


16. Ágio8405 (válaszként erre: 12. - Pteri)
2023. jan. 6. 08:06
Egyik az hogy friss kapcsolat, másik hogy ő nem azt írta hogy naponta többször akar beszélni. Azért az hogy napokig nem jelentkezik csak annyira sem, hogy Hello hogy vagy? Minden ok? az elég gáz szerintem.
15. jucika33 (válaszként erre: 12. - Pteri)
2023. jan. 6. 07:06
Ha csak egyszerűen egymás "pasija, nője" helyzet van, de nem szerelmesek egymásba, akkor persze, minek is keresnék egymást. Hiszen valójában nem jár a fejemben a másik. Majd ha hazajövök, unalom űzőnek jó lesz. De azt gondolom, hogy a fórumindító nem ilyen kapcsolatot szeretne. Egy kapcsolat elején (jó esetben) csak egymásra gondolunk, másra sem vágyunk, mint a másik hangjára, érintésére. Ha az egyik fél napokig nem keresi a másikat, az nem szerelem. Az semmi. Pár hónapig lehet várakozni, hogy merrefelé alakul a dolog, de a végtelenségig nem érdemes. Én a férjemmel tizennyolc évet voltam együtt. Nem telt el nap, hogy ne beszéltünk volna, pedig volt ő is hónapokat távol. Szerintem minden érző ember erre vágyik. A jelen kapcsolatomban és is azt érzem, amit a fórumindító, pedig minden nap váltunk üzeneteket (átérzem a problémát). Úgy gondolom, hogy adni kell esélyt egy darabig, aztán kiderül úgyis, merre halad a dolog és lakor lehet beszélgetni és lépni.
14. Bichi (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 2. 20:47
Ha már most ennyire nem érdekled, hogy legalább egy üzenetet magától küldjön, akkor én nem pazarolnám rá az időmet. Nem agyalod túl, ez nem normális...
13. temmp (válaszként erre: 12. - Pteri)
2023. jan. 2. 20:15

"ha én nem jelentkezem, akkor napok telnek el úgy, hogy nem is beszélünk"


Ebben hol olvastad te, hogy allandoan keresi?

Meg mi az, hogy komoly ok nelkul? Eszem megall... az ember a parjaval komoly ok nelkul is szokott beszelni pusztan azert, mert hianyzik, vagy hogy erezze a kozelseget, vagy mert tudatni akarja a masikkal, hogy fontos, hogy gondol ra es nem csak akkor jut eszebe, amikor kell valami.


Azert kellene napont beszelni mert a baratnoje! Nem egy hetvegi bio-urito-edenyzet, akivel eleg hetente egyszer beszelni, mielott megd..ja.

12. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 2. 19:03
Nem lennék a pasid. Én pont azt nem bírnám, ha állandóan keresne minden komoly ok nélkül. Van egy ilyen kolléganőnk. Már mindenkit idegesít, hogy egész nap a párjával beszélget, lejelentkezik, tiszta nevetségesek. Szerintünk.De ők jól egymásra találtak, a te pasid biztosan nem érzi át a problémádat, mert ő sem érti, miért kellene naponta beszélni valakivel, akivel 5 éve beszélnek.
11. 36f3fab73b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 2. 18:11

úgy érzem, hogy neki mindegy, hogy együtt vagyunk vagy sem.

Nem éreznéd úgy ha nem így volna.

Kérdés, hogy:

-Akarod e vele megbeszélni vagy sem!

-Elhiszed e a választ rá vagy sem!

-Tesztek e ellene valamit vagy sem!

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 2c63883018)
2023. jan. 2. 17:33
Ismerjük egymást már vagy 5 éve. Az utóbbi egy évben kezdtünk el arról beszélni, hogy elég jól meglennénk, jól megértjük egymást, kémia is megvan. December elején mondtuk ki, hogy együtt vagyunk, előtte olyan 2 hónapot találkozhattunk egymással.
9. temmp (válaszként erre: 5. - Sziget)
2023. jan. 2. 17:32

Milyen következménye?

Hát nagyon remélem, hogy kidobja és akkor lesz esélye megtaláni azt akinek fontos annyira, hogy ne várassa napokig egy tetves messenger üzenettel! Akivel úgy érzi, hogy ő értékes és fontos, akivel megélheti a szeretettnek érzését.


Mondd már meg nekem, hogy hány napig kell egy férfinek nyugalom? Vagy annyira idegesíti a FI, hogy napokig tart, amig kiheveri? Akkor miért nem szakít a FI-val?

Ha meg befigyelt valaki más, akkor meg páros lábbal kell kirúgni.


Egyben egyet értünk, kell, hogy érezze, hogy hiányzik a nő, de azt csak akkor fogja érezni, ha kidobják. Úgy hívják, hogy birtokvesztés.


FI boldogtalan. Ez tény. Lehet azon filózni, hogy a pasija ilyen vagy olyan, lehet amúgy egy földre szállt angyal is, de tök mindegy,ha lecarja, hogy FI boldogtalan, magányos és semmit nem tesz azért, hogy enyhítse FI magányát. Szenvedni minek maradjon mellette FI? Carul lenni egyedül is tud. Úgy legalább nyitott lesz új kapcsolatra.


FI-nak javaslom Dóra Gyula videóit, meg a workshopjait.

2023. jan. 2. 17:12
Én is azt gondolom, hogy nem vagy neki fontos. Neked ő igen, de viszont nem. Legalábbis közel nem annyira mint, ahogy "kellene" vagy az elvárható lenne.
7. 2c63883018 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 2. 17:11
Mióta vagytok együtt?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Sziget)
2023. jan. 2. 17:10

Az utóbbi időben lassan heti szinten eljátszunk ezt. Próbáltam vele beszélni, de az volt a válasza, hogy túlagyalom, nincs senki más rajtam kívül, őt nem érdekli más nő.

Csak akkor nem tudom, hogy miért ilyen.

Nekem ő hiányzik akkor is, ha 1 napot nem beszélünk, de ezek szerint én egy hét után se biztos, hogy eszébe jutnék.

5. Sziget (válaszként erre: 4. - Temmp)
2023. jan. 2. 17:03

Le vagyok döbbenve az ilyen javaslatoktól.

Te érzelmek nélkül tudsz egy kapcsolat részletét. Gond át kérlek újra, hogy vajon a te javaslatod hogy hathat a másikra ill. számodra milyen következménye lehet a mondataidnak?


És igen, a férfinek is szüksége van néha nyugalomra. Kell, hogy érezze, hogy hiányzik a nő. Hogy hagyják már kicsit békén. Hogy ne történjen semmi.


És igen, lehet, hogy csak nyugira vágyik. De az is lehet, hogy befigyelt valaki más.

Ki kell deríteni, beszélgetni kell vele.


És nem azonnal kidobni valami olyan gondolattal, ami a te fejedben jelent meg. Lehet, hogy köze nincs a valósághoz.

4. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 2. 16:42

Ez a pasi felejtős. Jól érzed, hogy nem vagy fontos neki. Csak használ, amikor épp kedve van.

Az meg akkora baromság, hogy nem lóg egyfolytában a messengeren, basszus 3 nap alatt csak kiszall neha a kamionbol....

Dobd ki. Még ma! Aztán tiltsd le, nehogy visszaengedd egy gyenge pillanatoban.

3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 2. 16:41

Volt egy olyan ,,nem is nagyon régen(szeretem ezt gondolni)amikor nem volt mobil stb.,,még vonalas sem, sokaknak kikellett bírni.Már attól frászt kaptam ha munkahelyen rámtelefonáltak .


Persze ma más világ van,,és ez jó is,,de nem mindenkinek.

Az a lényeg hogy viselkedik amikor jelen van.

Persze ettől neked nem lesz könnyebb,,

2023. jan. 2. 16:35
Ez valóban nem hangzik jól:(
2023. jan. 2. 16:32

Sokszor napokig tàvol van, mivel kamionsofőr, és sokszor küldik őt külföldre. Ilyenkor van, hogy 2-3 napig nem is keres. Ha én írok neki, hogy minden rendben, akkor beszélünk, visszaír, de ha én nem jelentkezem, akkor napok telnek el úgy, hogy nem is beszélünk.

Mostanában azonban eléggé megvisel el a dolog. Magányosnak érzem magam, úgy érzem nem vagyok fontos, úgy érzem, hogy neki mindegy, hogy együtt vagyunk vagy sem.

Említettem neki, amire az volt a válasza, hogy ő nincs mindig fenn a Messengeren, nem ül egész nap a telefonon…

Szilveszterezni a nővéremnél voltam Ausztriában, amikor mentem, megkérdezte, hogy ott vagyok már, éjfélkor írtam neki egy üzenetet, azóta nem beszéltünk már…

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook