Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért bánt, és mit tehetnék? fórum

Miért bánt, és mit tehetnék? (beszélgetős fórum)


1 2 3
15. csgybzs (válaszként erre: 14. - Arianne113)
2012. dec. 12. 13:54
Sajnos ez arra van ítélve. Ha a párod nem akar veled külön költözni, akkor vége. Egyébként sem egészséges az együttlakás anyóssal, még jófejjel sem, de egy sárkánnyal... nincs az a pasi, akiért megérné.
14. Arianne113 (válaszként erre: 10. - Csgybzs)
2012. dec. 12. 13:52
már most idegbaj.. :( nagyon szeretem a páromat, tényleg így még nem szerettem senkit mint őt. Épp ezért érzem úgy és félek borzasztóan, hogy ebben a csatában ( csata.. elég egyoldalú ) én soha nem nyerhetek. csak nézem tétlenül ahogy tönkremegy a kapcsolatunk. Nem tudom mit tehetnék. Tűrjem el vigyorogva, hogy mindennek el vagyok mondva ok nélkül..?
13. szafaripók (válaszként erre: 6. - Arianne113)
2012. dec. 12. 13:51

Én megértelek, nálunk is hasonló a helyzet.

Páromba az anyja erősen bele is nevelte, hogy mivel egyedül nevelte fel (megjegyzem, apuka nem ok nélkül "tűnt el": anyós kidobta, aztán meghalt), legyen élete végéig BAROMI HÁLÁS, és tegyen meg neki mindent.

Évekbe telt, mire a párom eljutott odáig, hogy képes volt a sarkára állni, mert így nem mehetett tovább. A kapcsolatunk elég erős volt, hogy kibírja, de ő is, én is vívódtunk MAGUNKBAN a helyzeten. Én tettem lépéseket (nem egy, nem két alkalommal), hogy javítsunk a kapcsoalton, de anyósom meg se hallgatott, vagy kiforgatta, amit mondtam, és mindenki más előtt engem állított/állít be hálátlannak és tiszteletlennek, bezzeg ő... A saját mocskos kis dolgait bezzeg nem reklámozza. Én se teszem, nem süllyedek le a szintjére.

10 éve vagyunk együtt a párommal, 5 éve házasok, a fiunk márciusban lesz 3 éves. Anyukával meg havonta-kéthavonta egyszer találkozunk...

Ha együtt kellett volna laknom vele, az egyikünket tuti kinyírom...

12. da13f11406 (válaszként erre: 9. - Arianne113)
2012. dec. 12. 13:51

Ne költözzetek oda, inkább a fiú jöjjön el és ha egyszer eladják a házat feleznek. Ha az öreglány nem akarja eladni akkor meg minek mentek oda. (persze lehet, h kényszer)


És Te vagy a párod első barátnője? Vagy egyiket sem kedvelte?

11. Sirga
2012. dec. 12. 13:49
Szegény pasi! 2 tűz között ... Tudom, az én Párom is vívódott ilyen okból. Másrészt - persze - részvétem! Egyrészt azt javaslom, semmiképp se állítsd a Párod választás elé! Abból nem jönnél ki jól. Anyóst - amennyire lehet, és diplomatikus keretek között - kerüld el, próbálj nem foglalkozni vele, és ne mondj róla semmi rosszat a Párodnak! Az odaköltözéstől óvnálak, mert tényleg belerokkannál. Egyszerűen ne foglalkozz vele! Nehéz, de nem lehetetlen. :) Kitartás!
10. csgybzs (válaszként erre: 6. - Arianne113)
2012. dec. 12. 13:49

Ismerem a szituációt, az anya-fia kettős együttélése nem kecsegtet semmi jóval. Tapasztaltam.

Szerintem keress magadnak mást! Hosszútávon egy idegbaj lesz az életed.....

9. Arianne113 (válaszként erre: 5. - Da13f11406)
2012. dec. 12. 13:48
Pedig elhiheted, hogy ok nélkül teszi, mert én nem mondtam róla soha semmi rosszat. Ezeket mind a hátam mögött mondogatja, nekem a szemembe nem meri... én is meglepődtem rajta, de nem tudok mit tenni hiába kérem és tényleg szépen nem hagyja abba... párom megvéd, de olyan mintha a falnak beszélne.
8. 85a4a01a64 (válaszként erre: 5. - Da13f11406)
2012. dec. 12. 13:48
Én sem hiszem, hogy egy vasárnapi ebéd után valaki ilyen ellenszenvet érezzen ok nélkül a fia barátnője iránt.
7. szafaripók (válaszként erre: 2. - Csgybzs)
2012. dec. 12. 13:47

Tapasztalatból tudom, hogy nem feltétlenül kell tenned semmit, hogy anyós utáljon...

Elég létezned, és látnia, hogy a fia egy másik nőt is szeret. Tudom, hülyeség, de sajnos vannak olyan "anyák", akik nem azt látják, hogy a gyerekük boldog, hanem azt, hogy elveszik tőlük. Pedig ez baromság...

2012. dec. 12. 13:47

Az ok egyszerű. Mivel ketten élnek párommal, és párom mindent megtesz az anyjának, ez szimpla félelem attól hogy én elveszem tőle.. képtelen elfogadni hogy a gyereke felnőtt, ha ott vagyok náluk állandóan a nyakunkon ül, hajnalban bejön a szobába ránknyomja a villanyt, és kihallgatja amit beszélünk.. nincs öt perc nyugtunk sem.


Oda kéne költöznöm mert a páromé a ház fele, és a család nem akarja hogy a ház az anyósé legyen.. érthető csak az a baj ezzel hogy ha meglátom azt a nőt már rosszul vagyok... tényleg nem tettem semmit ellene. Múltkor szépen kértem meg rá, hogy ha valami baja van mondja el beszéljük meg, erre kitalálta hogy én rondán beszéltem vele hogy összeugrasszon minket a párommal... mindent tényleg mindent elkövet azért hogy összevesszünk. Szeretjük egymást, nagyon szeretem a páromat, de nem tudom meddig fogom így ezt bírni. A mocskolódásait, az állandó vitát.. már úgy vagyok vele hogy nem szólok semmit elkerülöm messzire..

5. da13f11406 (válaszként erre: 1. - Arianne113)
2012. dec. 12. 13:45

Ne haragudj, de ok nélkül senki nem mond ilyet!

Lehet vannak olyan anyósok akik rosszabbak, de teljesen alaptalanul úgy, hogy bemutatott neki a párod, ittatok egy teát és utána ez a véleménye Rólad az ki van zárva. Itt lennie kell valaminek.

4. kicsiharang (válaszként erre: 1. - Arianne113)
2012. dec. 12. 13:45
nem akar az anyjával veszekedni??? most megvéd vagy nem???
2012. dec. 12. 13:44
Az anyósod vagy a pasid anyja?
2012. dec. 12. 13:43

Ezek a szemét anyósok... mindegyikkel csak a baj van! :D


Szerintem ilyen szintű utálat nincs csak úgy szimplán. Valami OKA van. Erre kéne rájönni...

Félti valami miatt tőled, pletykát hallott rólad, nem viselkedsz elég jól a fiával... stb...


Miért is kéne odaköltöznöd??

2012. dec. 12. 13:41
Anyós téma. Megint. De teljesen tanácstalan vagyok. Új párom van, ez most másik történet. A lényeg annyi, hogy az édesanyja nem fogad el. Mindennek elhord a hátam mögött, és mindent megtesz hogy szétválasszon minket. Én soha egy árva szóval nem bántottam... próbáltam jóban lenni vele és megtenni mindent azért hogy megkedveljen. Mégis állandó jelleggel azt hallom hogy a fia hagyjon el mert nem lesz velem boldog.. Párom megvéd, de nem akar az anyjával veszekedni. A legnagyobb baj hogy oda kéne költöznöm... jó fogyókúra is, mert a sok idegtől ledobtam tíz kilót, és ha így folytatódik tönkremegyek. Szeretem a páromat, de nem tudom mit tehetnék.. valami ötlet? :(
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook