Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi az, amit már nem lehet tolerálni egy kapcsolatban, és jobb különválni? fórum

Mi az, amit már nem lehet tolerálni egy kapcsolatban, és jobb különválni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
36. abcd85b849 (válaszként erre: 34. - Af1fde488c)
2011. aug. 10. 15:06

Úúú köszönöm. Kőkemény akaraterővel és sok sok mozgással. Mondjuk nem vontam el magamtól semmit, csak 1-2 dolgot hagytam el és sokat edzettem. Most meg is állt a tudományom, mióta úszok a problémákban nem is tudok erre koncentrálni.

No meg már azt is a fejemhez vágta, hogy elege van a fogyókúráimból. :/

Állítólag Ő egyáltalán nem féltékeny, csak kíváncsi volt az igazságra. Hát nem tudom. Nem lett volna egyszerűbb megkérdezni?:(

35. Noarashi (válaszként erre: 32. - Abcd85b849)
2011. aug. 10. 15:06
Ki találta ki hogy járjatok el külön? Ami persze nem baj. Nem muszáj sülve-főve együtt lenni. Viszont érdemes elgondolkodnod azon, hogy hogyan akarod leélni az életed. Pláne ha majd gyerekeitek lesznek. Persze tudom, hogy a nők mindig tűrnek, és bármennyire szar a helyzet, ők akkor is ragaszkodnak a szar életükhöz, mert félnek egyedül. De egy életünk van, nem mindegy kire pazaroljuk. Persze mindenkinek a saját élete, a saját döntése.
34. af1fde488c (válaszként erre: 32. - Abcd85b849)
2011. aug. 10. 15:04
Nem ide tartozik, de hogy tudtál ennyit lefogyni????? Gratulálok hozzá!! Nagyon szép lettél!!!!!!! Lehet, hogy ezért féltékeny? :)
2011. aug. 10. 15:03

Fú ez kicsit zavaros lett, bocsánat. :-D

Mi szoktunk poénból "bunyózni" olyankor adok-kapok módon tele vagyunk kék zöld foltokkal, de már mindkettőnk mondta, ha úgy istenesen komolyan ütné meg a másik, azonnal lépnénk. Ezen a területen nincs gond hál istennek.

32. abcd85b849 (válaszként erre: 28. - Noarashi)
2011. aug. 10. 15:01
Nem, sosem csaltam meg Őt, annak ellenére, hogy rengeteg lehetőségem lett volna rá, de sosem jutott még eszembe sem. Akárhova megyek, mindig részletesen beszámolok mindenről neki, ennek ellenére ha Ő elmegy itthonról sosem mesél. Szóval nem tudom. A haverjai mondták neki, mert mostanában sok a probléma köztünk, és mivel együtt élünk, állandóan együtt vagyunk kitaláltuk, hogy járjunk el külön is. Innen jött neki, hogy tuti megcsalom, ha én eljárok egyedül(az együtt töltött 3 év alatt max 5x voltam, abból az utóbbi 4 az elmúlt hónapban volt, és csak egy "kiskocsmában" voltunk, amit Ő is ismer, és tudja, neme gy "pasizós" hely.
31. af1fde488c (válaszként erre: 29. - Abcd85b849)
2011. aug. 10. 14:59
Hát, én csak képzelődöm, meg sejtem, ha rajta kapnám, arra durvábban reagálnék, mint a pofonra:) Az legalább szemtől szembe jön, ez meg alattomos.
30. mkriszti81 (válaszként erre: 25. - Af1fde488c)
2011. aug. 10. 14:58

egyértelmű, durva emberrel én tuti nem élnék együtt


nem ez lesz az utolsó pofon tőle és majd a gyerekeidet is verni fogja... :( Én elhagynám, az iylen sajnos nem változik meg, ilyen a habitusa, nem tudja kontrollálni az indulatait.


Apám volt ilyen sajnos... először egy magnókazettát tört szét mérgében (anyumnak ez akkor nem szúrt szemet és hozzáment). Aztán megütötte anyut is, meg engem is rengetegszer vert meg minden apróságért :(

29. abcd85b849 (válaszként erre: 26. - Af1fde488c)
2011. aug. 10. 14:57
Én is véletlenül vettem észre, de megtaláltam és letöröltettem vele.
28. Noarashi (válaszként erre: 24. - Abcd85b849)
2011. aug. 10. 14:57
Elgondolkodnék, hogy ez az amit várok az élettől. Egy ilyen ember oldalán. Persze első körben megkérdezném, h miért nem bízik bennem. Ha olyan "mázlim" van hogy egy mentálisan zavart elmével sodort össze a szél , akkor meg még időben dobbantanék. Ha joggal féltékeny, akkor persze más a helyzet.
27. Noarashi (válaszként erre: 19. - Af1fde488c)
2011. aug. 10. 14:55
Hát én nem tudom, hogy az első pofon után....szóval attól tartok, kapsz még majd. Én el sem tudnám azt képzelni hogy együtt legyek vkivel aki kezet emel rám, vagy megszorognat. Anyám apám sem emelt rám kezet soha! Ha akkora barom a pasim, h szellemileg nem bír velem vitába szállni és egyszerűbb megráznia, akkor mehet amerre lát, és keressen más püfölőzsákot! Ennyi.
26. af1fde488c (válaszként erre: 24. - Abcd85b849)
2011. aug. 10. 14:55
Erre én csak gondolok, hogy az én gépemen ezt csinálja, észre sem venném, meg ugye programozó, és mindenhez van hozzáférése.
25. af1fde488c (válaszként erre: 23. - Kozmami)
2011. aug. 10. 14:53
Érdekes, egyébként, mindenen felhúzza magát. Apróságokon. Mindennek tökéletesnek kell lennie, ha valami nem úgy megy, ahogy eltervezte... szinte dühöng. Nem a tettlegességig, persze, de ki tudja, mikor szakad el a cérna. Csak azért tűrtem ezt eddig, mert úgy érzem, hogy ez egyfajta lelki, fejlődési defekt nála, de nem hiszem, hogy magamat tönkre kellene tennem emiatt.
2011. aug. 10. 14:52
Ti mit szólnátok ha a párotok leszedne egy kémprogramot a gépetekre, ami minden létező beszélgetésedet és megnézett weboldalt lementene és egy titkos mappába tárolna el, amit csak Ő tud megnézni mert le van jelszavazva? :/
23. kozmami (válaszként erre: 21. - Af1fde488c)
2011. aug. 10. 14:50

Ne áltasd magad és főleg ne mentegesd!

Ha látja, hogy megteheti, máskor is elszalad a keze!

Hidd el, láttam ilyet, nem egyet!

Jobb lesz, ha megszabadulsz tőle szerintem.

De Te tudod, a te életed!

22. Ailen Zia (válaszként erre: 17. - D2299ac778)
2011. aug. 10. 14:48

Tényleg így van és ő is pont ilyen volt! Mindenkinek vetített hogy de nagy ember, vezér egyéniség, de amikor a helyzet úgy hozta, akkor ő volt az első aki meghátrált. S minden baját rám adta ki, rajtam élte ki magát, mert amúgy béndzsa volt ahhoz, hogy egy hozzáhasonló kaliberrel leálljon verekedni.

De még ilyenek után is elvárják, hogy kedvesek legyünk hozzájuk és megbocsássunk!

21. af1fde488c (válaszként erre: 20. - Kozmami)
2011. aug. 10. 14:48
Mindkét esetben felidegesítettem, akaratlanul.
2011. aug. 10. 14:47
Aki egyszer megtette...kisebb vagy nagyobb pofon, nem tök mindegy? :(
19. af1fde488c (válaszként erre: 10. - Zebracsikó)
2011. aug. 10. 14:46
Egyszer, egy kisebb pofont kaptam, meg volt még egy amikor csak erősebben megfogta a vállam és "megrázott". Akkor mondtam neki, ha még egy ilyen előfordul, magyarázat nélkül elhagyom. Azóta nem volt hasonló. Lehet, hogy attól még később lehet.
18. kozmami (válaszként erre: 15. - Ailen Zia)
2011. aug. 10. 14:44

Na az a pasi se volt százas!

Jó, hogy megszabadultál tőle!

Biztos verték az osztálytársai alsóba vagy nem tudom, de valami komplexusa volt az tuti!

17. d2299ac778 (válaszként erre: 15. - Ailen Zia)
2011. aug. 10. 14:44

Vannak ilyen tetű emberek...azt hiszik magukról májer csávók...közben meg egy lelkihulladékok!

genetikai selejtek!

16. af1fde488c (válaszként erre: 13. - 5e1b581a2e)
2011. aug. 10. 14:43
Ezt kifejtenéd?
15. Ailen Zia (válaszként erre: 5. - D2299ac778)
2011. aug. 10. 14:41

Nekem a volt pasim azt mondta, mikor mondtam neki, hogy ha olyat csinálna velem ami nagyon nagyon megsért (értettem megcsalást ezalatt), akkor felképelném ha nyilvános helyen lennénk, akkor is. Erre mondta, hogy ő meg visszaütne...

Mindig azt hangoztatta, hogy ő megverekszik 3 emberrel is egyszerre, erre úgy elverték egyszer 2-en... Amikor mondtam, hogy miket beszélsz már, milyen 3 vagy több embert elbírnál verni, amikor 2-vel nem bírtál. Akkor azt mondta: most fejezd be!

Meg mindig lefogott játékból és azt mondta addig nem enged el, amíg azt nem mondom, hogy hú igen nagyon erős vagy, erősebb vagy mint én... Ezt csinálta. Meg még beszólta, hogy simán visszaütne ha én "megalázom" a pofonnal mások előtt, mindegy hogy jogosan e... Rajtam élte ki magát, mert én eleve csak a válláig értem fel és ugye hát gyengébb is vagyok tőle, pláne ha rám tehénkedett, ez neki nagy öröm volt!


Az ilyeneket is nehezen tudtam tolerálni és elegem is lett belőle egy idő után.

14. kozmami (válaszként erre: 9. - Agnik1)
2011. aug. 10. 14:41

Hát ez nagyon durva, az ilyen pasikat simán ki kéne nyírni! Undorító!

Jól tetted, hogy otthagytad!

Sajnos az én anyám nem volt ilyen erős, 20 évig verte az a tetű műfaterom, még terhesen is mindig. Csodálom, hogy épek lettek a tesóim! :(

Szerencsére 2 éve feldobta a talpát az a görény!

13. 5e1b581a2e (válaszként erre: 1. - Af1fde488c)
2011. aug. 10. 14:39
Teljes egyoldalúság - ez elég erős,nem?
12. d2299ac778 (válaszként erre: 9. - Agnik1)
2011. aug. 10. 14:37
Legalább feljelentetted?
2011. aug. 10. 14:37

Én a hazugságot nem tudom tolerálni. Meg még egy pár dolgot, de az nem olyan súlyos.


Aki hazug, az sumák, vagy simlis, vagy megbízhatatlan, vagy kétszinű ember, vagy együtt mindegyik. Nem egy becsületes po'gár, az biztos.

10. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Af1fde488c)
2011. aug. 10. 14:35

ebből arra következtetek, hogy Téged már megütött a párod...


ez már nem férhet bele egy normális embernek.

9. Agnik1 (válaszként erre: 4. - Af1fde488c)
2011. aug. 10. 14:34

Tudod, a határozottságomnak megvan az oka. A poklok poklát éltem meg amellett a bizonyos illető mellett. Kisbabát vártam tőle, hasba rúgott és pofon vágott, mert ő szerinte én megcsaltam őt. Hát jahhh... Végül is azért vártam boldogan a gyerekét, mert mással éreztem jól magam:S Én összegörnyedtem a fájdalomtól, rá két napra el is vetéltem... Amúgy aznap láttam utoljára amikor megütött. Hívott utána mézédesen, én meg elküldtem anyjába...


Azóta egy pasi sem emelt rám kezet, és nem is engedem/engedtem... Amelyik féltékeny volt azzal szóba sem álltam...

8. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - Af1fde488c)
2011. aug. 10. 14:32
Ez igazából a két embertől függ: ki mit tud elviselni,és kinek mihez van arca.
7. d2299ac778 (válaszként erre: 6. - Spinneli)
2011. aug. 10. 14:30
Annak megveregetném a vállát!Ostoba!:(
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook