Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi az, amit megtehetsz a kapcsolatodon belül? És mi az, amit nem tehetsz meg? fórum

Mi az, amit megtehetsz a kapcsolatodon belül? És mi az, amit nem tehetsz meg? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. jan. 21. 18:07
bocsi,volt egy kis félrefogalmazás..de biztos érted mire gondoltam...:D
33. Mókica (válaszként erre: 32. - Pici Lulu)
2007. jan. 21. 18:06

Egyszer próbáld meg összeszedni a gondolataidat és légy határozott, nem durva, ne vágj a fejéhez semmit, csak valahogy megértetni vele mennyire szükséged van erre néha napján;)

Tudom nehéz, de ha minden ilyen alkalommal igy visszavonulsz, bebizonyitod neki, hogy bármi akar úgy kell lennie, és irányithat. Ez igy nem helyes szerintem..pláne milye már az,hogy azzal fenyeget, hogy ha elmész nélküle bulizni, akkor vége a kapcsolatotoknak.

Megnéztem a képedet, nagyon szép vagy, valószinű ez is az oka, hogy fél,fél hogy esetleg belebotlasz valakibe...és elhagyod...gondolom..vagy nem tudom!

32. Pici Lulu (válaszként erre: 31. - Mókica)
2007. jan. 21. 18:00
Részben.. persze mikor erről van szó akkor nem igen tudom összeszedni ilyen jóó a gondolataimat...neki is, hogy azt megértse, és többnyire mikor felhozom őő hidegen és kicsit felháborodva fogadja tehát aztán visszavonulót fújok és akkor beletörődöm.. vannak neki is haverjai de nem akar velük menni bulizni pedig olyan szívesen elengedném.... de hát nem! És akkor jön megint azzal amit oda leírtam az előbb! Szóval... elég nehéz eset!
31. Mókica (válaszként erre: 29. - Pici Lulu)
2007. jan. 21. 17:54
Ezt már igy elmondtad neki, ahogy most ide is leirtad??? Próbáld meg ezt szépen nyugodtan megbeszélni vele...és,hogy bizzon benned, mert ez lenne a legfontosabb!Neki nincsnek Haverjai akikkel elmegy néha nélküled???
30. Mókica (válaszként erre: 28. - Tinendo)
2007. jan. 21. 17:51
na jóóóó, még mi nem;-))
2007. jan. 21. 17:50

Nálunk a külön bulizás nem megy, részemről mehetne, mert én elengedném, sőt szerintem jót is tenne neki ha néha nélkülem is menne bulizni.. de ilyenkor mikor felhozom, hogy mi lenne, ha elmennék a barátaimmal bulizni akkor rávágja, hogy.. ha annyira jól érzem magam nélküle akkor menjek de akkor leveszi rólam a kezét, mármint szakít velem. Fenyegetve kell, hogy érezzem magam, és ezzel megköti a kezeimet.. szóval vagy vele megyek vagy sehova nem megyünk! Pedig szerintem ha valaki jól érzi magát egy buliba a párja nélkül az nem azt jelenti, hogy nem szereti.. ezt nem ettől függ... de ő ezt kénytelen belátni mármint, hogy az, hogy jól érezzem magam....mehet nélküle is! Ilyenkor azt mondja, hogy ez már nem lenne kapcsolat, ha nélküle is jóól meglennék a buliba, pedig nem más pasikkal hanem a barátnőimmel lennék el jóóóll.. Na szóval.. tud valaki valami tanácsot adni, hogy ezzel a szituval mit kezdjek?

Csak ez az egy buli dolog az ami egy kis korlát a kapcsolatunkban... de nem nagyon tudok vele dűlőre jutni!!! :(

2007. jan. 21. 16:43
vagy egy kalapács :))
27. Mókica (válaszként erre: 26. - Ancika)
2007. jan. 21. 16:24
;-)))))
26. Ancika (válaszként erre: 25. - Mókica)
2007. jan. 21. 16:19
De a sodrófa is megteszi!
2007. jan. 21. 16:17
Köszi drágáim:))) Jólesik a figyelmesség ,kedves, biztató szavak:DDD
24. Ancika (válaszként erre: 9. - Mókica)
2007. jan. 21. 16:10
Móki tudod, jelszó: SZÍVLAPÁT!!!!
23. d@nu (válaszként erre: 21. - Mókica)
2007. jan. 21. 15:54
Úgy gondolom, éppen ez az, amit mi nők sokszor elfelejtünk, hogy az élet megy tovább akkor is, ha egyedül vagyunk. Nem a kapcsolatunknak, hanem a saját boldogságunknak kell tudnunk esélyt adni, és ez sokszor nem egy és ugyanaz. ;) Bátor vagy, légy és maradj erős is! :)
22. Mókica (válaszként erre: 18. - Magdala)
2007. jan. 21. 13:30
Puszi drága:))) Köszi!!
21. Mókica (válaszként erre: 17. - D@nu)
2007. jan. 21. 13:30

Sajnos már én is rájöttem...és úgy érzem most vagyok kész arra, hogy megtegyem ezt a lépést:D

Én boldogságra,szerelemre, törődésre...társra vágyom....ezek közül már eggyik sem létezik a mi kapcsolatunkban...ez van! Az éle megy tovább...Igaz?;)

Köszike neked is!

20. Mókica (válaszként erre: 16. - Tünde733)
2007. jan. 21. 13:27
Ja és köszi:D
19. Mókica (válaszként erre: 16. - Tünde733)
2007. jan. 21. 13:26

Nem beszéltél még vele ezzel kapcsolatban? Mármint, hogy mennyire zavar ez téged és,hogy meg KELL, hogy bizzon benned..neked erre szükséged van..:(


Próbálj meg vele egyszer szépen nyugisan leülni és elmondni az ezzel kapcsolatos érzéseidet,sérelmeidet..hátha kisit elgondolkozik!

18. Magdala (válaszként erre: 14. - Mókica)
2007. jan. 21. 13:07
Sok sikert és boldogságot az "új" életedhez!
17. d@nu (válaszként erre: 11. - Mókica)
2007. jan. 21. 12:24
Mókica, úgy gondolom, vannak olyan kapcsolatok, amik semmiképpen nem működhetnek. A Ti kapcsolatotok úgy tűnik, ilyen. Örülj annak, hogy ezt felismerted! Tudom, hogy ez nem könnyű, de nem mindegy, hogyan éli le az ember az életét és Te most indultál el a jó úton. :)
16. tünde733 (válaszként erre: 7. - Mókica)
2007. jan. 21. 12:14
Sosem adtam rá okot neki!Őszerinte én túl feltünő jelenség vagyok a 180 centimmel,és a hosszú fekete hajammal!:(A dili...:))Móki,nagyon sajnálom ami veled történt!!
15. Mókica (válaszként erre: 13. - 93a74b44ea)
2007. jan. 20. 20:06
Tudom kincsen:) Nagyon Köszönöm!Puszó:D
14. Mókica (válaszként erre: 12. - Tinendo)
2007. jan. 20. 20:05

Az eggyik ügyfelem ahol takaritok felajánlotta, hgy a házának az alsó részében lakhatok, most lett kicsit felpofozva, nem túl nagy, de kezdésnek pont jó lesz. Azt mondta még fizetnem se kell érte, de ezt úgy se engedem meg neki, ingyen csinálom majd a takaritást neki, igy ő is meg én is jól járok:(

És a lényeg, hogy vihetem a 2 macsekomat is...mert elég nehéz olyan albérletet találni ahova háziállatot is szabad vinni...

Szal minden jól alakul, csak meg kell tennem ami a legnehezebb....

De megfogom ....mert meg kell...már rég nem vagyok boldog...elég volt:)

Köszike a jókivánságokat:)

13. 93a74b44ea (válaszként erre: 11. - Mókica)
2007. jan. 20. 19:56
Móki, ezt már úgyis tudod, de én is!! Nagyon sokat gondolok rád!!
12. tinendo (válaszként erre: 11. - Mókica)
2007. jan. 20. 19:52

Nagyon sajnálom a helyzetedet. És ez a lakás a sajátod lesz vagy albi?

Remélem jobb életed lesz márciustól és megtalálod a igazit.

Szívből kívánom!!!

11. Mókica (válaszként erre: 10. - Tinendo)
2007. jan. 20. 19:41

Neeem:) Maradok itt, csak elmegyek egy másik lakásba! Márcis elsején tudok beköltözni, addigra lesz kész...

Ő azóta se változtatott semmit, azt hiszi én igy akarok egész életemben élni ahogy most élünk,,hazudozik...sunyizik...sosincs itthon..meg van még valami amiből elég volt...

Szal már mondtam neki, hogy elhagyom, a gyűrűmet elég régen le is tettem...

Elvileg ő is talált valaki helyettem lakótársnak, de ettől függetlenül bármikot hiv, vagy beszélünk úgy viselkedik mintha minden rendben lenne...

Én nem akarok állandóan veszekedni vele,mert az engem is lelkileg kikészit, igy most már bármit csinál semmit nem szólok....

10. tinendo (válaszként erre: 6. - Mókica)
2007. jan. 20. 19:35

És most mi lesz veled?

Hazaköltözöl?

9. Mókica (válaszként erre: 5. - Ancika)
2007. jan. 20. 19:34

És utána miután hazajött késve, bedobja a nyájas stilusát..húúú na akkor van az,hogy ölni tüdnék:)

Azt hiszi egy kis nyájas,kedves viselkedéssel minden megbocsájtható..

Többször megkértem már, hogy inkább mondja azt nem jön haza, csak hajnalban, nem baj, csak mondja meg...neeeeeeeeeeem

Inkább hazudozik, sunyizik...annyira gyűlölöm ezt!

Ja és ha ezekután nekem áll följebb, veszekszek vele, én vagyok az elviselhetetlen ,idegbeteg aki csak veszekedni tud. És ő pont ezért nincs itthon velem, mert én csak üvöltözök vele..haha....mindennek én vagyok az oka:)

Egy Hülye hárpia vagyok:DDDJó mi!

Az már lényegtelen, hogy ő miatta....na mindegy!

8. Mókica (válaszként erre: 5. - Ancika)
2007. jan. 20. 19:30
Húú ne is mond:(((
7. Mókica (válaszként erre: 4. - Tünde733)
2007. jan. 20. 19:29

Húú, hallod neked sincs könnyebb dolgod:(

A túlzott féltékenység ami még egy kapcsolatot tönkretehet:(

De adtál már rá okot, hogy ennyire féltékeny legyen? Vagy csak ő ilyen alapban??

Szegénykém...

6. Mókica (válaszként erre: 3. - Tinendo)
2007. jan. 20. 19:27

Nem bántottál meg:)


Én 5 éve viselem ezt el tőle, veszekszünk ez miatt...viták után kis ideig próbál alkalmazkaodni...de utána eltelik egy kis idő, és vissza áll minden....nagyon sokszor átéltem már én ezt...ezért is döntötem úgy,hogy elhagyom:(

A saját szabadsága fontosabb neki...valószinűleg ő még nem érett eg komolyabb kapcsolatra...és már családod szertenék lassa ,de igy hogy? hova???

Ez van:) Lépnek kell, hogy megtaláljam az igazit;)

Köszi

2007. jan. 20. 18:58
Móki ez "Cica mindjárt indulok..." stb ez nálunk is elő szokott fordulni, nem sűrűn, de ettől rohadtul ki tudok ám akadni..
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook