Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi lehet az oka? Időnként nem elérhető a hoxa -olyan mintha betöltene, de üres az oldal- minden egyéb jól működik fórum

Mi lehet az oka? Időnként nem elérhető a hoxa -olyan mintha betöltene, de üres az oldal- minden egyéb jól működik (tudásbázis kérdés)


10. teletabby (válaszként erre: 9. - Hoxa)
2013. szept. 9. 11:38
Köszönöm szépen, követem az instrukciót.:)
9. Hoxa
2013. szept. 9. 10:55

Szia!

Ha ez a jelenség van, akkor kérlek, írj nekem egy emailt és megnézem.

8. 4c35511f0b (válaszként erre: 4. - Teletabby)
2013. szept. 9. 09:56
Utóbbi felejtős azzal nekem is lassú meg minden, de a többivel működik szépen.
7. teletabby (válaszként erre: 5. - Patapucs)
2013. szept. 9. 09:50
Azzal még nem próbáltam, este megteszem. Remélem sikerül megoldani, mert elvonási tüneteim vannak :)
6. teletabby (válaszként erre: 4. - Teletabby)
2013. szept. 9. 09:46
explorer /bocsi/
2013. szept. 9. 09:46

Nekünk otthon Google chrome van, azzal sosem volt gond.

Itt a melóhelyen explorer, de azzal is jó.

2013. szept. 9. 09:43
firefox, de expolorerrel sem megy :(
2013. szept. 9. 09:42
Szívesen látogatom az oldalt,naponta akár többször is, amikor időm engedi. Az utóbbi időkben viszont folyamatosan "akadályba" ütközök. Házon belül a net vonalhoz kapcsolódó öszes gép,laptop,tablet megnyitja ugyan az oldalt, de üres felületet ad be - a többi oldal, alkalmazások viszont jól működnek.A "probléma" általában 7 napig tart, utána megszűnik egy időre, majd visszatér. A legutóbbi viszont már csak fél órát "engedélyezett", majd ismét elérhetetlenné vált. Egyéb helyről, és/vagy ugyanazon internetszolgáltatós hálózatokról viszont gond nélkül fel tudok csatlakozni a hoxára. Valakinek valami ötlete??
2013. szept. 9. 09:38
Milyen böngészőt használsz?
2013. szept. 9. 09:35
S.O.S. Mi lehet az oka?Időnként nem elérhető a hoxa -olyan mintha betöltene, de üres az oldal- minden egyéb jól működik

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook