Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudok minősítést/véleményt adni, arról az étteremről amelyben a torkos csütörtök akció keretében vacsoráztam? fórum

Hogyan tudok minősítést/véleményt adni, arról az étteremről amelyben a torkos csütörtök akció keretében vacsoráztam? (tudásbázis kérdés)


2014. ápr. 27. 08:31

Minden üzletben (boltban, étteremben stb.) van egy u.n. "Vásárlók könyve". Azt kell kérni (tollal együt kell, hogy ott legyen a falon!). Abba beleírt véleményt (a jót is lehet!), egy példányát már akkor meg kell hogy kapd!

Az üzletvezető minden elmarasztaló bejegyzés alapján köteles a dolgozót kártalanítani. Ezek szerint ez megtörtént. Köteles a bejegyzés egy példányát, és a megtett intézkedéseinek bizonyítékát a Fogyasztóvédelmi Felügyelet részére továbbítani, akik megvizsgálják, hogy a fogyasztó a megtett intézkedésekkel valóban kártalanítva lett-e, vagy még valami hiányzik!

17. Hmv.
2013. febr. 2. 22:46

Mi tavaly voltunk torkos csütörtökön étteremben.

Fiamék hívtak meg, a végén ők fizettek. Meghallottam az összeget, sokalltam, de nem tudtam, hogy ők mennyiért rendeltek.

Hazafelé a kocsiban mégis rátértem a témára, mindenkit megkérdeztem, hogy emlékeznek-e arra, mennyibe került a kajájuk. Bizony kiderült, hogy 100 %-ot fizetett a fiam. Nosza, nem voltunk restek a menyemmel, visszamentünk, s nem kis hangon kértük az üzletvezetőt, ő pedig a pincért hívta.

Kiderült, hogy "tévedésből" az eredeti árakat ütötte a pénztárgépbe!


A másik átvágás pedig az volt részükről, hogy nem az egész étlapról lehetett választani, csak bizonyos ételek voltak kijelölve akkor este.


Ha nem a saját gyerekeimmel történik, hanem másokkal vacsorázunk, soha nem derült volna ki a turpisság, őket biztos nem kérdeztem volna ki, hogy mennyiért rendeltek.


Azon az estén biztos nem mi voltunk az egyetlenek, akiket átvertek.

16. timycat (válaszként erre: 14. - 5ed73a72bc)
2013. febr. 2. 22:06
Mi is járunk évek óta, de csak a kipróbált, megszokott helyre, ilyenkor nagyobb a nyüzsi, de ételminőségben nem vettünk észre romlást, jó persze pörgősebb, kapkodósabb minden és annyira nem marasztalnak, hisz jön a váltás... idén sajnos lemaradtam; melóból nem tudtam ellépni -akkor sem- ebédelni :S de párom jót evett :)
15. 5ed73a72bc (válaszként erre: 13. - Timycat)
2013. febr. 2. 21:44
pizza ügyben ott a pont
2013. febr. 2. 21:44
Mi évek óta ne járunk ilyenkor étterembe. Mindig minősithetetlen ételt kaptunk, és annyir nem ér az egész hogy szar kaját együnk, hogy 30 helyett 15öt fizessünk.
13. timycat (válaszként erre: 11. - Marcsika123)
2013. febr. 2. 21:13
az igazi pizza ilyen; vékony tésztás, "alig" feltétes; én a vastag tésztástól, jó magyarosan megpakolttól borulok ki; az nem pizza, inkább kenyérlángos
2013. febr. 2. 21:01

Köszönöm mindenkinek a segítséget!


Már kiderült hogyan működik a dolog. Kaptam egy e-mailt, hogy azon keresztül értékeljek. Gondolom azért, hogy ne saját maguknak nyomassák a cégek a a sok dicséretet, esetleg a konkurenciát ne tudják lehúzni:-)


Jó hétvégét!

2013. febr. 1. 10:33

Én tegnap voltam először Torkos Csütörtökön a párommal!


Én sem voltam teljesen megelégedve... nekünk mondjuk a számlázás rendben volt, tényleg félár. Kedvesség is ötös. De a kaja... Pizzát rendeltünk, 32 centiset mindketten. Amikor kihozták, biztosra mondtam, hogy még a felét sem fogom tudni megenni, akkora. Aztán amikor kivégeztem, még bőven fért volna belém :D Hiszen a tészta olyan vékony volt, hogy kézzel alig bírtam felemelni, mindig lekonyult. Kb 3-ba kellett összehajtani 1 szeletet :D És a feltét sem volt valami bőséges.

Azért kíváncsi lennék, ha nincs akció, vajon akkor is ilyen silány a pizzájuk?

2013. febr. 1. 09:11

Nem mondom, hogy gyakran tehetjük meg, de néha azért elmennénk étterembe...hát nem ide fogunk. Nem jó üzletpolitikát folytatnak! Akkor mért vesz részt az akcióban? Nem kötelező! Nem értem én ezt. Legközelebb kuponos akciót fogok választani, és úgy vacsizni. (Ha már ilyen csóró vagyok.) A torkos nekünk már másodszor alakult így... akkor nem panaszkodtam, de most várok még segítséget :-)

Szép napot!

9. c6973617d3 (válaszként erre: 8. - Mandarinmandarin)
2013. febr. 1. 09:01

Pedig sikerült nekik, ....elrontani a napodat :(


Gondolom úgy vannak vele, ha már "féláron" van, akkor örülj, ha kapsz valamit, pedig épp ellenkező lenne a cél,...a minél több vendég becsalogatása, de lehet rosszul gondolom ;)

2013. febr. 1. 08:47

Sajnos jól gondolod.Mivel nagyon udvariasak, előzékenyek voltak, azt még benyeltem volna, hogy nem volt meg az előírt 7 dkg hús a tányéron, nem trappista volt a rántott sajt, pedig annak kellett volna! Hideg is volt a kaja, vicces a vegyes savanyúság. (Possadt paprika, meg káposzta.) Ettől a a kettőtől lett vegyes:-)Más árak a neten és az étteremben..bár csak 1-2 ft-os eltéréssel, de akkor is.

Engem éppen telefonon hívtak, mikor a férjem fizetett. Ő meg nem reklamálós fajta (türelmes pasi-ezért bír ki engem:-))de hogy még többet is számláztak! Számla meg csak épen megmutatva és zsebrevágva...csak 500 Ft-tal többet..de tuti nem megyek többé oda..és nem szeretném, hogy más is így járjon...

Most nem írtam panaszkönyvbe, mert nem akartam elrontani a napunkat-máskor simán-de azért feltenném a netre a véleményem.

7. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - Mandarinmandarin)
2013. febr. 1. 08:36
Gondolom nem dicsérni akarod őket?... remélem a panaszkönyvbe beírtál?!
6. mandarinmandarin (válaszként erre: 3. - Csutkamano)
2013. febr. 1. 07:55
Nagyon köszönöm!
2013. febr. 1. 07:54
igen, igen vannak olyan oldalak, ahol panaszt /dicséretet tehetek, de én azt szeretném, ha a torkos oldalon, ahol olvashatók a vélemények, ott jelenne meg az értékelésem. Csakhogy erre nem találok módot. Aki jövőre éttermet választ, szeretném ha látná, hogy hova készül, mielőtt asztalt foglal. :-) Azért köszönöm a segítséget. Szép napot!
4. kristo_f (válaszként erre: 2. - Mandarinmandarin)
2013. jan. 31. 22:48

Gugli

"étterem értékelés" és megkeresed melyiken szerepel az éttermed

3. csutkamano (válaszként erre: 1. - Mandarinmandarin)
2013. jan. 31. 19:57
Küldtem privit.
2013. jan. 31. 19:35
Ha valaki tudja, legyen kedves megírni nekem , hogyan tudom értékelni az éttermet. Köszönöm!
2013. jan. 31. 19:33
Szewretném tudni, hogyan tudok minősítést/véleményt adni, arról az étteremről amelyben a torkos csütörtök akció keretében vacsoráztam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook