Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi lehet a valódi ok, hogy elhagyott? fórum

Mi lehet a valódi ok, hogy elhagyott? (beszélgetős fórum)

21. Loretta16 (válaszként erre: 13. - 0adc8842b1)
2019. máj. 11. 08:38
Mivel ő is ott dolgozik, ahol én, gondoltam, ő is jön. Vártam, nem jött, mert "fáradt volt". Azt gondolom, elvárta volna, hogy akkor én se maradjak. Viszont ez akkor se szakító ok.
2019. máj. 11. 08:36
Igen, sajnos én is így látom reálisnak, ahogy többen írtátok. Csak az vert földhöz nagyon, hogy ő kezdte, ő kerülgetett évekig, és úgy éreztem, komolyan szeret engem. Ez nekem egy csúnya villámcsapás volt. Igen, anyuka...csak sajnos ő sem fog örökké élni 81 éves, erre nem gondol?
2019. máj. 10. 13:46

Hagyd a fenébe,lépj tovább rajta!

Ez egy jó tanács👍🍀

18. Panna.33 (válaszként erre: 8. - Loretta16)
2019. máj. 10. 13:02
Majd kiszeretsz, aztán csapkodod a homlokodat, hogy miért voltál ennyire vak. 😉
2019. máj. 10. 12:37
A férjem 37 évnyi házassággal a hátunk mögött " belesodródott" egy kapcsolatba. Testi együttlét ugyan nem volt, de a lelki megcsalás másfél évig tartott közöttük. Persze a férjem, erre azt mondja , nem történt semmi.... Ja, csak az érzelmeit mással párosította.....Mi lehet a valódi ok? sajnos a mostani rohanó világ. Hogy csak úgy elmegyünk a megszokásokba... És, most van egy új szokás: házastársak más párokkal összejönnek..és addig mennek el, ameddig lehet, de testi kapcsolat nincs, mondván , nincs megcsalás, csak jóbarátság....a feleség persze semmiről nem tud.....és jóesetben a férjnek szerencséje is van, mert miért nem hinnél neki? Hiszen otthon van veled....Komolyan kell venni, ha a társunk viselkedése megváltozik és az első hely ahol keresgélni kell az a munkahely......
16. Mezei Virág (válaszként erre: 8. - Loretta16)
2019. máj. 10. 10:08

Ez nagy hiba, ugyanis neki te nem vagy fontos. Neki a mamája az első!

Még arra sem volt bátorsága, hogy szemtől szembe szakítson veled...

A tulajdonának tekintett, azt gondolom. :(

15. 0adc8842b1 (válaszként erre: 14. - Ágio8405)
2019. máj. 10. 09:31
Nem, de látod, hogy nem tudja elengedni. Főleg, hogy egy munkahelyen vannak. Azt itteni véleményekre fog hallgatni? Különben meg igazad van.
14. Ágio8405 (válaszként erre: 13. - 0adc8842b1)
2019. máj. 10. 09:23
és egy hónap után minden menjen tovább mintha mi sem történt volna? Erre számítson hogy néha szakít hogy feltöltödjön az anyjánál? Ne haragudj de ez gyerekes és nevetséges.
2019. máj. 10. 08:30
Ha az együtt töltött idők még benne vannak, lehet hogy most feltöltődik anyjával, aztán visszamegy hozzád. Adj neki egy hónapot. Ha nem megy vissza, ne lelkizz, hanem Isten áldja. Ha tudtad, hogy buliba mész, mondtad neki? Vagy csak meglepted, hogy "buliban voltál"? Persze ha a munkahelyen találkoztok és te még szereted, nehéz lesz.
2019. máj. 10. 07:30
Remek neki a Mama Hotelben szerintem. Félti a kényelmét.
11. Guruljka (válaszként erre: 10. - Lávli)
2019. máj. 9. 23:30
Nem lehet ésszel irányítani, akkor mivel kellene megbeszélni?
10. Lávli (válaszként erre: 9. - 79331de475)
2019. máj. 9. 19:46
2 hét szimpla kollégaság után mit? Hogyan? Ha 2 hete a pasi képes átnézni rajta?
9. 79331de475 (válaszként erre: 8. - Loretta16)
2019. máj. 9. 19:36
Ez nem hiba. Az érzéseket nem lehet ésszel irányítani. éppen ez a szép a szerelemben. Én a helyedben nem adnám fel. Le kellene ülni és mindent őszintén, alaposan megbeszélni. Még kiderülhet, hogy lesz folytatás, de ha nem, akkor legalább tudni fogod, hogy miért nem, és elöbb utóbb beenyugszol.
2019. máj. 9. 18:59
Teljesen logikus, amit írtatok. De beleszerettem, ez a hibám...
7. semleges (válaszként erre: 1. - Loretta16)
2019. máj. 9. 18:59

Jah, megijedt, nem szeret, a mama fontosabb, nála lakni kényelmesebb, nem vállal fel és még sorolhatnám.

Hagyd a fenébe, nem kár érte. Kétségbeesni meg ezért tök felesleges.

6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Loretta16)
2019. máj. 9. 18:46

Szerintem nem véletlen ez az időbeli közelség a két esemény közt. Hamarosan teljesen független leszel, a pasi pedig most szakít.

Nem akar ő komoly kapcsolatot, jól megvan a mamával. Veled és a gondolattal pedig jó volt eljátszani addig, míg komoly választás elé nincs állítva.

5. Lávli (válaszként erre: 1. - Loretta16)
2019. máj. 9. 18:19
Ha te az élettársaddal élsz, ő az anyjával, tudtatok meghitt órákat is teremteni? Vagy csak a munkahely volt a mély szerelem helyszíne?
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Loretta16)
2019. máj. 9. 18:14
Essél ki a kétségből, és lépj tovább!
2019. máj. 9. 18:11

Elég komoly pasi😂

Sztem hagyd!

Tizenévesen divat az email/sms szakítás!

2. simple (válaszként erre: 1. - Loretta16)
2019. máj. 9. 18:05
Elmenetél egy buliba, amiért nagyon megharagudott, ezután e-mailben szakított veled? És benned még kérdések maradtak?
2019. máj. 9. 17:08
Kb.4 éve elhidegültünk az élettársammal. Nemrég indult el a perünk a vagyonmegosztásról, és a gyermekelhelyezésről. Közben kialakult egy szerelem az egyik kollégámmal, aki évek óta kapcsolatot szeretett volna velem. Tavaly nyáron rengeteget beszélgettünk, közelebb kerültünk egymáshoz, és azt vettem észre, hogy beleszerettem. Egy nagyon szép, mély kapcsolatnak hittem, terveztük a közös jövőt, még konfliktus se nagyon volt. Aztán, 2 hete volt egy nagyobb vitánk. Elmentem egy munkahelyi buliba, és ezért nagyon megharagudott. Összevesztünk, és másnap e-mailben szakított velem. Azt írta, ha már most ilyenek vannak, később még nagyobbak lesznek. Köpni-nyelni nem tudtam, hiszen ez nem lehet oka egy szakításnak...Esetleg még fontos információ lehet, hogy 25 éve elvált, és az anyjával él. Egy megrögzött "agglegény", és én mindig igazodtam ehhez a megrögzöttséghez. Azóta ismét szimpla kollégák vagyunk, minden napom fáj...Mélyen megszerettem őt, vele képzeltem el a jövőmet. Nem vagyunk már 20 évesek...A segítségeteket szeretném kérni, mi a véleményetek? Megijedt a komoly kapcsolattól? Megunta a várakozást a függetlenségemre? nem találom a választ, teljesen kétségbe vagyok esve...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook