Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi kell a nőnek?! fórum

Mi kell a nőnek?! (beszélgetős fórum)


131. 96c7e4d0bf (válaszként erre: 128. - Joe1972)
2014. dec. 5. 05:57
lompos
2014. dec. 5. 05:44
kv...............és a többi..)
2014. nov. 22. 14:26
FÉRFI,de nagybetűs
128. joe1972
2014. nov. 22. 14:23
honan tudjam
127. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 126. - A9e26193e7)
2012. dec. 27. 09:17
:)
126. a9e26193e7 (válaszként erre: 125. - 8b7e22b4a7)
2012. dec. 25. 15:57

Pontosan így van!

Kapsz egy Arany Caviar Laid díjat;)

2012. dec. 14. 20:34
Így van!Annyira tudnak szerelmesek lenni a férfiak is,mint mi nők.Aki cáfolja,még sosem volt szerelmes és üres az élete.
2012. dec. 13. 22:47

Mi kell a nőnek?

Semmivel sem másabb, mint egy férfinak.

Olyan társ, akivel a legjobb megosztani örömet, bánatot.

Lehet, hogy nyálasan hangzik, de rohadtul így van.

Lehetsz vagány, flegma, emó, stb., az mind csak "fedő viselkedés" annak érdekében, hogy látszólag erősítsd az önbizalmad.

123. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 121. - 74f8c12b8e)
2012. dec. 13. 15:44

Nem szép ilyet sem írni,hogy verem a mellem,mert csak leírtam mire vágyok én, mint nő általánosságban..és,hogy mindenki írja le,mert minden nő más,mindenki másra vágyik.Én csak a magam nevében tudok írni.Te írtad utána,hogy létezik-e ilyen férfi és majd csak arra válaszoltam,hogy igen, mert egy adott személyről írtam.Nem olyan szándékkal,ahogy te írtad,még ha a túl sok szép dolog bárki számára ilyen negatív módon ütközik ki.. nem is értem neked erre miért kell így reagálnod,miért zavar,miért kelt ilyen ellenszenvet.Engem sosem zavart más bármilyen jellegű magánélete.Teljesen mindegy is.

Nem is értem miért baj az,hogy a páromról így tudok írni,hogy minden egyes pillanatunknak története van,vagy hogy szégyellnem kellene azt,hogy el vagyok ragadtatva tőle és szeretem,vagy ,hogy magam számára tökéletesnek találom,mert ciki?..

De mindegy is.

Ha nyálas is,ha nem ,személyesen úgysem ismerjük egymást,hogy el tudd dönteni milyen vagyok.Írva nem tudni kinek milyen a jelleme és a habitusa.

122. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 121. - 74f8c12b8e)
2012. dec. 13. 12:57

Én tökéletesen jól érzem magam a kapcsolatomban, a vitákkal együtt is,mert ugye hazudik aki azt mondja minden tökéletes és sosincs vita.A költői túlzások pedig,mármint az én stílusom,hogy a bolhából elefántot csinálva,számomra viccesen írok le egy problémát,vagy negatív érzelmet,koránt sem jelenti azt hogy olyan durva,mint amennyire számomra vicces ezt leírni.Nekem ilyen a habitusom,talán szemtől szembe érthetőbb,mint olvasva,mert olvasáskor minden a saját fantáziánkra van bízva.

Egyébként is olyan a temperamentumunk,a páromnak is,hogy mi tudjuk, hogy hülyéskedünk egymással,de egy vad idegen mást hihet.

Mint ahogy az sem úgy igaz,hogy epegörcs kell ahhoz, hogy elkényeztetsen :D,hanem ezzel szórakozok vele azóta is, mióta szülés után néhányszor előfordult,és olyankor rémülten igyekezett mindent a kezében tartani mint egy háziasszony.

De egy életet és éveket,hogy is tudnék ide bezsúfolni,hogy bárki is megértse és olyan dolgokat is megmagyarázni amiket esetleg valaki félreért.

Ha ez a rózsaszín köd ennyi idő után is meg van még, akkor életünk végéig is elkísér :).

Ő a férjem én azóta is szerelmes vagyok,mint első perctől kezdve,nem tudok mit hozzá fűzni,ő is ezt állítja,mi ebben a hitben élünk,más meg nem érdekel.

Mindig is kissé soviniszta voltam, így túlzás volna alaptalannak állítani,vagy naívnak venni az érzéseim.Másrészről ennyi erővel bárki boldog kapcsolatába be lehetne lökni,hogy honnan tudod,hogy szeret.

121. 74f8c12b8e (válaszként erre: 112. - 8b7e22b4a7)
2012. dec. 13. 06:27

Háátazért..csak ebben az egy bekezdésben is írtál több olyan dolgot,ami arra utal,hogy ti még ködben vagytok..most még rózsaszínben.

verem a mellem,csak azért,hogy lásd:iylen is van:nekem nem kell hangosan kevernem a kávét,mert nincs rá okom a párom viselkedése miatt,és a plafonon sem szoktam tartózkodni,ugyanezért.Bő 2és fél éve.

120. b74f6e5cdd (válaszként erre: 105. - 3670a9eb0a)
2012. dec. 12. 17:18
:-DDDDDDDDDDDDDD
2012. dec. 12. 17:17
Férfi!:-)
118. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 116. - 5146e98818)
2012. dec. 12. 17:16
Te jó ég mire leesik :),az is megeshet igen,tetszene ?
117. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 116. - 5146e98818)
2012. dec. 12. 16:19
:).De a 110 nőből sem mindegyik a hűség mintaszobra így a többi között ők is megtalálják a hozzájuk illőt.Főleg ha a 110-ből 35 a vadabb,vagányabb férfiak híve.
116. 5146e98818 (válaszként erre: 115. - 8b7e22b4a7)
2012. dec. 12. 16:04
30-40 az édeskevés 110 nőnek. hacsak nem osszák meg magukat valahogy. :)
2012. dec. 12. 16:01
Nagyon sok ilyen férfi van 100-ból 40-30.Azért ez már valami :).Az is igaz,hogy a nő határozza meg a férfit, mert minden nő mást hoz ki a férfiakból.
2012. dec. 12. 15:36

Ja ami hiányzik,hogy lenyűgözhetne a főzési tudásával,és legalább hétvégén hozhatná ágyba a reggelit,mint a filmekben,de erre az epegörcsöm kivételével még sosem volt példa :D.

Nagyon az elején teljesített erején felül,lecsót készített,olyan finomat azóta sem ettem,de lehet mert ő csinálta,egyébként be nem tudtam telni vele.

De hát,ha magától nem én nem fogom kérni !

Beszélni beszéltem már róla,de csak ennyi.egyébként is az elején mikor kérdezett azt mondtam, nem mondom meg mire vágyok egy férfitól,viselkedjen ahogy ő érzi és majd eldöntöm, mert nekem nem kell olyan férfi akit meg kell változtatni.

Senkit nem lehet megváltoztatni, az olyanokkal örökös a vita, max megjátssza magát és éveken át hülyére vesz.

2012. dec. 12. 15:27

Sokszor hajlamos tespedni a tévé előtt,szegény sokáig dolgozik, de azért már vett illatgyertyákat és nem nekem kellet kérni:).Mázlija,hogy olyankor olyan mintha kicserélték volna,akkor sosem fáradt.Inkább én vagyok szeszélyes ezen a téren,sokszor lefáraszt a picúr és ha párnát ér a fejem már nem is vagyok ezen a világon.Szeretem,hogy szereti a focit,olyankor ha épp nem vagyok elfoglalt az ölében alszok.

Olykor hangulat ingadozásaim vannak,de ennél nagyobb panasza nem igazán lehet rám.

Nem is tudom azért bennem is van gyakran egy félsz ennyi idő és kisbaba után sem múlt el..,nehogy arra ébredjek,hogy bilibe lóg a kezem,mert előtte volt részem rosszban.Én vagyok a vitatkozóbb ő pedig néha szereti ezt és provokál,érdekes dolog ez a férfiaknál.

112. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 111. - 74f8c12b8e)
2012. dec. 12. 15:15

Van,mert hibákkal együtt a páromról írtam :).Bár az,hogy őt más nő nem érdekli,és,hogy mennyire szeret csak az ő elmondásai alapján :), aztán,hogy mi az igazság azt csak ő tudhatja.De elég hiteles a hétköznapokban, ha épp nem hülye.

Ő ilyen édes és kényelmes seggű :),zavarja a kávé csörömpölés.Hülyén hangzik, de Ő előtte ilyenről még soha nem hallottam.Már megszokom.Ha épp nem,akkor úgy keverem a kávét,hogy csörömpöljön.Ha megbánt szemtelenül sündörög én pedig a plafonon vagyok.De a fenébe is mindig eléri amit akar.

111. 74f8c12b8e (válaszként erre: 104. - 8b7e22b4a7)
2012. dec. 12. 13:57
:D :D óriási..nem tudom,van-e ilyen ffi..
2012. dec. 12. 09:39

Igen.Persze tudom,hogy összefoglalóan magába zárja a lényeget, nekem mégis olyan idegen.Ugyan úgy mint a barátom.

Valamiért jobban szeretem a párom megszólítást,és persze ugye házasság után a férjem.

Ugye első perctől kezdve ez túlzás lett volna,ne bízza el magát ezért nem is neveztem meg sehogy,csak ismerkedünk,addig a percig amíg először azt nem mondta,hogy szerelmem.Ez minden várakozásomat felül múlta :), így azóta is így hívjuk egymást magunk között,a nevére nem is hallgat :D,mert ugye ha haragszok a nevén szólítom.

Nálunk elmaradta nyuszizás és cicázás,hála istennek ezzel is különb mindennél, mert előtte annyiszor voltam, nyuszi és cica.Igen szép és édes megszólítások, de szerelmemnek még soha nem hívtak.Kell hozzá valami, hogy ezt megkövetelje, mert aki nem így érez azoknak ez a megszólítás túlzás és giccses,idegen.Aki nem akar kötődni és nem akarja,hogy rátapadjon a nő,soha nem fogja ezt mondani, még egy futókufirc kicsalásáért sem.Ez ahhoz túlzás még nekik is.Inkább agyon cicáznak.


Szóval kerek és nem hétköznapi megfogalmazás, csak tőlem idegen és ezért nem szeretem.

Lehet azért is mert a főnököm így hívja a párját és valamiért olyan snassz érzést keltett bennem,mert a féltékenységen kívül sok őszintébb érzelmet nem véltem felfedezni bennük.Nekem olyanok, mint a főnök egy megkötözött kutya,a partnere pedig egy túlméretezett kullancs aki pórázon sétáltatja.

109. 3670a9eb0a (válaszként erre: 108. - 8b7e22b4a7)
2012. dec. 11. 23:33
Melyik szót nem szereted? Partner?
108. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 107. - 3670a9eb0a)
2012. dec. 11. 23:29
Úgy nem szeretem ezt a szót :), de igen.
107. 3670a9eb0a (válaszként erre: 106. - 8b7e22b4a7)
2012. dec. 11. 23:28

Teljesen igazad van.

A pasinak is Partner kell.

106. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 105. - 3670a9eb0a)
2012. dec. 11. 23:26

Van ilyen!Minden pasi normális aki szerelmes tud lenni.Legalábbis eddig rendben van,a többi tulajdonság pedig..,hát ezek között kell válogassunk,kinek mi jó.

A férfiaknak sem könnyebb.

2012. dec. 11. 23:16

A nőnek PARTNER kell.

Partner, aki a mai, bolond világban egy fix társ tud lenni és kezelni tudja korunk hektikus baromságait.

Annyira nehéz a csajoknak egy normális pasit találni!:(

Normális? Az mi?

2012. dec. 11. 23:07

Milyen hamar kiégett a fórum,pedig olyan szép a címe.

Írjuk hát le mi kell nekünk nőknek.

Millió típusú nő van mindenkinek más az ideálja!

Írja le mindenki.

Nekem pl.:

Az érzelmesebb férfiak,aki hajlamos első látásra érezni azt,hogy tudom nekem ő kell.Akin látszik ez és okosan uralja,nem lerohamoz,hanem édesen becserkész.Határozott,magabiztos férfi,aki olyan bizonytalanná tud válni a közelemben,hogy remeg a keze,aki tökéletesen megszervezi a randit,tudatosan lép.Alapjáraton egy magabiztos férfi,aki tudja magáról mennyi barátnője lehetne,neki mégis egy kell.Legyen jó tájékozódó képessége,mint egy GPS,szeresse a focit,sportot, mégha én nem is vagyok odáig érte.Aki nem sörözik :D,de azért nem sajnálom tőle,hogy olykor ( lehetőleg nagyon ritkán :))kiengedje a fáradt gőzt,aki úgy szeret bulizni,ha vihet magával....bár ebből már kinőttem rég :),de ha adódna egy alkalom is,mert nagyon szeretek táncolni.Aki féltékeny tekintettel vizslat,mert az övé vagyok.(egészséges féltékenységre értem.)Aki akkor sem felejti el mennyire szeret,ha vitatkozunk,tiszteletben tart és átlátja a dolgokat mikor honnan fúj a szél.Azt is ha bolond lyukból bolond szél fúj :).Nem csőlátású,színes egyéniség, nem pletykás mint egy vénasszony,hanem tudatos,nincs szüksége kibeszélni a magánéletét,főleg nem tanácstalan,aki másoktól kérdezi meg mit érezzen :),hanem nagyon is biztos abban mit akar és milyet akar, tűzön vízen át bárkivel szemben a szeretett nőért,aki hűséges hős szerelmes és erről nem csak a szája jár,tesz mások véleményére, a maga ura de én akit szeret mindennél fontosabb neki.Tojik más nőkre,hisz mindenkinél vannak szebbek,de mit is érdekli őt ha neki én vagyok a tökéletes.Nem kell minden napnak ugyan olyannak lennie,a legszuperebb,hogy nagyon is ismerjük egymást, már nem kell félni mint az elején.Ne üljön hát a férfi a kiskosárban,hanem bizonyítson ugyan úgy minden nap,ha odaadó tüzes menyecskére vágyik,mert a tüzet mindig fel kell piszkálni.Legyen család centrikus, csodálatos apa, eszméletlen jó humorú,nem élvhajhász, és sokoldalúan jó az ágyban :), ha kell gyengéd, ha kell szenvedélyes :),Tiszteljen mint nőt, lobbanékony legyen de soha ne hirtelen haragú.Édes elragadó személyiség de tökös,önzetlen,a mindene csak én, ez az igazi szerelem számomra.

Eddig jó, de ami mégjobb volna ha ezt az édest nem zavarná mikor csilingel a kanál ha kavarom a kávét,ha lehetne porcelán tányérból enni és nem lenne kanálcsörgés fóbiája :D.Ilyet.


Nyűgözzön le hetente 2x a főzési tudományával és minden hétvégén hozza ágyba a reggelit.Hisz ugyan ezt tesszük mi nők nap mint nap.Persze mi mosunk is rájuk, azért nem kell hogy a férfi mosson, mert a fehérből szürkét csinál.De ezeket a tudatos dolgokat is elhagyhatnák,mikor tudatosan csinálnak valamit rosszul, hogy ne engedjük nekik.Ne nyalassa a fenekét mindig, mert az én energia tartalékaim sem végtelenek, és ha rosszul vagyok ne vegye természetesnek és tespedjen tovább.:)Egy-két szürke hétköznap ne fetrengjünk a twre meredve,hanem nyűgözzön le valamivel,egy nosztalgikus randi,csináljon vacsit,pakolja ki gyertyával azt a nyamvadt kád szélét:D.Csak úgy mondja el mi a fenéért is szeret :).És ha számotokra teljesen más a romantika,akkor zúdítsátok arra az éjszakára minden szenvedélyeteket a nyakunkba és mi legyünk a középpont,mindent tegyetek meg értünk önzetlenül.Nem csak nektek vannak igényeitek amit sok férfi sajnos elfelejt.Mi is unhatjuk olykor az ágyat,de a férfiak olyan szemtelenül be merik vágni hogy szeretnék, míg a nő nem.Ne irtsátok ki a szerelmet, mert több év után is el lehet hagyni bárkit,felejtsétek el a kiskosarat, előttetek más már rég telef*ngotta!Minden nap figyeljetek oda, ne legyen dac no sz*x nap,amikor annyira megbántjátok az embert ,hogy azt kívánjuk menjetek ahova akartok és bár tőből leszáradna :),mert mindent olyan természetesnek vesztek és van bőr a képeteken oda lopakodni.Na jó lopakodjatok , el ne hagyjátok ezt a szokást:)valójában szeretjük, de nem kell előtte megbántani minket és nagyon figyeljetek oda,hogy mindig kedvesek legyetek,ha valóban szerettek!

103. 74f8c12b8e (válaszként erre: 102. - 8b7e22b4a7)
2012. dec. 11. 11:04
Persze,hogyne:)anélkül a lobbanás nélkül-amit én vonzalomnak nevezek-tényleg nem érdemes,nem szabad nekifogni.
102. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 101. - 74f8c12b8e)
2012. dec. 11. 10:38

:).

De létezik olyan ami egy kicsivel több az általános tiszteletnél,az a megmagyarázhatatlan lobbanás .Mert ugye elsőre még csak valamiért felkelti az ember érdeklődését,és néhány beszélgetés után ott az a valami.

Én ezt kerestem :).

Nekem szükségem volt erre a szeretett firfitől.De mindenki más.Én ilyen szerelemre éhes vagyok.

Akinél nem éreztem ezt,ment is tovább,1-2 randi minusz,mert nekem nem kellett a latymatagság,hagy találja meg azt a lányt aki viszont olyanra vágyik mint ő.Soha nem gondoltam úgy,hogy bárkit megbántok a szakítással,mert neki is jobb,én sem lennék boldog egy olyan kapcsolatban ahol nem szeretnek.De jól elkanyarodtam, értem amit írtál.A tisztelet az egyik legfontosabb és nélkülözhetetlenebb dolog!Ne menjünk el a vitákon.Az első kapcsolatomban ha a hímnemű dühös volt,úgy beszélt velem mint a kondás,akkor is ha teljesen máshol kapott agyvérzést,szerintem fejlődési rendellenesség lehetett :).

A drágámnál pedig ha meg is veszek valamitől, csak károgok,jár a szám mint a kereplő a csúnya szó tabu,ugye van olyan ami nem borzalmas,hogy kicsússzon ahhoz nagyon fel kell bosszantani, de ég is a fejem,legszívesebben elfelejteném.

Az s..x pedig egy olyan csodás dolog,hogy nincs esze annak aki ebből undort tud ferdíteni,annak magában van a defekt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook