Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi az a Tesla Howitzer? Mi az a skalár interferometria? fórum

Mi az a Tesla Howitzer? Mi az a skalár interferometria? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
52. 984ff08d0b (válaszként erre: 48. - Haunebu)
2007. okt. 15. 08:59
Az van, hogy a népnek nincs píze az adidosra meg a nyájkra, ezért tényleg feltűnök benne :) mondjuk erősen leárazva vettem és eddig nem láttam ilyet senkin, ráadásul nem esik szét mosás után, kényelmes, meleg és eddig egyetlen kínyaipiaszos melegítőmről sem tudtam ezt elmondani :( persze a fenti-lenti két márka is valahol keleten madeingol, ennek ellenére kedvelem őket, de nem csak ezt veszek...de ha jó minőségű darabra vágyom, és nagyon kell, hát megveszem...bár nem tudom feltűnik-e valakinek a közelben, hogy ha nem a páromon van a kedvenc baseballsatyija, akkor rajtam, mert én ugyanúgy szeretem hordani :D együtt vettük és nem tudjuk eldönteni, kié :D vita nincs, csak egymás elől elhordás :D neki nincs haja, előnyben van, nekem meg néha kócos a fejem és ezért kell :D nem, a fésű sem segit :P
51. 984ff08d0b (válaszként erre: 50. - 8d784868d0)
2007. okt. 15. 08:55
öööömmm...nehéz lesz, teljes sötétség és képzavar...a lerakódott alumíniumtól és hogy itthonseggelő kismama vagyok (erre sok mindent lehet fogni...) már semmire nem emlékszem 5 perc múlva. Imádom a rövidtávú memóriám :))))
50. 8d784868d0 (válaszként erre: 44. - 984ff08d0b)
2007. okt. 15. 07:49

de majd óvatossan lövök rád.... az ágyúmmal....:)))

majd valami jó dolgot stimulálok be a fejecskédbe:)))

49. 8d784868d0 (válaszként erre: 48. - Haunebu)
2007. okt. 15. 07:39
így van!
2007. okt. 14. 22:01

Épp most "pihenetetem" a szemem a jobb a monitor jobb szélén lévő reklámokon. A tipikus agymosási stratégia! [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Paris Hilton[{[{[/A]}]}] mindne nap botoxolja magát tedd te is! Ne légy egy a sok közül! Tűnj ki! Az adidas nike új ruhakollekciója remek lehetőség erre!

Bocsi a reklámért, de így hatásosabb...

2007. okt. 14. 21:58
Egyébként ez a Tesla ágyú ha azt az energiát hazsnálja amit anno Tesla autója a Pierce arrow, akkor mindenbizonnyal semmien áramkimaradás nem folyásolja be a működést!
2007. okt. 14. 21:56
Mien érdekes nemde? Tesla ágyújátol eljutottunk az alumíniumsityakig és a párkapcsolatokig. Egy fegyver mely minden az egyben. Egy multinacionális potenciállal bíró gépezet. Szegény Tesla! Most nem tudja fentről mitévő legyen. Ám a mi kis szócsatáinkon biztos megmosolyog! ;-)
2007. okt. 14. 21:54

Tüntetési ötlet nem is rossz! :)

És az iménti kis értekezlet, mely az én kis agymenésemből bontakozott kis is teccetős!

44. 984ff08d0b (válaszként erre: 43. - 8d784868d0)
2007. okt. 14. 18:06
na eeeez az ijesztőőőő :))))))))))
43. 8d784868d0 (válaszként erre: 42. - 984ff08d0b)
2007. okt. 14. 17:54

naaaaaaaaaaaaaaaaa.

kezdessz tetszeni!

42. 984ff08d0b (válaszként erre: 39. - 8d784868d0)
2007. okt. 14. 15:35

várjegykicsit...az a baj, hogy az enyém, vagy hogy véleménynek érzed?

Az alufólia sityak tényleg vicc, de azt hiszem megérné egyszer így tüntetni a mai hülyeség ellen...sok tervem van ezzel kapcsolatban, de még nem látom melyik lenne a tisztább, így még várok és figyelek...flashmob? Alusityakos résztvevőkkel?

Vagy a flashmob is kollektív tudatalattis dolog?

41. 984ff08d0b (válaszként erre: 40. - Haunebu)
2007. okt. 14. 15:32

ömmm, akkor máris itt a helyem, párkapcsolatom egy ember mellett kezdtem és vele folytatom...nem tudok olyan mellett élni, akire nem tudok nap nap után úgy nézni, hogy igen, innen nézem is szeretem, onnan nézem is szeretem...akkor inkább egyedül...az egyéjszakás meg...hát, ha olyat akartam volna lett volna, de nem éreztem volna magam magamnak, ha engedek magamból...vagymi... :D

:) a vicc meg csak addig vicc, ...nem mentegetőzöm, én így forgatom a magam malmára a legnagyobb szörnyűségeket is...nem viccet, hanem számomra könyedebben fogyasztható dolgot faragok belőle...mert bármit könnyebb nekem így felfognom. Ezért szeretem a mexikóiakat is :D a halottak napja náluk hatalmas nagy fiesta, mély vallásossággal! Ha megöregszem, egyszer kimegyek oda, akkor...

2007. okt. 14. 11:24

Igen tudod sokan próbálnak viccet csinálni ezekből a dolgokból. Hisz erről szól a mai világ. Sajnos a média agyonsúlykolta a fiatalokat a liberalista eszmékkel. "Élvezd, ha kívánod csináld!, ne ragadja le egyvalakinél"

Alapjában tették tönkre a Magyar gazdaság motorját, a családot. De szerintem érthető is az utóbbi idők öngyílkossági statisztikái mutatják: kétségbeesett anyák!

A média súlykolja mindekiben a "ne ragadja le egy nőnél/férfinál" dumát.

Sajnos ez sokaknak bőven elég. Sokszor az addig boldogan élők részére is!!

Teslára visszatérve, szerintem a Katrina hurrikán ill a legutóbbi tsunami is az ő művük!

Azobna nem értem, mihelyst ugyebár irakot akarják elfoglalni és az iráni háború is küszöbön áll ezt hagyományos fegyverekkel teszik. Szóval van ellentmondás a dologban. Ha már bevették őket "sikeresen" nemegyszer, akkor melyik államnak érdemes többezer tengerészgyalogost a halálba küldeni? Nekem az a sandajom amerikai már rég a csőd szélén áll. Elég ha megnézitek az űrhajózási statisztikákat. Sprra halasztják el a startokat különféle műszaki okok miatt. Amerikia pénzügyi csőd szélén áll! De nagyon buta embernek kell lenni, hogy valaki ne vegye ezt észre!

39. 8d784868d0 (válaszként erre: 35. - 984ff08d0b)
2007. okt. 14. 07:56

"asszem intoleráns akarok lenni...az alufólia fejfedő segít?"

tudj isten, de ez a szarkasztikus él ez zavar.

ne csinálj a témából viccet!

elég baj hogy ketten próbáljuk leírni! csak téged érdekel, és te is hülyére veszed a figurát!

sajnos ez tipikus görbe tükör a ma társadalma elé!

azt nem hiszem el hogy senki se olvasta, de hogy az egyetlen véleménynek beillő írás a tied? ez elszomorító!

2007. okt. 14. 00:37

Igen sajnos én is tudom mi a dörgés....

Szerintem ennek egyedüli legyőzése az erőss akaraterő! A lelki egyetemes erkölcsi igazság érzése. Az univezális jó tudata! És a "nem, ez nem én vagyok hisz sohasme tennék ilyet" érzés tudatosítása, elkülönítése más tettektől!

37. 984ff08d0b (válaszként erre: 36. - Haunebu)
2007. okt. 13. 22:42

hihi majd a barinőd megkereshet itt is :D

még jóhogy itthon eszem amit akarok...de már az alapanyagok minősége is befolyásolható, vagyis befolyásolt...na akkor meddig kell visszamenni, hogy ne manipuláljanak?

És dolgoztam gyógyszeripari cégnél, tudom mi a dörgés :D vagyis inkáb :((

2007. okt. 13. 22:19

Nem! Természetes, hogy kicsit nevetséges az én kis okoskodásom is, de nem így megy az!

Csak például elmondtam mien logikusna épülnek egymásra az iparágak. Ugyebár a házidoki nékül nincs gyógyszeripar. Multik nélkül nincs hadiipar stb stb.

Természetesen megeheted amit megkívánsz. De édességek terén pl a legjobb az otthon készített édességek! :)

Ha egy jó hamburgerre vágysz, akkor egzitikusna fűszerezett darált marha vagy disznóhús egy kis zöldség, pirított buci és tessék.

De ezt folytathatnám éjfélig.

Egyébként most ezsméltem fel, hogy ez egy igencsak Női jogú portál! Majd beajánlom barátnőmnek! :D Elveszettnek érzem magam!

2007. okt. 13. 20:40

hát ez mind remek :D azért a plazmám nem hitelre van :))))

az autóim igen, de azt is megoldom :))))

és ugyanúgy megvettem mindent amit megkívántam a 45e fts fizetésemből, mint amennyit a mostaniból nem fogok, mert nem kell mindenáron... :D

asszem intoleráns akarok lenni...az alufólia fejfedő segít?

2007. okt. 13. 14:20

És most olvastam utolsó értekezleted Mislix! Te nagyon nagy nyitott gondolkodású Magyar vagy!

Pont ahogyan egy nyitott szemű ember csak járhat! Teljesen igazad van abban amit állítasz! Nagyanyáink mondották régen nem volt alergia meg front meg semmi hülyeség! Tudod ha nincs front nincs bevétel a gyógyszergyártó meg fájdalomcsillapító gyártóknak! Ha nincs adalékanyag az élelmiszerben akkor nincs mi rákot okozzon és nincs aki vegye a tabblettákat. Azt kell hogy mondjam kedves barátaim, hogy az orrunknál fogva vezetnek! Szerencsétlen nyugdíjas elhisz minden szart a háziorvosának. 1600 Ft-ért veszünke gy doboz C vitamint! És nehogy elhiggyétek azt, hogy abban több vitamin van! Miért vannak körülöttünk a zöldség gyümölcs? Megszel egy almát egy paprikát esetleg egy paradicsomot minden nap! Bőven elég a vtamin pótlására! Főleg a terhes anyáknak kell erre vigyázni! Nem szabad terhesésg alatt semmi szart megenni! És a bébiételek is károsak majdani csemetékre! Többet ér az ember ha vesz sárgarépát meg egyéb zöldséget csümölcsöt és bepépesíti!

Nos ez a hosszú "monológ" ékes bizonyítéka annak, hogy első a pénz aztán minden más. Merthogy manapság az ember is csak egy árucikk, egy szolga ...

2007. okt. 13. 14:14

Azt akartad ezzel mondani a kapitalista-kommunista rezsim meghozta a szép új világot!

Mi tartjuk el a kormányt és nem ő lát el bennünket szebbnél szebb életlehetőségekkel. Ilyen szempontból nagyon is sok előnye van. Egyébként nem kevertem össze a dolgokat kedves Mislix! :)

Azt tudom, hogy az oroszok a 2. Vh után kezdek el kísérletezni vele, mivel a német laboratóriumokban tökéjre fejlesztették Tesla kísérleteit. Mivel mind az egyesült államokat mind senki mást nem érdekelt úgy a technika mint a 3. Birodalmat ( lásd: sugárhajtóművek, deltaszárny, csupaszárny, interkontinentális rakéta, bombázó, robotrepülő, torlósugárhajtómű, szénhajtómű stb stb...)

így ebben az irányban is nekik köszönhető ez a "szuper" találmány. Ők az antigravitációs kísérleteikhez hazsnálták Tesla elméleteit. Ők alkották meg a KSK (kraftshallkanone) mely Tesla halálsugárágyújának kicsinyített mása volt, se melyből az orszok is kiindulatk!

32. 8d784868d0 (válaszként erre: 31. - 8d784868d0)
2007. okt. 13. 13:46

boldogan ,és megelégedetten, csak semmi sem az övé, a banké minden! az élete sem az övé, mert ha valaki valahol megnyom egy gombot, akkor kényszert fog érezni a populáció jelentős része, hogy elinduljon, és jelentős anyagi áldozatot hozzzon valamelyik multi oltárán.

nézzük csak meg hogy mi-minden felesleges dolgot megveszünk amikor betérünk egy vásárlásra!

és vessük össze a termszetes szükségeletinkel!

elképesztő aránytalanságot fogunk látni!

aztán rosszul érezzük magunkat, azt mondják az serőseink hogy front van, fáj az ő fejük is!

hmm....

csak ezzel az a gond hogy a fornthatás soha nem idéz elő ilyen tüneteket!

max egy stimulált agyban van ilyen parancs, reakció, stb.

régen nem volt fejfájás, sem front. csak az első, és a második, de az keményebb volt!:)

sajnos itt járunk.

ezt a nagyszerű találmányt, gyakorlatilag ellenünk fordították, az emberiség ellen, ami nem bocsánatos bűn!

31. 8d784868d0 (válaszként erre: 30. - 984ff08d0b)
2007. okt. 13. 13:39

hogy mi célja volt?

politikai cél volt, az meg hogy melyik baloldal volt a bűnös, azt nem írnám ide!

a kollektív tudatmodosítás pedig az egyik fő célnak tekintendő.

a lényeg:

dolgozz minnél többet, költsd el azt amit megtermeltél, aztán amikor már nem tudsz dolgozni, eleget hogy a szükségeletidet kielégítsd, amik nagy része teljessen felesleges! szóval akkor vegyél fel kölcsönt, és élj teljessen eladosodva.

ez tul képpen egy hangya életmódra való stimulálás, amiből a profitálás rövid távon azé aki veri ezt a rohadt klaviatúrát, és közben issza

a harmincadik kapucsínót, a mekiben vásárolt mekcsikken után, miközben rápillant a hitelből vett plazma tv-re, aztán kinéz az ablakon, a garázs előtt ott ál a vadiúj combi rönó megan, és megelégedetten dől hátra emberünk a székében.

szépen él, bold

30. 984ff08d0b (válaszként erre: 29. - 8d784868d0)
2007. okt. 13. 09:59

és te ezt mióta tudod? és miért nem írtad ide???

:P

szép mondhatom...

ez a cucc alkalmas a kollektív tudatalatti irányítására?

és mi célja volt aug 20nak?

eltévedt az ágyú?

29. 8d784868d0 (válaszként erre: 27. - Haunebu)
2007. okt. 13. 09:54

javítás.

egyébként amit írtál az jó!

szóval az oroszok a 40-es évektől dolgoznak vele, az usa, csak a 70 -es években lépett be ebbe a versenybe.

gondolom ezt keverted össze.

a tesla "ágyú" egyébként akár folyamatos tudastimulációra is alkalmas! ezért érdekli az usa-t is annyira!

sok katasztrófát, hurrikánt, egyéb extra időjárási jelenséget! / pl: tavaly aug. 20 hun.*/ a számlájára írnak! gyakorlatilag bármilyen és bármekkora erő kifejtésére képes dologról van szó!

akár egész európának egyszerre tud fájni a feje! ha valaki azt akarja, de akár hullámosan fodrozódó felhőket is lehet vele létrehozni, aztán hirtelen felküldik 10 000 -m-re, / a felhőket!*/ és ha alólla kivonják a melegebb légréteget / hasonló elven!**/ akkor akkora jégesőt lehet csinálni, amihez foghatót látni se látott senki!

szóval igazán érdekes dolog ez, kár hogy a ma embere sosem hallott róla, sőtt ! a legtöbb embert nem is érdekli!

28. 984ff08d0b (válaszként erre: 27. - Haunebu)
2007. okt. 12. 18:14

Na ez kicsit tömör volt :D

De ahha!

:D Köszike, végre valaki legalább tudja mi van :D

Ez hasonló a hidegfúzióhoz?

2007. okt. 12. 09:06

Sziasztok! Látom benneteket is érdekelnek ezek a témák.

Nos megosztom veletek az én kutatásaim eredményeit:

A Tesla Howitzer nem más mint egy skalárhullámokat kihasználó ágyú (magyarán éterágyú) Tesla éternek nevezte azt az ősi anyagot, mely kitölti az univerzum minden szegletét, s melyből építkezik a matéria világa (proton, elektron, atom rácsszerkezet, anyag és így tovább). Nos ennek az éternek van egy bizonyos rezgési frekvenciája, mely nagy valószínűség szerint az LMD-hullámokhoz áll a legközelebb. A Transzverzális hulllám a tipikus hullám melyet mindennapjaink során használunk (rádiúhullám, vízbe dobott kavics).

Azonban az LMD a hagyományos eszközökkel nem észlelhető hullám. Ha megtolsz egy rudat az egyik végénél a másik vége azonnal elmozdul, nincs időeltolódás mint a Transzverzális hullámnál, és a veszteség is jóval kisebb.

Na már most, az ágyú működése azon az elven működik, hogy óriási energiát igényel, de ez nem gond hiszen az éterből szabadítjuk ki mely egy "dühöngő energiaóceán" ahogyan Tesla is hívta.

Nah már most "felfedeztük" az effektust van hozzá ágyúnk is elméletben. Nah de hogy is működik ez az ágyú? Meséltem, hogy az éter az őselem, minden abbol építkezik. Ezzel a bizonyos ágyúval a föld bármely pontján az éterből kiszabadíthatod ezt a "dühöngő energiát"! Minden eggyes frekvenciasávna és áramerősségnek megvan a maga "anyagfelszabadító" hatása. Akár elektromos úton nukleáris bombát tudsz előállítani stb. Ilyen úton egyébként elő lehetne állítani minden ősanyagot a földön, tehát a föld minden egyes alkotóelemeit. Míg a Tesla ágyú védőpajzsnak is hazsnálható. Ezzal a szovjetek kísérleteztek a 70-es években 44-es német tervek alapján, mígnek tökélyre nem fejlesztették. Európa egyes államai és Ázsia ill Amerikai is rendelkezik ezzel a fegyverrel.

2007. szept. 29. 17:14
mindenki eltünt?
25. 8d784868d0 (válaszként erre: 24. - 7934d1ac97)
2007. szept. 24. 23:53
ez egy értelmes beírás volt!
2007. szept. 21. 09:12
Howitzer: ez nem egy fegyver????????? Az utolsó szamuráj c. filmben volt ilyen.!! Lőtek vele mint az őrült!!! :O(
2007. aug. 28. 14:58
nem sok időd lehet :P
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook