Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért divat természetes, natúr kozmetikumokat használni? Te mit szeretsz benne? fórum

Miért divat természetes, natúr kozmetikumokat használni? Te mit szeretsz benne? (beszélgetős fórum)


1 2
15. 447396604e (válaszként erre: 14. - B486c9cf7d)
2013. jan. 23. 14:46
értem mire gondolsz, csak valahogy észrevettem hogy az utóbbi időben folymatosan nyomják hogy a vegyszeres holmik egészségtelenek.hosszú évekig jó volt. akkor ma miért nem?
14. b486c9cf7d (válaszként erre: 13. - 447396604e)
2013. jan. 23. 14:40

Szerintem nem az szamit, tul van-e, csak az, hogy teged erdekel-e vagy sem.

Akit erdekel, odafigyel, akit nem, az pedig keni a Niveat es L'Orealt.

13. 447396604e (válaszként erre: 12. - Hedi13)
2013. jan. 23. 14:36
lehet hogy kekecnek tűnök, de nincs egy kicsit ez a dolog túlspilázva?
12. Hedi13
2013. jan. 23. 14:27

Én azért használok natúr termékeket, mert sok a méreganyag a hagyományosban. Biola termékek közül sokat használok, de Alverde samponjait is pl. Ezeknek az ára még nem olyan hajmeresztő.

Kevesen tudják (remélem már egyre többen), hogy a sok méreganyag, ami a kozmetikumokban van, kihat a hormonrendszerre és nőknél elősegíti az ösztrogéndominancia kialakulását.

11. SütiReni (válaszként erre: 9. - 447396604e)
2013. jan. 23. 14:16
Én is szeretem a régi jól bevált dolgokat na meg egy kicsit lusta is vagyok. de valami több lehet benne mert nekem váltani kellett. Mármint valami vegyszer! Nem vagyok beteges se túl érzékeny. Egyedül a bőröm az ami egyre rosszabb ezektől a szerektől! Igy váltanom kellett.
10. SütiReni (válaszként erre: 8. - Mari20)
2013. jan. 23. 14:13
Te is csináltál már valamit AntalValitol?
9. 447396604e (válaszként erre: 5. - Bettiiyy)
2013. jan. 23. 14:08
én lehet hogy régimódi vagyok ezen a téren, de nekem eddig bevált a hagyományos vegyszeres cuccos.pl mosószer (ariel) öblítő (coccolino) és egyéb samponok(garnier.pl.). így nem akarok változtani azon hogy natúr holmit vegyek
2013. jan. 23. 13:57

adalékmentesek

talán kicsit egészségesebbek

AntalVali- kozmetikus oldalán talán többet megtudsz a természetes kozmetikumokról


de az már egy jó jel, hogy foglalkozol vele:)

7. Daphnee (válaszként erre: 1. - Tigrincs85)
2013. jan. 23. 13:43
A mannaszappan több termékét is használom.Az igaz hogy nem olcsók, de nagyon picit kell használni belőlük.
6. SütiReni (válaszként erre: 5. - Bettiiyy)
2013. jan. 23. 13:42
A mosódióra én is esküszöm szerintem nagyon jó!!
2013. jan. 23. 13:41

Nekem sokkal szebb lett tőle a hajam és a bőröm. :) Az ekcémáim nem jönnek ki takarításkor, ráadásul élvezet elkészíteni a samponokat, szappanokat, tisztítószereket, stb. :D

Boldogít a tudat, hogy kevesebb káros anyag kerül a szervezetembe. :)

Ráadásul én még a mosószert, öblítőt sem bírom, ezért például a szódabikarbóna és a mosódió, illóolajjal nekem a legjobb. :D

2013. jan. 23. 13:40
Jaaaa hogy a natúrt nem a szinekre érted... hát azt is használok azért mert a sok adalékanyag káros a bőrre. Minek szennyezd még azzal is min de nap, ha van lehetőséged olyat használni ami nem káros? Azt hogy tartalmaz e megnézheted mert rajta kell legyen, de saját magad is készíthetsz magadnak sok mindent otthon. Én még nem csináltam de pl kecsketejes szappant és testpolót használok amit házilag készítenek.
3. indi66 (válaszként erre: 1. - Tigrincs85)
2013. jan. 23. 13:37

azt hogy anélkül formálhatom vele az arcom hogy azt bárki észre vehetné. Nem kell agyon festeni magamat, legalábbis ezt a hatást érhetem vele el. Mégis elfedem az apróbb hibáimat és ott töröm meg a fényt ahol épp kedvem szottyan. Csalsz kicsit...

Szerintem tök jó dolog

2013. jan. 23. 13:37
Én az antalvali oldalán találtam saját készítésű krémet sampont stb.. Nekem nagyon érzékeny a bőröm nincs választásom a bio cuccokkal. Konkrétan most már csak kesztyűben tudok mosogatni mert olyan lesz a kezem mintha gombás lenne. Kentem rá mindent de nem javult aztán gondoltam nem mosogatok kesztyű nélkül na és konkrétan 2 nap alatt rendbe jöttem. Így én magamnak csinálom! Nagyon sok jó dolgot találsz ezen az oldalon!! Én csak ajánlani tudom! :)
2013. jan. 23. 13:28

Valóban jobb? Azontúl hogy egészséges, nem tartalmaz kőolajszármazékot, stb. Milyet használsz?

(Talán kipróbálnám. A manna szappan oldalát nézegettem, de baromi drágák.)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook