Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet az oka, hogy kórházi kezelés keretében 7 napig vérhígítóval 'kezeltek' a zárójelentésemen meg nem szerepel? fórum

Mi lehet az oka, hogy kórházi kezelés keretében 7 napig vérhígítóval 'kezeltek' a zárójelentésemen meg nem szerepel? (tudásbázis kérdés)


1 2
10. arrival (válaszként erre: 7. - Jéghegy)
2015. jan. 15. 08:23

Persze, hivd fel, es ird fel.

A zarobol kifeljtettek, van ilyen :)

9. arrival (válaszként erre: 5. - Tamtamano)
2015. jan. 15. 08:22
Nemcsak mutetkor adnak, az , hogy a hasba vagy mashova a bor ala adjak, az ugyanaz. ( egy nover )
2015. jan. 15. 08:21
Akkor meg egyszerűbb bemenni / felhívni őket, és megkérdezni, mi csak találgatni tudunk, de azzal nem vagy előrébb!:)
2015. jan. 15. 08:20
Ciki, ha felhívom a dokit? ..mert mindenki hülyének néz... Màr nekem kellemetlen. Ha felhívom megtudja nézni, mit meg mennyit kaptam?
2015. jan. 15. 08:19
Tüdőembóliàval vettek fel az osztàlyra, de végül megelőzésként kaptam.
2015. jan. 15. 08:16
Lehet rosszul tudom, de hasba adott vérghigitót csak műtétek után adnak, / pl epehólyag műtét stb /. Műtéted volt?
4. youlcsi (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2015. jan. 15. 08:08

miért kaptad?

előfordulhat amúgy, hogy a zárón nincs, de attól még a kórlapon tuti rajta van. szerintem simán kikérheted annak másolatát, aztán meglátod.


nekem pl epeműtétkor volt egy kis komplikáció, ami sehol nem szerepel a zárón, pedig a jövőre nézve fontos lehet... majd ha odajutok, kikérem a laborokat meg a kórlapot a sebészettől és ennyi.

2015. jan. 15. 08:07
semmilyen módon nicsn rajta? leggyakrabban csak a rövidítést szokták ráírni (amit ha megszakadok sem tudom most hirtelen, hogy micsoda...)
2015. jan. 15. 08:04

A hàzidoki meg hülyének nézett, mikor mondtam neki!!! Azt mondja: mutassak màr a hasam!!! Na, akkor elhitte.

Most azt a feladatot kaptam, hogy hívjam màr fel a kezelődokimat, aztàn kérdezzem meg, hogy mit meg mennyit kaptam...

Ha majd 1x valami kapcsàn kell a zàróm, ki fogja elhinni a vérhigítóval sztorit, ha nincs íràsos nyoma?!

2015. jan. 15. 08:01
Mi lehet az oka, hogy kórhàzi kezelés keretében 7 napig vérhigítóval 'kezeltek' a zàrójelentésemen meg nem szerepel?!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook