Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek egy olyan művész kávézóról, ahol amatőr művészek alkotásai kerülnének kiállításra? fórum

Mi a véleményetek egy olyan művész kávézóról, ahol amatőr művészek alkotásai kerülnének kiállításra? (beszélgetős fórum)


2023. ápr. 14. 18:50
Szerintem nagyon jó ötlet a tehetségek felkarolására.
7. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 13. 16:01
Így van. Nekem tetszik az ötlet. Még annyival bővíteném, hogy akár fotósok képei is kikerülhetnének. ;)
2023. ápr. 13. 06:28
Nálunk az egyik frissen nyitó étterem azzal dekorálta a falakat. Egy tehetséges, kevéssé ismert festő képeit rakta ki, az árcédula diszkréten a keret sarkába illesztve. Aki érdeklődött valamelyik festmény iránt, szólt az üzlet tulaja a festőnek, és az ha eladta a képet, hozott helyette másikat. Az étterem tulajdonosa ebből a pénzből nem kért, de a további dekorációkat kérte. Neki így nem került pénzbe, hogy a vendégei kellemes környezetben töltsék el az idejüket. :))
2023. ápr. 13. 02:05
Elmennék, megnézném.
2023. ápr. 12. 23:19
Nálunk van ilyen, nem is egy, kávézóból mindjárt 2, van cukrászda és egy étterem is, hogy mekkora a művészeti tárgyak forgalma az passz. Én mondjuk már vettem az egyik helyen egy kisplasztikát, a másikon pedig ékszert és egy nagyméretű dagadt kerámia halat
2023. ápr. 12. 23:09

A kerületben volt ilyen étterem nálunk, sőt az SZTK-ban is volt ilyen, havonta cserélték a festményeket, meg lehetett vásárolni, amelyik megtetszett valakinek.

Most is vannak képek kirakva, de nem lehet megvásárolni.

Tehát az ötlet nem rossz.

2. tien (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 12. 22:31
K Galéria.Nem az?
2023. ápr. 12. 22:23
Én személy szerint még sosem találkoztam ilyen kávézóval, de úgy gondolom, hogy remek lehetőség és kiindulási pont lenne a fiatal művészek számára.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook