Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi kell a nőnek? fórum

Mi kell a nőnek? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. szept. 10. 19:47
biztonság, szeretet, törődés
2010. szept. 8. 21:22

Csak a magam nevében...:)

Nekem mindenekelőtt Férfi kell, a nagybetűs. Hogy mitől az, az nyilván mindenki szerint mást jelent. Nekem azt, hogy mellette nőnek érzem magam, és nem csak nőnek, de jó nőnek :), aki mellett nem csak őt, de saját magamat is szeretni, elfogadni tudom, pont azért, mert ő is elfogad engem olyannak, amilyen vagyok, és nem érzem azt mellette, hogy vannak hibáim, hiányosságaim (noha persze vannak, de ő azokkal együtt fogad el, ahogyan én is őt). Aztán fontos még, hogy ne csak szeressen, de hagyja, hogy én is szeressem őt (van olyan ffi, aki erre képtelen). Tudjon megnevettetni, elfeledtetni a hétköznapi gondokat. Bízzon bennem, és bízhassak benne. Ugyanakkor meg lehessen vele olykor egy jót vitatkozni :), legyen saját egyénisége, véleménye, ne legyen papucs, mert az kimondottan idegesítő számomra. Röviden-tömören ennyi, de biztos tudnék még egy kisregényt írni :)

2010. szept. 8. 21:08
Biztonság, megbecsülés, tisztelet, szeretet.
28. c1e9612cd3 (válaszként erre: 27. - 2f3a6edd55)
2010. szept. 8. 20:22
én 1 szóval se mondtam, h meg akarlak győzni! :) Uhogy ennyi.
27. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 25. - C1e9612cd3)
2010. szept. 8. 20:15
Nem győztél meg:DD
26. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 25. - C1e9612cd3)
2010. szept. 8. 20:15
:DD cupp:)
25. c1e9612cd3 (válaszként erre: 24. - 2f3a6edd55)
2010. szept. 8. 20:13
Ennyi! :DDD
24. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 23. - C1e9612cd3)
2010. szept. 8. 20:12
Azt is gondolok,amit akarok, ezért is irtam ki a véleményemet:DD
23. c1e9612cd3 (válaszként erre: 22. - 2f3a6edd55)
2010. szept. 8. 20:03

a tiszteletet attól még meg lehet adni, ha vkit nem csípsz!

A főnökömet se szeretem, és nagyon nem szeretem, de attól még a tisztelet kijár neki, mert a főnököm.

Képmutatás :))) gondolj, amit akarsz! :)))

22. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 21. - C1e9612cd3)
2010. szept. 8. 19:57

Gyanús ha valaki túl bő lére ereszti a szöveget:)


"Tisztelem a családját (és ugyan az anyósomat ki nem állhatom"


Főleg akkor, ha valaki képmutató.

21. c1e9612cd3 (válaszként erre: 17. - 2f3a6edd55)
2010. szept. 8. 19:53

szó szerint mindent :)

Biztonságot, gondoskodást, szeretetet, megbecsülést, bizalmat, azt, hogy megtarthasson magának egy kis magánszférát az életében, stb. Pld. soha nem nézek bele a telefonjába, még a mail jelszavára, közösségi portálok jelszavaira se vagyok kíváncsi, és nem olvasgatom a levelezéseit. Megtanultam (nem mondom, h ehhez nem kellett idő, de!) kezelni a hülyeségeit, és nem belemenni felesleges vitákba, veszekedésekbe. Tisztelem a családját (és ugyan az anyósomat ki nem állhatom), soha nem szidom neki őket. Elfogadtam a hibáival 1ütt, és azokkal szeretem. Sőt! Tudni kell, hogy páromnak nem 1szerű természete van. Akadnak emberek, akik jogot formálnak maguknak ahhoz, hogy beleszóljanak a kapcsolatunkba, és megpróbálnak lebeszélni róla. Erre én, csak annyival szerelem le őket, hogy én így, a hibáival szeretem, és megváltoztatni semmiképpen nem akarom, mert akkor már nem az az ember lenne, akibe én beleszerettem. Én pedig nem egy ideológizált embert akarok szeretni, hanem egy hús-vér pasit!

Persze én se vagyok hibátlan, hisztizni én is tudok. De ezt a párom is megtanulta kezelni, pont úgy, mint én az ő hülyeségeit.

Elég ennyi?

2010. szept. 8. 12:27
Na es nem szerettem a "ted el ne ved ello pasikat" . Inkbb legyen kemenyebb vellem is , mint ne legyen akarata
2010. szept. 8. 12:25
Nekkem ccsak a szerelme, hogy tovabbra is mikkor ram nez reszkesen a labam alattam
18. db78bacc4f (válaszként erre: 15. - Last)
2010. szept. 8. 10:27
Igen ez nagyon fontos nekem is.
17. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 13. - C1e9612cd3)
2010. szept. 8. 10:26
Te mit "adsz" a másikfélnek, hogy teljesitse az elvárásaidat?
2010. szept. 8. 10:25
Barát,akivel lehet beszélgetni,társ,akiben megbízhatsz,figyelmes szerető, legyen jó humorérzéke,néha csak úgy meglepjen egy szál virággal,akár amit az utcán tép le (romantikus),vagy meglepi vacsi,esetleg mozi.Legyen talpraesett,több lábon áll,aki a jég hátán is megél és biztonságot nyújt a családjának.
15. last
2010. szept. 8. 10:03
Egy igazi férfi,aki biztonságot nyújt.
14. c1e9612cd3 (válaszként erre: 13. - C1e9612cd3)
2010. szept. 7. 22:09
ja, és még vmi! Papucs, soha ne legyen!!!!!
13. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - A284cbe523)
2010. szept. 7. 21:55

nos, sztem, ami minden nőnek kell egy pasitól az elsőorban, és mindenekelőtt az, hogy mindig, minden körülmények között NŐnek érezhesse magát a pasas mellett! Ebben nem hiszem, h akad, aki vitatkozik velem.

Nekem ami még nagyon fontos, az az, h úgy, ahogy vagyok, a hibáimmal együtt szeressen, és az ki is mutassa (akár csak egy nézéssel, egy érintéssel. Mindegy mivel,csak éreztesse velem. Nem kell, h ajándékokkal halmozzon el, az úgysem helyettesítheti ezeket a dolgokat!)Nem a "szeretlek" szót kell ismételgetni (pláne, h manapság az már sok esetben érzelem, és jelentés nélküli szó lett sajna), és nyálasnak, csöpögősnek se kell lenni!

Aztán, ami még fontos, hogy fel tudjak nézni rá, hogy tisztelni tudjam, mint embert! Ha ez nincs meg, akkor nálam már elvágták az egészet. És persze az is fontos, h ez a tisztelet kölcsönös legyen.

Fontos, h biztonságban tudjam magam az oldalán.

Fontos, h ne korlátozó, de mégis erőskezű pasi legyen, aki ambíciózus, és reális jövőképem lehet mellette.

Mivel én magam inkább költekező típus vagyok, nem tudom megfogni a pénzt, ezért én világ életemben olyan társat kerestem magamnak, aki nem skót fajta (pedig exemmel beleszaladtam abba is :) ), de mégis tud bánni a pénzzel.

Fontos, h néhanapján igenis megdícsérjen dolgokért, akár csak a kinézetemért.

Fontos, h el tudjam képzelni mint gyermekeim apját, és ezzel együtt, h tudjam, jó és családcentrikus apa lesz majd, ha eljön az ideje.

Nekem nagyon fontops a humorérzék is. Nem szeretem azokat a pasikat, akik állandó poénkodással próbálnak elütni dolgokat, de azt szeretem, ha vki tudja, h mikor hogy kell szólni. Ha jó helyen, jó időben elsüt egy odaillő poént, akár veszekedést is hatalmas kacagással lehet zárni. Mindemellett vegye egy pasi arra a fáradtságot, h megismerje annyira a párját, h tudja, mikor szól neki 1-1 "ráförmedés", vagy mikor szól a fáradtságnak, kimerültségnek, vagy 1szerűen csak a saját rosszkedvemnek. Az én párom már megtanulta ezt, és ilyenkor nem reagál a hülyeségemre, hanem vagy otthagy, és tomboljam ki magam magamban, vagy leteszi a telefont, ha ott vagyok hülye, stb. Ezt én tanítottam meg neki, én is alkalmazom vele szemben, és sok-sok ordibálást, veszekedést elkerültünk már így.

Ja, és persze fontos, h jókat tudjak beszélgetni vele, és megoszthassak vele dolgokat!

A kinézetre, stílusra, és hasonlókra nem térnék ki, mert azt úgyis embere válogatja.... Kinek a pap, kinek a papné....

A hűség részét a dolognak pedig direkt nem írtam bele a felsorolásomba, mert az is nagyon szubjektív dolog....

2010. szept. 7. 20:37

Legyen a pasi tiszta, de ne legyen piperkőc,okos, férfias, önzetlen,jókat lehessen beszélgetni, a humor elengedhetetlen, gyerekcentrikusság, békés, értelmes, ne legyen harácsoló, pénzéhes, önző.


kb. ennyi

11. andi6020 (válaszként erre: 3. - Arcansas)
2010. szept. 7. 19:50
Ez az! Köszi :-)
2010. szept. 7. 19:47
Szeretet, hűség, őszinteség, megbecsülés, figyelem és ez elég, legalábbis nekem.:)
9. düdü (válaszként erre: 1. - A284cbe523)
2010. szept. 7. 19:46
Háát nehéz kérdés. Ezt megkérdezhetné egy férfi is ugyan így, nem? Arra sem lenne egyszerű válaszolni. Azért az én véleményem pár jelzéssel kifejezve. Lehessen együtt nevetni, közös gondolkodás, programok mindkettőnek megfeleljen, segítőkész, figyelmes, tisztelje partnerét, legyenk új dolgok mindkét fél részéről, de kell néha egy kis vita is.
2010. szept. 7. 19:46
egy szó:MINDEN! :)))
2010. szept. 7. 19:44

kinek ez, kinek az a lényeg, hogy egyet akarjanak.

:)

2010. szept. 7. 19:44

Férfi!:)

Igazából akartam válaszolni gyorsan, de rájöttem, hogy nem tudom a pontos választ:)

Volt részem ilyen olyan típusban, de nem mondanám, hogy ez vagy az kell, persze vannak közhelyes jellemzői, de talán az az egy szó a válasz:)A többi már kémia és nem a szex miatt elsősorban.

2010. szept. 7. 19:39
Mi kell a nőknek? Szerelem, szeretet,figyelem, kedvesség és akkor viszonozzuk, lehozzuk a csillagokat. Legalább is én akkor megteszek a partneremnek sokmindent amit szeretne. Szerelem a szeretetért. A sex működteti a kapcsolatot egy férfi agyában ez szerintem így van. Nem vagyok sex orientált beállítottságú, de ha meg akarom tartani a partneremet, akkor ez az egyik fontos dolgok a kapcsolatban, hogy működjön és ha úgy érzi, hogy rendben van, akkor ő is sokmindent tud normálisan csinálni, vagyis szeretni tud a mindennapokban is.Szerintetek?
4. c95c921ae7 (válaszként erre: 3. - Arcansas)
2010. szept. 7. 19:38
:)) valami ilyesmi..
2010. szept. 7. 19:36

a külső megfog,a belső megtart...

szeretnivaló,gondoskodó,nálam legyen okosabb,tájékozottabb,szeressen kívül belül,szóval engem tartson a legjobb nőnek a világon:)

2. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - A284cbe523)
2010. szept. 7. 19:31
Olyan, mint a férjem:))))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook