Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miből gyártanál egyforma dobozokat kacatok, ill. játékok tárolására? fórum

Miből gyártanál egyforma dobozokat kacatok, ill. játékok tárolására? (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 31. 17:27
Én az apróbbakat kártyákat cipősdobozokba rakom bevonom csomagolopapirral és jól mitatnak sőt van festékes műanyag vödör a kockaalaku ,meg boltból nagyon erős kartondobozok vannak azok is bevonva csomagolópapirral ,zöldségestől szoktam még kérni műanyag ládát kicsit mindig mandarint hozz benne az is jó.
12. Moribana (válaszként erre: 11. - Mari20)
2012. okt. 31. 16:35
köszi, majd ha már nem játszanak vele tovább ajándékozom, de egyenlőre még szükségük van rá, azért kapták a kedves rokonoktól csak 1 és 3 évesek :)
11. Mari20
2012. okt. 31. 15:24

szerintem 1 dobozzal elég, a többit felajánlanám olyan családoknak akinek szüksége van rá.


idővel tönkremegy, valaki meg örülne neki


ha adsz/ kapsz is

10. e6e23f542d (válaszként erre: 7. - Moribana)
2012. okt. 31. 10:45
igen a sok kacatnak valóban a legjobb helye dobozokban van... :D
9. a6bc29c843 (válaszként erre: 5. - E6e23f542d)
2012. okt. 31. 10:36
Szerintem tök jó dolgokat lehetne belőlük csinálni. Ötleteim mindig lennének, de én nem vagyok az a kivitelező fajta. :))
8. Moribana (válaszként erre: 6. - Miszti3)
2012. okt. 31. 10:36
köszi! ilyesmiben gondolkodtam csak a technikát nem tudtam kitalálni :)
7. Moribana (válaszként erre: 3. - E6e23f542d)
2012. okt. 31. 10:34
nézem a naplódat... köszi nagyon jó dolgokat gyüjtöttél össze, a dobozok azért kellenek mert rengeteg apró kacatjuk van a kicsikéimnek, amit másképp képtelen vagyok rendszerezni...
2012. okt. 31. 10:34

30x30-nál nagyobb hullámdobozokból. Ajándékcsomagolóval lehet bevonni, melyet tapétaragasztóval lehet jól ráragasztani. Előtte a kivágott lapok éleit egymáshoz 4-5 cm széles szalagragasztóval lehet egymáshoz illeszteni. A doboz tetején körben érdemes egy 4-5 cm-es átfedést készíteni, a tetején pedig két lyukat vájni, melybe zsinor befűzésével fogót is lehet készíteni.

Az ajándékcsomagoló megválasztásán nagy hangsúly van, szinben, mintázatban összhangban legyen a berendezési tárgyakkal, valószinüleg egyszínű, vagy mártott papír lesz jó.

Van vele macera, de szebb lehet, mint amelyeket az IKEA-ban lehet készen kapni.

5. e6e23f542d (válaszként erre: 2. - A6bc29c843)
2012. okt. 31. 10:25
Igen ez is jó, msot jutott eszembe nekem is, hogy régebben Anyukám is kért el dobozokat amikben ők az árut kapják,de utána csak kidobják, és ingyen odaadják, szerintem még örülnek is, hogy megszabadulnak tőle...
2012. okt. 31. 10:24

Én akár valami ilyesmit is el tudnék képzelni:

[link]


:)

2012. okt. 31. 10:24

- Raklapokat szét lehet vagdosni és összetákolni újra

- nagyobb kartont szétvágni


Egébként feltétlenül dobozokat akarsz mind a 8 helyre? Esetleg szép tapétával is ki lehetne tapétázni a szekrény (illetve a részekre osztott fakkok) oldalait az is tök jól feldobná szerintem.


Nézd meg a Fából vaskarika naplómat, van benne 1-2 tárolós ötlet

2012. okt. 31. 10:24
A boltokban van ilyen faláda, ezeket mindig kidobják, el lehet kérni. Én zöldséget, krumplit, ilyesmiket tárolok benne. :)
2012. okt. 31. 10:21
Sziasztok! Van egy polcom ami 8 egyforma részre van osztava, ezt szeretném a gyerekszobában játékok tárolására használni. 30*30*30-as dobozok férnének el rajta. Ha valaki esetleg gyártott már dobozt kérem ossza meg velem miből és hogyan csinálta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook