Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi történik, ha 1 liter helyett, napi 3 litert innék? fórum

Mi történik, ha 1 liter helyett, napi 3 litert innék? (beszélgetős fórum)


17. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 15. - Varadero)
2020. jún. 20. 20:20

Nem baj.Nekem olyan jó érzés ha a kémiai hámlasztás után ráteszem a krémet.

Amúgy filléres krém amit most használok és semmivel nem rosszabb mint az eucerin pedig kemény 1000ft.

Viszont 35+ felett van ezért nem ajánlottam ezt.

Krémmánián olyanokat írtak róla,hogy kipróbáltam és rákattantam.

Ombia aldis ránctalanítója amúgy😁

16. varadero (válaszként erre: 15. - Varadero)
2020. jún. 20. 19:20
Fizuka=Fizika 😂😂😂😂
2020. jún. 20. 19:20
A ránctalanító krémek nagyjából úgy működnek, hogy a hidrogél kivonja a hajszálerekből a nedvesség egy részét és a nedvesség a bőrfelszínhez közelebb kerülve az kifeszítí egy kicsit a bőrt. Ezért hatástalanok mély ráncoknál mert nagy mélyedés kitöltésére képtelek. A glicerin is igy működik, mivel háromértékű alkohol és hidrofil tulajdonságú. Voltaképpen hidratál, de nem úgy ahogy a közvélekedés gondolja. Hanem a szervezet saját nedvességtartalmát mozgatja egyik helyről a másikra.Csoda nincs csak fizuka meg kémia. 🙂 Így lehet filléres alkotókból jó drága krémeket készíteni.🙂
2020. jún. 20. 18:44

Ezt használtam ennyi idősen+ éjszakai változatát is:


[link]

2020. jún. 20. 18:39
Hasznász ránctalanítót?Én 20éves korom óta használok.A ráncokat megelőzni kell!
2020. jún. 20. 11:56

A hidratáló krémek közül is vannak jobbak, de kozmetikailag a víznek a bőrből való távozását kell(ene) megakadályozni.

Ez olyan krémekkel sikerülhet állítólag, amelyekben több a glicerin, azaz az összetevők sorában minél inkább az elején van.

A genetika is számít és az is, hogy ki mennyit van a szabadban. Falusi lakosok közül, akik annak idején sokat dolgoztak a földeken, erősen ráncosak, ugyanabból a korosztályból aki másutt dolgozott, sokkal kevésbé ráncos, illetve a ráncai kevésbé mélyek.

11. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 20. 10:55

Egyáltalán nem mindegy, hogy milyen körülmények között iszod az X mennyiséget.

Ülsz e egész nap, vagy egy gépsoron rohangálsz egy gyárban. 20 fokban, vagy 33-ban.

Általában, ha nem extrém a helyzet, akkor 2 liter körül ürül egy nap a szervezetből, vizelet, széklet, izzadás, kilehelés formájában. Ennyit kell tehát pótolni.

Ha nem iszol eleget, alacsony lesz a vérnyomás, szédülés, fejfájás, székrekedés lehet, és kialakul a narancsbőr.

Ha túl sokat iszol, felborul az ionháztartás, alacsony lesz a Na, K szint, súlyos problémák lehetnek emiatt. Szívritmuszavar, izomremegések, ájulás, szívdobogás érzés.

Mint minden másban, ezesetben is legjobb az arany középút.

10. globus
2020. jún. 20. 10:28

Többet járnál wc-re.

Kozmetikai szempontból nem hiszek az ivóvízzel hidratálásban. Bőr elöregszik, ha iszol, ha nem.

9. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 20. 09:21

A ráncosodás lehet genetika is.

Inkább igyál meg 3 litert mint egyet se.

8. varadero (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 20. 08:53
Az amennyit ittál valóban kevés. Viszont hozzá kell számolni a levesek, gyümölcsök, kávé, ételekben lévő víz folyadéktartalmát is. Ha sokat iszol, a vizelettel több vízben oldódó tápanyag is távozik belőled arányosan. Nem azt mondja senki, hogy napi 3 liter vizet kell inni, hanem azt, hogy kb. 2-3 l folyadékot kell bevinni a szervezetbe/ nap.😁 A bőr szárazsága nem csak a folyadékbeviteltől függ. Millió más oka van.
7. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2020. jún. 20. 08:21
Én 2 litert, de szintén zenész.:(
6. andi6020 (válaszként erre: 5. - 2a641dd1b3)
2020. jún. 20. 08:21
Ne ez biztos. Max 1,5 órát vagyok el pisilés nélkül.
2020. jún. 20. 07:57
Többet jársz pisilni.
2020. jún. 20. 07:50
Azt tudom hogy a vízivásra rá lehet szokni, egyszer már sikerült nekem is. De az rég volt. Nekem a napi 1 liter se jön össze, de nem vagyok ráncos (35). Inkább a kézfejemen látni hogy nem ruganyos a bőröm, bár ez lehet hogy a korral jár.
3. andi6020 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2020. jún. 20. 07:40
* Ennek ellenére.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 20. 07:39
Napi 4 litert iszok, ennél ellenére ráncos vagyok.
2020. jún. 20. 07:30

Nagyon rossz ivó vagyok, még csak 25 vagyok de vannak már apró ráncaim és száraz a bőröm.

Vettem egy 1800 ml-s kulcsot és olyan szép, hogy öröm belőle inni. Volt hogy a napi 1 liter sem volt meg, most viszont pl tegnap 3600 ml vizet ittam. Lenne pozitív hatása rám nézve? Te mennyit iszol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook