Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet az oka, ha bekeményedett az egyik mellem? fórum

Mi lehet az oka, ha bekeményedett az egyik mellem? (tudásbázis kérdés)


7. 5e0c262058 (válaszként erre: 6. - 32fab46f2a)
2013. júl. 6. 16:00
Nekem is volt, már kivették, mert megnőtt. Nem érdemes sokat filozofálni rajta, mert belekattan az ember, és másról sem szól a hátralévő 60 éve, csak hogy jajj, most fogok meghalni!!! :))) Egyszóval, háziorvos ír egy beutalót mellultrahangra, azt megcsináltatod, és utána ne foglalkozz vele.
6. 32fab46f2a (válaszként erre: 5. - 5e0c262058)
2013. júl. 6. 15:20

Igen, volt egy sejtése, hogy a menstruációval függ össze. No meg a barátnőmnek van egy jóindulatú daganat a mellében, és ahhoz épp , hogy hozzáérek, érezni, hogy na az egy csomó.

Csak megijedtem kicsit, szerintem mi nők talán túl is reagáljuk picit a testünk furcsaságait, legalábbis én mindenképpen :)

Azért elmegyek egy nődokihz, már másfél éve nem voltam, rám fér egy vizsgálat.

5. 5e0c262058 (válaszként erre: 2. - 32fab46f2a)
2013. júl. 6. 14:55
Menstruációval függ össze. Változol, folyamatosan. lehet, hogy most egy ideig ezt fogja játszani. De évente elmehetsz mell ultrahangra, és akkor nyugiság. Váladék a mellből, fájdalom, kitapintható csomó, ezekre rögtön orvos, egyébként meg szűrés szinten UH évente. Nőgyógyászati szűrővizsgálattal egybekötve, plusz tüdőszűrés, plusz évente vérvétel, és akkor megtetted, amit lehet, egyébként pedig működsz.
4. 32fab46f2a (válaszként erre: 3. - Fa96ed4cf8)
2013. júl. 6. 14:52
Nem fáj, nem érzékeny, semmi, tök véletlenül vettem észre, nem találtam a fürdőpamacsom és kézzel tusfürdőztem be magam. Szóval úgy semmi extrát nem érzek, nem tudom, olyan probléma -e ez amivel "futni" kell a nőgyógyászhoz :) Vagy kitört belőlem a hipochonder énem :) ?
3. fa96ed4cf8 (válaszként erre: 2. - 32fab46f2a)
2013. júl. 6. 14:45
tejmirigy-gyulladas?
2013. júl. 6. 14:42

Sziasztok!


A kérdéesem ill. a problémám a következő...a bal mellem bekemányedett. Ha kicsit is megnyomom olyan furcsa, a jobbnak teljesen más a tapintása. Először egyből bepánikoltam, hogy úr Isten, tui csomó, de nem az, hanem olyan kemény az egész. Rákerestem, de ezt inkább szpotató kismamáknál találtam mint problémát.

Nálam ez a helyzet nem áll fenn.

Vagy ez a menstruációs ciklussal függ össze? Eddig nem vettem észre, nem igen szoktam "tapizni" magam:)

2013. júl. 6. 14:40
Bekeményedett mell

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook