Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi is az a szerelem? fórum

Mi is az a szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2
7. 9df60c3431 (válaszként erre: 6. - Agnesss0129)
2008. okt. 18. 14:30
Ez szerelem?
6. agnesss0129 (válaszként erre: 1. - Kivancsika_kivancsika)
2008. okt. 18. 14:23

nem derül ki az adatlapodról hány éves lehetsz,de nem is ez a lényeg!

ha szinte minden gondolatod körülötte forog,csak rá vágysz.szinte minden percbe hivnád vele lennél,de tudod ezt nem lehet,nem" folythatsz "meg senkit.bántod mikor nem is akarnád....jó az amit leirtál,és valami hasonló,csak szerintem nagyon fiatal vagy és talán félsz ettől az érzéstől!pedig hidd el nincs félni valód!

5. 9df60c3431 (válaszként erre: 1. - Kivancsika_kivancsika)
2008. okt. 18. 14:19
Detto!! Egy cipőben járunk.
2008. okt. 18. 14:19
A szerelem szerintem, amikor az a valaki része gondolataidnak,irányítja titkolt vágyaidat, testi közelségének hiánya révén pedig úgy érzed valami nincs, vagy eltűnt belőled. Ha veled van, akkor mindent a szebbik oldalról észlelsz, észre veszel minden gyönyörűséget amit az élet, a környezet sugároz feléd.
2008. okt. 18. 14:18
Jó kérdés.. Néha én sem tudom szerelem-e az amit érzek vagy valami múló fellángolás. Netán egyik sem. Nehéz megfogalmazni, annyira megfoghatatlan eléretetlen dolog.
2008. okt. 18. 14:09
"A szerelem az élet nagy ajándéka, és aki nem nyújtja ki utána a kezét, az sohasem élte az életét a maga teljességében." (Erskine)
2008. okt. 18. 14:07

Szeretném megtudni a véleményeteket erről, mert úgy tűnik én vagy nem tudom, vagy nem tart túl soká :(

Nem értem! Néha úgy érzem , igen , Ő az igazi .Teljes szivemből szeretem, megtennék érte bármit,máskor meg teljesen közömbösnek érzem(tartom),egyáltalán nem is érdekel mi történik vele.De aztán...napokig sirok utána, vagy aggódok ha valami baja,bánata van.Telnek el napok ,hogy szörnyen hiányolom, máskor alig-alig ha eszembe jut.

És a vége az egésznek ugyan az , rájövök: nem tudnék nélküle élni.

Szerintetek ez mi ?

Egyik nap szeretem, másik nap már látni se akarom.

Nem értem magam!!!Annyira szörnyű ez, és fogalmam sincs mit jelent .

Mi a véleményetek. Ti hogy vagytok a szerelemmel,mit éreztek ? Kérlek mondjatok valamit.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook