Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csinálja a férjem ezt velem? fórum

Miért csinálja a férjem ezt velem? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. ápr. 4. 09:23

Szia,

Szerintem sem az a fontos,hogy miért teszi ezt. Lehet , hogy meg saját maga sem tudja. Itt az a fontos, hogy te miért hagyod?? Egyértelmű hogy már nem szeret téged (akit szeretünk azzal nem teszünk ilyet). Már a fiad érdekében is pontot kell tenned a dolog végére és beadni a válási papírokat, a saját méltóságodról már nem is beszélve.

Egy közeli ismerősömmel megtörtént ez a szitu. Ő visszafogadta a férjét. Pedig a férje már együtt élt a másik nővel, nyaralni mentek stb...és most?? A házasságuk csupa kirakat, fényes üveggel. A nő folyton retteg hogy újra megalázzák (idegroncs), a gyerekek teljesen elkallódtak (érzik az állandó bizonytalanságot), a férj pedig csak a Jó ég tudja merre jár. Persze nincs családi életük, folyton barátokkal veszik magukat körbe, MÉG a Karácsonyfa díszítés alkalmából is bulit rendeznek, szóval arra törekednek, hogy ne legyenek "egyedül". Látszik rajtuk a boldogtalanság.

Nem akarhatsz egy ilyen életet!

2011. márc. 21. 14:42
Azért mert van,ha nem lenne nem csinálná!!!!:)
33. 03feca27e2 (válaszként erre: 1. - Kudoka)
2011. márc. 9. 13:40
Már bocs de ez nem normális... Ha ilyen gyenge vagy, akkor szenvedj! Ennyi! Pedig tudnád hogyan lenne könnyebb, mégis ragaszkodsz a sz.rhoz... Magadnak okozod ezt!
32. Sensitiv (válaszként erre: 1. - Kudoka)
2011. márc. 9. 13:28

teljesen mindegy, hogy miért teszi, hisz megteheti, és emiatt magadat hibáztathatod sajnos. értem azt, hogy kötődsz hozzá, de magadat sanyargatod. elköveted a legnagyobb hibát. nem elég, hogy megalázott téged azzal, hogy mással köti össze az életét, de te még teret is engedsz neki arra, hogy tovább alázzon téged. ezt a kapcsolatot végérvényesen le kellene zárnod, vagy a következményein nem szabadna csodálkoznod.

kérdem én tőled: ha ő megteheti azt, hogy elhagyjon téged gyerekestül, és ő így is jól jár, mert van egy új barinője, meg te is megmaradsz neki, akkor miért ne szekírozza ki a lelkedet? ha te megengeded? miért ne!!!!!

elárulom, hogy miért nyavalyog neked a párod. azért, mert így sajnáltatja magát feléd, így áldozatnak állítja be magát nálad, és így éri el azt, hogy te sajnálatból úgy érezd, hogy neki még szüksége van rád. persze nincs, csak annyira önző a párod, hogy elhagyott téged egy másikért, de nem enged téged új életet kezdeni. és ezt úgy biztosítja, hogy fenn tartja azt a látszatot, mintha tehozzád is kötődne. pedig nem kötődik, csak a hiúságát sértené az, ha a volt asszonyát más pasi kényeztetné.

egyáltalán nem akar bántani, sőt nagyon ügyes játékos a pasi. eléri azt, hogy te érezz iránta, mégha fájdalmat is, és így mivel szereted, így mégjobban fog téged öztönözni az téged, hogy vele foglalkozz!

addig amíg vele foglalkozol, amíg neki adod a szereteted, amíg neki adod a testedet, nem fogsz tudni kiszállni, új életet kezdeni, és elszakadni tőle! így birtokol téged, mivel akaratgyenge vagy, és ki is használ!!!

az egy dlog, hogy ő mivel próbálkozik, az egy másik dolog, hogy te ezt engeded. így mindent megtehet. életed végéig sanyargatni fog téged, és függőséget hoz létre.

nézd meg akkor majd az arcát, ha neked lesz vkid!!!!! távolítsd el magadtól, és keress új pasit.

31. NyZy
2011. márc. 9. 13:16

Szerintem undorító dolog az hogy kihasználja a gyengeséged.Igazából azon csodálkozom hogy,hogy szerethetsz egy olyan embert aki a barátnője ágyából bújik a te ágyadba vagyis a feleség ágyába.

Ez nem fordítva szokott lenni.Én úgy gondolom,hogy azért panaszkodik mert akkor te megenyhülsz és megfordul a fejedbe a vissza hódítás.Ezt baromira élvezi.Ne feledd ott meg egy unalmas feleség vagy aki nem adja meg azt amire neki szüksége van,sőt még egy rossz anyának is tart.A barátnő az csak barátnő,neki tisztába kell lenni a titulusával és ha ő jól érzi magát ebbe a kapcsolatba nem fog ki szállni.Te meg tönkre teszed magad.Nem leszel boldog ,vidám,kiegyensúlyozott és ez árt a gyereknek mert érzi rajtad.Engedd el a férjed még ha nehezedre is esik mert ez már közöttetek hamis.

Meg van a te életed nagy szerelme és meg is fog találni.

Tapasztalat.

30. Majka14 (válaszként erre: 1. - Kudoka)
2011. márc. 8. 15:37
Szerintem legyél eros és ne engedd az ágyadba.Mondjad neki,hogy már neked is van kilátásba egy csodálatos férfi.Szerintem az segítene ha féltékeny lenne rád.
29. JUL17
2011. márc. 8. 14:30
Én úgy érzem ,hogy nem vagy erős.Itt az idő talpadra állni,és nem beengedni az ágyadba.Nehéz de saját és gyermeked érdekében meg kell tenni-nemet mondani.Mert így ,hogy tudja ,hogy még mindig képes levenni a lábadról ,azt csinál eled amit akar.Kihasznál!És miért ne tenné meg ?Jó érzés neked,hogy a te ágyadból egy másik nő ágyába mászik.Ezzel nem fogod visszakapni.Légy erős tedd őt féltékennyé.Akkor esetleg megláthatod mit jelentesz neki.De szerintem ilyen pasi felejtős.!!!!!
2011. márc. 8. 14:29

Ne csináld ezt,ne csináld ezt,én velem....

Énekeld el neki!☺

27. a5216efea8 (válaszként erre: 26. - 859d58d4d8)
2011. márc. 8. 14:19

..nekem is!Ez kész tárgyalás!

Váú,ez nem semmi!

26. 859d58d4d8 (válaszként erre: 24. - Anyucika3)
2011. márc. 8. 14:15
Ez jutott Nekem is az eszembe, hogy hol van olyankor a gyerek?
25. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 1. - Kudoka)
2011. márc. 8. 14:14

Húú, ez durva. Bocsi, de szerintem mindenkivel csak annyit lehet megcsinálni, amit az illető enged.

Küld el a francba ezt az embert. Az ágyadból is és a lelkedből is.

24. anyucika3 (válaszként erre: 17. - Kudoka)
2011. márc. 8. 14:11
És???Akkor ez azt jelenti,hogy a rendelkezésére kell bocsátanod a tested mint valami árút,aztán tovább állhat?Már ne is haragudj,de ez nonszensz,gusztustalan.Térj már észhez,ő elhagyott téged egy másikért!Hogy bírod elviselni akár csak az érintését is,amikor mással is lefekszik?És a gyerek hol van olyankor?Mert gondolom nem alva látogatja,vagy amikor a nagyinál van.
23. 23a2bf5860 (válaszként erre: 17. - Kudoka)
2011. márc. 8. 14:04

Nem szolgáltatást nyújtasz...

és tartsd magad,olyan nincsen,hogy ne tudd megállni,hogy nem fekszel le vele!

Nem vagy elég határozott,te szeretnéd Őt..de Ő mást választott!

Egy nőnek legyen minden körülmények között tartása!

Legyen annyi önbecsülésed,hogy nem hagyod magadat kihasználni!

Ha más kell neki ,akkor kelljen más az ágyban is..nem háremet kell tartani,hogy mikor kivel jó!

22. 6752c58fe3 (válaszként erre: 17. - Kudoka)
2011. márc. 8. 13:58
Attól még, hogy ott van, nem kell lefeküdni vele.
21. b789d47c89 (válaszként erre: 17. - Kudoka)
2011. márc. 8. 13:52
És őszintén? Te már beletörődtél vagy sem? Végleges a dolog vagy még szeretnéd visszakapni(nem mintha megérdemelne még egy esélyt, csak hát Te tudod mit szeretnél)? Csak mert ettől is függ, hogy mitévő legyél.
2011. márc. 8. 13:52
Miért csinálja? Azért mert tűröd. (na meg mert nem túl jellemes fazon).
19. 4327a8e017 (válaszként erre: 17. - Kudoka)
2011. márc. 8. 13:49
Esetleg mondd meg neki, h júniusig fizessen nektek albérletet, és akkor el tudtok menni.
2011. márc. 8. 13:48
Döntsd el, mit akarsz! Nagyon konkrétan fogalmazd meg magadnak, ami nem tetszik, és változtass rajta. Ha teljesen kerülni akarod őt, találkozzatok egy semlegesebb helyen, ahol nincs ágy (stb.). Ha ez a helyzet megfelel, akkor ne érezd magad rosszul. Miért nem szerethet egy férfit két nő egyszerre?...
17. kudoka (válaszként erre: 11. - Anyucika3)
2011. márc. 8. 13:47
Ezzel az a gondom hogy visszaél azzal hogy az ő házában lakunk még.Sajnos júniusig nem tudok elköltözni egyéb okokból.És úgy érzem mikor jön a gyerekhez nem nekem kéne elhúzni addig míg itt van.És nem elviszi a gyereket hanem itt van vele.
2011. márc. 8. 13:45
Akkor + adtad magadnak a választ!
15. kudoka
2011. márc. 8. 13:43
Megpróbáltam nem hagyni magam.De még mindig nagy hatással van rám le tud venni a lábamról.
2011. márc. 8. 13:30
Ezt nem kellene ... megalázod magad. Mi novemberben szakítottunk, de el nem bírnám képzelni, hogy még egyszer az életben hozzám érjen ...
13. e8c814b51a (válaszként erre: 11. - Anyucika3)
2011. márc. 8. 13:23
Pont így gondolom!
12. e8c814b51a (válaszként erre: 1. - Kudoka)
2011. márc. 8. 13:23

Nem vagy normális ne haragudj!

Otthagyott, mesél neked az új nőről és még le is fekszel vele?

Én ezt nem értem, de majd más okosabb lesz.

Ne haragudj.

11. anyucika3 (válaszként erre: 1. - Kudoka)
2011. márc. 8. 13:21

Én nem értem,hogy van ehhez gyomrod.

Az én ágyamba nem bújna be az tuti!

Miért vagy ebben partner,nem megalázó ez számodra?

Hát én semmi képen nem azt tanácsolnám,hogy használd fel amit tudsz.Inkább azt,hogy felejtsd el őt mint férfit,és csak annyi közöd legyen hozzá,amennyi a gyerek miatt feltétlen szükséges.

Éljétek az életeteket mindketten már külön úton,ha már ő így döntött.Tartsd meg vele a megfelelő távolságot ha megy a gyerekért.Kellene a francnak így egy ilyen pasi már.

2011. márc. 8. 13:21

Ha eltűröd-nem is érdemelsz mást.

Egy érett nőnek több tartása kell legyen.

9. 5d58fc17fc (válaszként erre: 1. - Kudoka)
2011. márc. 8. 13:21

Szia!

Szerintem ne csináld ezt Te saját magaddal!!! Gondolod, hogy a többi csajának nem hord össze rólad kígyót-békát? Tudom, nehéz ebből kimászni, főleg így, hogy a gyereked apja, de előbb utóbb kiábrándulsz belőle úgy is, akkor meg jobb előbb...

8. 6752c58fe3 (válaszként erre: 1. - Kudoka)
2011. márc. 8. 13:20

Az ágyba azért bújik, mert jó Veled a szex. De ere gondolom rájöttél :)

Azért mesél, mert hagyod. Ha bánt Téged, mondd meg, és ne hallgasd! Ha meg érdekel, akkor minden rendben.

2011. márc. 8. 13:20

Nagyon nehéz helyzetben vagy, mert Te még szereted, de ő meg még mindig kihasznál.

Saját tapasztalatból mondom, hogy muszáj ellenállnod. Nem szabad a közeledbe sem engedni, nem hogy az ágyadba. Muszáj megtartani a háromlépést, mert különben kénye kedvére ki vagy téve. Nem kell vele utálatosnak lenni, elég ha kimért vagy vele.

Mennyi ideig voltatok együtt? Mennyi idős a gyerek? Miért ment el, és ki mondta ki a végső szót?

Ja és azért teszi azt amit tesz, mert tudja, hogy szereted!!

6. b789d47c89 (válaszként erre: 1. - Kudoka)
2011. márc. 8. 13:18
Ja meg mesélj neki egy titokzatos kedves pasiról, akivel alakul köztetek valami, ahogy ő is ezt teszi veled...meglátod hamar előbújik belőle a féltékeny férj és jobban fogja érdekelni a Te állítólagos új pasid mint az új csaja. :-)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook