Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi Madonna sikerének titka? fórum

Mi Madonna sikerének titka? (beszélgetős fórum)


1 2 3
39. jemma
2007. jún. 23. 20:08

eleinte a díványon dőlt el a sorsa és miután lefeküldt mindenkivel aki számít ebben a szakmában, már volt aki egyengesse az útját. profi csapat dolgozott rajta, hogy mindig más stílusban nyomja.

szeretem egyébként, mert jó színpadi ember, nagy az akaratereje, profi, de a hangja nem egy nagy durranás.

láttam egy régi koncertfelvételt (baromi régen volt, még a material girl korszakból) és abszolút de nem tudott táncolni. érdekes volt látni a változást! bármit megtanul, hihetetlen egy nő:)

2007. jún. 6. 12:10
Én nagyon szeretem Madonnát a régebbi zenéit talán jobban
2007. jún. 6. 11:59

Ha írtok ide, jó lenne ha beírnátok, melyik a kedvenc számotok.

Ha valaki szereti a különlegességeket, meghallgathatja és nézheti a www.youtube.com - on a Live To Tell c. szám áthangszerelt változatát, melyet a Confession turnén keresztre feszítve énekelt el.

A hatás tökéletes.

36. esjé
2007. jún. 1. 21:26

Én sem unom, jó az, amit csinál.

De valamilyen szinten vallom azt is, hogy mindenhez csak pénz kell. Ha nekem is lenne pár milkám (és nem a csoki), akkor mehetnénk plasztikaisebészhez, lenne bombaalakom és hip-hop lenne nekem is csúcs hangom.

Ezt most nem Madonnára értettem, kétségtelen, hogy egy tehetségről beszéltünk eddig is. Csak az úgy nevezett sztárocskákról, ahogy Fawkesgirl is írta. Parisnek sincs hangja, de ellenben van pénze. És az mindent megold.

35. daroki
2007. jún. 1. 21:23
Én nem tudom mi a sikerének a titka?Én eccerűen csak imádom a csajt,kár,hogy nem jön hozzánk koncertezni:(Első sorban tombolnák a koncertjén:))
34. 4726e582cf (válaszként erre: 31. - Esjé)
2007. jún. 1. 21:12

Effektíve a munkámtól nem, mert imádom mindkettőt, csak ahova mennek a dolgok, amit csinálok, attól hányok :).


Miért, miért, nem lehet megunni azért :), míg egy másik szőke sztárocska koppintja, az feledhető hamar.

2007. jún. 1. 21:10
Valaki írta lentebb jó a managere. Nem vitatom, kétségtelenül. De kezdetben még ő volt a saját menegere, amikor 18 dollárral és egy szatyorral a kezében New Yorkba ment, és csak a vakszerencsében hitt, meg a szerencséjében. Szó szerint kukából evett, és ilyen olyan alkalmi modellkedésből tartotta fenn magát. Bár a legenda kétségkívül túloz, de ha csak a fele igaz, azért ehhez lelkierő kell, nem?
2007. jún. 1. 21:04

Mert egy tehetséges művész. És van egyénisége.

Nagyon sokat kell visszacsúsznia a csúcsról, hogy az első felkapaszkodóval összetalálkozzon :)

Szerintem.

31. esjé (válaszként erre: 30. - 4726e582cf)
2007. jún. 1. 21:00

Valamilyen szinten mindenki hány egy kicsit a munkájától, nem? :)

De egyébként visszatérve: miért is szeretjük Madonnát?

30. 4726e582cf (válaszként erre: 29. - Esjé)
2007. jún. 1. 20:58
Nem, nem gondolod rosszul, körülöttünk van a reklám, bár pont a reklámok miatt nem nézek tv-t, nem olvasom ezeket az említett lapokat, vagy már inkább semmi ilyesmit... konkrétan hányok a reklámoktól!!! Holott mindkét szakmám szorosan fűződik hozzájuk, de ez van :(
29. esjé (válaszként erre: 28. - 4726e582cf)
2007. jún. 1. 20:55

Jó, szó ami szó, mindenki reklámból él. Ha jobban belegondol az ember, még ő maga is. Te is, más is, én is reklámozom a saját cégem, hogy nekünk legyen jobb, nem?

Én miután postás vagyok, reklámozom a sajátom, hogy nálunk kösd a biztosításod. Egy villanyszerelő reklámozza saját magát, mert neki ebből lesz haszna. Színház (de akkor csak tragikomédiát játszhatnak) helyett inkább reklám az egész világ. Mindenhol ezzel találkozol szembe, nem csak egy újságban. Az egész életünk egy nagy reklám. Vagy rosszul gondolom?

28. 4726e582cf (válaszként erre: 27. - Esjé)
2007. jún. 1. 20:49

Én sem az ál fogyis tablettás cikkekre gondoltam :). Van egyéb ilyen cikk is, ami nem konkrétan az a bizonyos fogyis.

Hanem mondjuk legyen híresebb az X.Y., akkor az ügynöksége vagy akármilyen fizet egy róla megjelenő cikket... ez így van, ha tetszik, ha nem. Ezek az újságok ebből élnek, mert ha adná 500 Ft-ért (bár csak tippelek, mert ki nem állhatom a női magazinokat, és a bulvárt), akkor a kutyának nem kellenének.

27. esjé (válaszként erre: 26. - 4726e582cf)
2007. jún. 1. 20:47

Blikk Nők, Fanny, Kiskegyed...

Nem bulvárlapra, hanem "női magazinra". Nem azt mondom, hogy nincs reklám, de nem minden második oldalon. És most nem az ál fogyis tablettás sztorikra gondolok.

26. 4726e582cf (válaszként erre: 25. - Esjé)
2007. jún. 1. 20:44

Mondjuk a Blikkre gondolsz? Vagy melyikre? Ott pl. rengeteg hirdetés van, pl. egész oldalas cikknek álcázva úgymond fizetett cikk, ilyen van minden lapban... még a legolcsóbbakban is.


Ok ok, irrónia volt a sztáros dolog :)

25. esjé (válaszként erre: 24. - 4726e582cf)
2007. jún. 1. 20:43

Minőségi papír ide-oda, akkor az hogyis van, hogy az olcsó újság nincs tele reklámmal? Ha nincs reklám, ők miből élnek meg? A 80-140 Ft között mozgó újság árából?

Én nem hazai "sztárokról" beszéltem, csak szívtiprókról. A sztárok szót a külföldiek emberekre értettem. Ha jól emlékszem.

24. 4726e582cf (válaszként erre: 23. - Esjé)
2007. jún. 1. 20:29

Hát miből élnének, ha nem lennének benne reklámok? Az ár, amiért megveszed az fedezi az előállítási költséget, minőségi papír, speciális festék, speciális bevonat, alkalmazottak megfizetése, stb.... szóval nem olcsó mulatság az újsággyártás. A reklámokból élenek meg inkább.


Sztárok? Vannak itthon sztárok? Hah, nem is tudtam :-O (de szemét vagyok... hehe). Itthon nincsenek sztárok, csak ismert emberek, szerintem :).


Külföldön is ez a bulvár, az ismert emberek mit csinálnak emberként, és nem a szerepükben, amit magukra öltöttek, itt is ez a téma, csak kicsiben.


Kinek nincsen pattanása? A retusált csajnak a címlapon, de mivel ezt nyomják, mindenki hasonlítani akar valamilyen szinten ezekre az ismert személyiségekre. Ezért csakis az újságokat lehet okolni, ezért van a fogyókura mánia is nagyrészt. Olvastam erről egy cikket annó, hogy bizony rossz hatással vannak ránk az újságokban megjelenő ismert emberek, mivel tudat alatt hasonlítani akarunk hozzájuk, így mindenki fogyni akar, mert ha neki sikerült, nekem miért ne menne (bár nem tudják, hogy komoly retusálás folyik, hogy soványabbnak hasson az a bizonyos ismert ember a képen, mint valójában, vagy hogy ne látszódjanak a ragyái a képen, vagy éppen a narancs bőre...). Illetve szintén tudat alatt beültetik az agyakba, hogy ez a normális, egy csontsovány ismert ember, tehát ezt fogják elfogadni normál testalkatnak az emberek... és még lehetne sorolni...

23. esjé (válaszként erre: 15. - 4726e582cf)
2007. jún. 1. 20:18

Külföldi, nem külföldi, én nem örülök a reklámoknak. Arról nem is beszélve, hogy szerintem a vichy reklámok egyszerűen undorítóak...

Ez van. Én csak "elit" újságot veszek, nem elit termékeket. Ma egy fogkefét 100 forintért vettem. :) Arra az egy hónapra nekem az tökéletesen jó.

Igen, hazai hír. Leírják, hogy mi történt mostanában az aktuális szívtiprókkal. És ennyi.

És ha már sztárok. Én például a "fikázzuk a sztárokat" rovatokat sem szeretem. Na nehogy azt mondja nekem bárki, hogy az újságírók vasárnap reggel talpig sminkben és kiskosztümben mennek le egy kiló kenyérért... A "sztárok" is emberek, megtehetik, hogy mackóban, kócosan menjenek bevásárolni, nem? Nehogy már egy újság szabja meg, hogy menjenek el otthonról, vagy hogy hány pattanás legyen az arcukon. Ugyan! Kinek nincsen?

22. 4726e582cf (válaszként erre: 21. - E71af41436)
2007. jún. 1. 20:16

nah szóld le az ízlésem :)))) hehe.

még szerencse, hogy Madonna csak az 5%-át teszi ki a kedvenceimnek :) hehe

21. e71af41436 (válaszként erre: 20. - 4726e582cf)
2007. jún. 1. 20:11
izlés dolga :)
20. 4726e582cf (válaszként erre: 19. - E71af41436)
2007. jún. 1. 20:10

de igeen :), legalább is én csípem, mindig mikor azt gondolom, hogy na már most nem tud kitalálni semmi újat, akkor előjön valamivel, amitől mindenkinek az álla leesik, de nem?


amúgy valóban nem nagy durranás a csaj maga, szőke, vékony, alacsony :))) (nem akarok senkit semnem megbántani :)), de amit csinál... nekem bejön, habár nem vagyok egy hűdenagy rajongója, de vannak korszakai, amik tetszenek :)

2007. jún. 1. 20:08
jó a managere...mert igazából nem egy nagy durranás...
18. f124753f33 (válaszként erre: 15. - 4726e582cf)
2007. jún. 1. 20:01
:(
17. 4726e582cf (válaszként erre: 13. - Esjé)
2007. jún. 1. 20:01

Azért vannak újságírók is bár egy-egy ilyen magazinnál nem sok van alkalmazásban.


Nameg nyilván ilyen szerződést kötött az itthoni forgalmazó a kinti cégtulajdonossal...

16. f124753f33 (válaszként erre: 14. - Esjé)
2007. jún. 1. 20:01
Igen, azt láttam, bár, azt nem mondanám, hogy ez a júniusi annyira tetszik, valahogy sokkal több cikket vártam bele. Vannak is ugyan, de számomra mind lerágott csont (szerető téma, hitelkártyák stb).. Szóval nekem annyira nem jött be.
15. 4726e582cf (válaszként erre: 11. - Esjé)
2007. jún. 1. 20:00

Ahogy írtam, a külföldről jövő újságok nagy részben fordítják az eredeti cikket, és kapnak helyen hazai hírekre is. Illetve a reklámfelület sem a külföldi reklámokkal van tele... ugye.


Nyilván az a koppintós történet is a hazai híreknek fentartott részekre került be, dúrván nyomják... huh, nem is írom le, hogy mennyire :).

14. esjé (válaszként erre: 12. - F124753f33)
2007. jún. 1. 19:59
Az Elle-ben talán nincs annyi reklám. Mármint nem minden második oldalon próbálnak ránk sózni egy arckrémet.
13. esjé (válaszként erre: 7. - 4726e582cf)
2007. jún. 1. 19:57

Csak az a szomorú, hogy néhány újságban csak a főszerkesztői levél az egyetlen magyar írás...

Kezdem azt hinni, hogy az újságoknál nem is újságírók dolgoznak, csak egyszerűen fordítók.

12. f124753f33 (válaszként erre: 11. - Esjé)
2007. jún. 1. 19:56
Őrült drágák egyébként ezek a lapok, és tényleg az a felháborító, hogy tele van reklámmal, ahogy írtad is.
11. esjé
2007. jún. 1. 19:54

Bár a Glamour is elég "külföldi", de valamiért kedvelem. A divat lehet, hogy külföldről jön, de a cikkek nemcsak magyar fordításúak.

Egyébként a Joy az a magazin, amiről az egyik hónapról a másikra megváltozott a véleményem. Azért fizettem elő rá, mert akkor jónak találtam. De most már valahogy meguntam egy jó féléve. Tehát az a 10-15 oldalas német újságból való koppintás és amikor a képeken próbálják a német szöveget számítógéppel átírni magyarra... Áh, borzasztó.

Régebben a Cosmo-t is vettem, de aztán tele lettek reklámmal, meg a főszerkesztőnek is olyan unszimpatikus feje van.

Így leragadtam az Elle-n és a Glamouron.

De szeretem a Kiskegyedet is. :) Néha megveszem azt is. :)

10. 4726e582cf (válaszként erre: 9. - F124753f33)
2007. jún. 1. 19:54
Nem lehet, hogy az Elle és a Vanity egy és ugyanazon kézben van? Akkor szokták ugyanazt a cikket lehozni két külön lapban is amolyan helykitöltés címén... :(, az itthoniak is ezt csinálják, vagy kicsit módosítanak a szövegen, vagy lecserélik a képet...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook