Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi lehet a gond? Segítenétek? fórum

Mi lehet a gond? Segítenétek? (beszélgetős fórum)


1 2
10. ad0b329974 (válaszként erre: 7. - Nyuszka)
2012. máj. 4. 14:31

hú..((


valami idegennel kellene beszélnie aki előtt nem szégyenkezik,mert aki ismeri,főleg ha szereti az illető.. azelőtt szégyenli magát.


hullámzó depresszió?


valahogy ki kellene szedni belőle,hogy mi az ami ennyire nyomasztja,de erőltetni nem szabad,magától kellene...

9. Nyuszka (válaszként erre: 5. - Júlia*)
2012. máj. 4. 14:26
És hogy vegyem rá, hogy legalább egy kicsit tudjon enni? Emiatt is úgy aggódom. De közben meg annyira szeretem, és olyan jó ember, nem akarom hogy szétmenjünk, nem is lennék képes így otthagyni.
8. Nyuszka (válaszként erre: 5. - Júlia*)
2012. máj. 4. 14:20
Köszönöm a jó tanácsot!:)
7. Nyuszka (válaszként erre: 6. - Ad0b329974)
2012. máj. 4. 14:20
Én is mondtam neki, hogy ha velem nem tud beszélni, amit nagyon sajnálok, mert elvileg velem is meg kéne tudnia, akkor mással, de azt mondta, ő ilyenre képtelen. Megijedek, amikor egyszer végigalszik egy napot, mert semmire se képes, másnap meg egész éjjel fenn van, kimerítő nekem is, tudom, hogy neki meg még jobban.
6. ad0b329974 (válaszként erre: 1. - Nyuszka)
2012. máj. 4. 14:17
valami lelki baja van ez nem vitás...beszélni kéne vele..jó lenne ha meg tudna nyílni..ha nem neked valaki másnak.
5. Júlia* (válaszként erre: 1. - Nyuszka)
2012. máj. 4. 14:17

Olvassátok el, vagy hallgassátok meg együtt

Echardt Tolle: Új Föld című könyvét. Hangos könyv változata is van.

Kötelezővé kellene tenni minden ember számra ezt a művet. Ebből választ fogsz kapni minden kérdésedre.

2012. máj. 4. 14:15
3. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Nyuszka)
2012. máj. 4. 14:14
depresszió?
2012. máj. 4. 14:14
Valami nyomja a lelkét.
2012. máj. 4. 14:13

Sziasztok! Fél éve vagyok együtt a barátommal, és néha nagyon furcsa, sokszor aggódok érte. Szeretném kikérni a véleményeteket, talán ti kívülről jobban átlátjátok a helyzetet. Megköszönöm nagyon, ha segítetek.


Alapvetően jól meg vagyunk, de vannak furcsa időszakok. Elég rapszódikus a hangulata, egyik percben még jókat nevetünk, utána meg hirtelen teljesen kedvtelen lesz, vagy letört. Van, amikor egyik napról a másikra változik meg ilyen szinten a hangulata viselkedése. Az is sokszor előfordul, hogy nincs kedve elmenni velem, ha hívom vagy a barátokkal elmenni szórakozni, csak otthon marad. Ilyenkor láthatóan eléggé letört és rosszkedvű, de nem tudom az okát. Máskor meg teli van élettel. És ez sokszor elég megterhetlő, mert nem tudok rajta kiigazodni. Azt észrevettem, hogy magával is vannak gondjai, mert szinte soha nem hord rövid ujjó pólót vagy szűkebb szabású nadrágot, mindig pulcsik, zakók, kabátok. Azt hozzáteszem, hogy elég vékony alkata van, főleg mostanában fogyott nagyon sokat, azt mondja elfelejt enni. Ezt nem tudom hogy lehet. És aggaszt, mert nem látok bele a fejébe, nem tudom mi zajlik le benne, mert erről nem hajlandó beszélni. Ti mit gondoltok? Mit kéne tennem?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook