Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek Dr. Aranyosi János szülész-nőgyógyászról? MIt, mennyiért vállal? fórum

Mi a véleményetek Dr. Aranyosi János szülész-nőgyógyászról? MIt, mennyiért vállal? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. aug. 5. 14:04

Kedves jjjkkk!

Küldtem privát üzit!

40. jjjkkk
2011. aug. 2. 21:17

Szia!


A canesten jó, hamar hat és nem árt a babának. Én is Aranyosihoz járok, de nem vagyok terhes (még) Viszont megköszönném, ha írnál ha már voltál nála 12 hetes ultrahangon, hogy mit mondott, milyen volt, stb. Ha esetleg megfogadod orvosodnak, akkor majd azt is írd már meg légyszi, illetve hogy mennyit kér, vagy mennyit adsz neki majd. Várom jelentkezésed!

2011. júl. 25. 16:40

sziasztok! Még új vagyok ezen az oldalon, de úgy gondoltam hozzászólok ehhez a témához! Én is Aranyosi Jánoshoz járok, a magánrendelésre! Tudja valaki, hogy mióta dolgozik az OTI-ban? Ennek ellenére vállal még szülést? És ha igen akkor, hol? A klinikán?

A héten megyek hozzá, 12 hetes kismama vagyok, de erre még nem kérdeztem rá. Első alkalommal, amikor egy általános vizsgálat miatt kerestem fel, akkor nagyon szimpatikus volt. Nekem is voltak rossz élményeim nőgyógyásszal, de neki tényleg "aranykeze" van. Egyáltalán nem volt kellemetlen a vizsgálat és körültekintően járt el. Aztán épp a szabadsága előtt kerestem fel és valami miatt felületesnek tűnt. A pozitív élmény vele kapcsolatban egy kicsit negatív irányba tolódott el. A vizsgálat során nem volt gond, de utána a beszélgetés alatt kicsit hanyagnak tűnt, de már úgy gondoltam, hogy túl parás vagyok és csak bebeszélem. Ha a héten megyek, akkor megpróbálok odafigyelni, s ha csak egy kicsit is bizonytalan vagyok, akkor váltok.

Másik kérdésem lenne: Volt már valaki, aki a terhessége alatt hüvelygombával küzdött? Nekem fennáll már egy ideje. Aranyosi ki is fertőtlenített mindkét alkalommal, de csak nem akart múlni, de csupán krémet írt fel: Gynazol majd Vitagyn C-t haszáltam. Ez ideig óráig működött, de már viszketés is jelentkezett és kezdek aggódni. Mert tudom, hogyha kezeletlen marad, akkor a babának is baja lehet. Most hétvégén pedig úgy alakult, h. volt egy kis vérzésem, igen megijedtem. Nem Debrecenben tartózkodtam, így egy vidéki kórházat kerestem fel, ahol az ügyeletes főorvos megvizsgált és iszonyatos trutyit (bocsi!) szedett ki belőlem. Én sem akartam hinni a szememnek. Furcsállta is miért krémekkel voltam eddig kezelve. Azt mondta a vérzést vszínű ez a fertőzés okozhatta, s aztán uh-n megnézte a babát is és tényleg neki semmi baja nem volt. Felírt Canestent, de aggódom, hogy nem fog-e ártani, csak 1 szemet használtam el és lényegesen csökkentek a tüneteim. Kíváncsi vagyok Aranyosi mit fog ehhez szólni!

NA, az eső hozzászólásom jó hosszúra sikerült! Remélem tud nekem vki segíteni a bizonytalanságomban! Illetve, rem., h. vkinek szolgáltam infókkal.! Szép napot mindenkinek!

2011. márc. 27. 20:48

Szerintem nagyon jó orvos. Figyelmes, kedves, rendes, emberként tekint a betegeire nem pedig darabként. Szerencsére én körzetileg is hozzá tartozom aminek nagyon örülök. Nekem csak pozitív tapasztalataim vannak vele szemben.

Rajta kívül még Dr. Deli Tamást tudom még ajánlani a Klinikán. Ő volt bent mikor császározta, de szeretném ha a következő szülésemnél is ő lenne bent. Csak ajánlani tudom.

2011. febr. 28. 11:15

Sziasztok!

igaz csak pozitív véleményeket olvastam itt, de ennek ellenére nekem nagyon rossz véleményem van róla. Több,mint egy éve jártam hozzá körzeti rendelésre. Eddig semmi bajom nem volt vele, mert tényleg mindig kiírt gyógyszert, fogamzásgátlót, ha kellett, (sőt az elején vérvétel nélkül!!) de nagyot csalódtam benne! Valamilyen fertőzés következtében folyamatos vizelési ingerem volt, erős alhasi égető fájdalmam, csípett vizelésnél, és hüvelyfolyással járt együtt. Aranyosihoz háromszor mentem vissza az elmúlt másfél hónap alatt, és hiába mondtam hogy mennyire fáj, mégcsak kenetet se vett le tenyésztésre! (amiből persze egyből meg lehetett volna állapítani, hogy mi a bajom) ehelyett, mindig megvizsgált és adott valami baktériumölő gyógyszert, vagy kúpot, hogy szedjem végig és ha nem múlik menjek vissza. Így történt, hogy szinte hetente mentem vissza hozzá, mert a gyógyszerek nem hatottak!

Azóta orvost váltottam, aki egyből tenyésztést csinált, és a panaszaim a kapott gyógyszertől teljesen elmúltak!

2010. okt. 15. 21:01

Sziasztok!Nekem Aranyosi doktor úr a körzeti nőgyógyászom. Még csak most voltam nála először. -eddig magán dokim volt - Nagyon készséges, segítőkész volt. Eldöntöttem, mostmár hozzá fogok járni.

Egyébként Török doktor úrt is csak dícsérni tudom. Méhtükrözést csinált nekem.

Viszont Zatik János doktor úr meglehetősen pénzéhes ember. Magánrendelőjében voltam, annak ellenére kérdéseimre nem igazán találtam választ. Az biztos, hogy szép, esztétikus a rendelője, de ha az orvos segítőkész, az többet ér, mint egy szép rendelő... Biztosan nem fogok hozzá többet menni.

35. 88eed9392d (válaszként erre: 34. - Jjjkkk)
2010. aug. 15. 07:43
Küldtem privit :-)
34. jjjkkk (válaszként erre: 32. - 88eed9392d)
2010. jún. 25. 19:49

Szia!


Én nem járok a magánrendelőjébe, hanem körzetibe, s ott is ugyanilyen kedves, figyelmes meg minden. Én csak hozzá járok. Ma reggel óta nagyon rosszul vagyok, mégsem mentem másik orvoshoz, hanem inkább kihúzom valahogy szerdáig, s megyek hozzá. Én már nem bízok meg másban, ő nekem bevált, s ezentúl mint ezidáig, mindig hozzá fogok járni. Te miért kerested fel, ha nem vagyok túl indiszkrét?

33. jjjkkk (válaszként erre: 31. - Cb4c323adf)
2010. jún. 25. 19:47

szia!


bocsi, hogy mostanában nem jelentkeztem. Januárban voltam utoljára kontroll-on, mostmár csak 6 havonta kell mennem. Vagyis akkor még azt mondta a dokim, de sajna ma nagyon fájt a bal oldalam (eddig a jobbal volt probléma) Már kezdtem örülni, hogy meggyógyultam, s nem csak tünetmentes vagyok, de most nem tudom. Szerdára kaptam időpontot, remélem addigra elmúlik, vagy legalábbis nem lesz semmi komoly. Majd írok utána.

2010. máj. 31. 20:30

AKIK JÓ NŐGYÓGYÁSZT KERESNEK:


Sziasztok! 2 hete még én is nőgyógyászt kerestem, ha jól számolom kb. 3 napot töltöttem a net előtt miután kiválasztottam Dr. Aranyosi Jánost. Elolvastam mások írásait, az ő oldalát is megnéztem, végül bejelentkeztem.


Nagyon kedves volt, amikor felhívtam és ugyanolyan megnyerő volt személyesen is.

Magánrendelőben voltam - mielőtt bárki kérdi minden vizsgálat ára ki van téve és számlát is kaptam!!!! - nem volt tömeg a váróban/egyedül voltam/, minden tiszta, rendezett, rendkívül kellemes környezet. 5 percet se kellett várni, szerencsére nem volt asszisztens sem (utálom amikor ülnek és bámulnak) szóval ketten elbeszélgettünk, először voltam nála, türelmesen és figyelmesen meghallgatott, elmondta a véleményét, közösen megállapodtunk abban, hogy most milyen vizsgálatokra van szükség. Vizsgálat közben nem éreztem azt a megalázó érzést, amit egy normál állami szakrendelésen. Vannak kitéve egyszer használatos tunikák is. Megtörtént a vizsgálat, mindent elmondott, hogy mit csinál, utána az UH-n mit látok, majd miután felöltöztem elmondta a javaslatait, a véleményét az esetleges teendőkről.

Soha nem jöttem még ki úgy nőgyógyásztól, hogy jól éreztem volna magam, életemben ez volt az első alkalom. Sokan írták közületek, hogy megtalálták a nőgyógyászukat, hát most már én is leírhatom :-)

Nagyon jó választás volt és megérte az a netes kereséssel töltött rengeteg óra.


Aki rendes, kedves, megértő, NEM ANYAGIAS!!!, türelmes, rátermett, szakmailag kifogástalan orvost keres az hozzá menjen.

31. cb4c323adf (válaszként erre: 30. - Jjjkkk)
2009. febr. 18. 21:10
szia:))örülök neked!!!!biztosan rendbe lesz minde majd időnként azért jelentkezz!!!!!!!!!!puszi nektek!!!
30. jjjkkk
2009. febr. 18. 21:03
Szia szabonejulika! Voltam dokinál, azt mondta minden rendben van. Három hónap múlva megyek kontrollra hozzá, vérvétel+Uh is lesz akkor. Remélem az is jó lesz.
29. cb4c323adf (válaszként erre: 28. - Jjjkkk)
2009. febr. 11. 19:19
na szia mi ujság van veled rég irtál?
28. jjjkkk
2009. febr. 3. 18:55
úgy tudom tavaly 5 ezer volt a sima, 7 ezer az uh-os vizsgálat.
27. Szamóca01 (válaszként erre: 23. - Bbeus73)
2009. febr. 3. 16:57

Szia!

Nagyon szépen köszönöm az infókat Neked! A hónap vége felé mindenképpen mennék.

Szép napot!

26. tücsimücsi (válaszként erre: 22. - Jjjkkk)
2009. febr. 3. 10:24
Mennyibe kerül egy vizsgálat?
25. bbeus73 (válaszként erre: 23. - Bbeus73)
2009. febr. 3. 10:12
Timkó doktor úr rendelője egyébként pont most költözött el a Petőfi térre, meg tudom kérdezni, hogy pontosan hány szám alá, ha gondolod.
2009. febr. 3. 10:11

A többieknek írnám, akik a klinikai doktorokról érdeklődtek: nekem nemrégiben volt szerencsém 3 hónapot ott töltenem, így elég sok dokit megismertem, vagy hallottam róla ezt-azt. Nagyon dicsérték Aranyosi dokit, de azt is hallottam róla, hogy megkéri az árát. Amúgy tündéri, jópofa doki, igyekszik oldani a "betegekben" felgyülemlett feszültséget.

Török Péter is nagyon kedves, szimpatikus orvos, egy barátnőmnek ő az orvosa, nagyon szereti, nagyon lelkiismeretes orvos. Ő sokat vizitelt az osztályon, mikor bent voltam, tényleg rendes doki.

Jakab Attiláról nem igazán tudok semmit mondani, a benyomásom nekem róla is jó.

23. bbeus73 (válaszként erre: 17. - Szamóca01)
2009. febr. 3. 10:08

Szia Szamóca!


Timkó dokit csak ajánlani tudom, én évek óta hozzá járok. Nem olcsó, hisz magánrendelője van, de alaposan megvizsgál, elbeszélget veled. Én rákszűrésre jártam eddig hozzá, az 6000Ft volt még tavaly. Meg van olyan nála, hogy nagy komplex vizsgálat, az 12.000 Ft volt tavaly. Abban van belgyógyászati vizsgálat, UH-ok, nőgyógy. vizsg. mellvizsg., bőrvizsgálat. Átfogó vizsgálat. A rákszűrés után pedig mindig kiértesít.

22. jjjkkk (válaszként erre: 18. - Anitale)
2009. febr. 1. 13:04
Dr. Aranyosi János magánrendelője Debrecen, Varga u. 1. I. em. 1. Tel. száma: 0620-3661856
21. cb4c323adf (válaszként erre: 18. - Anitale)
2009. jan. 31. 21:40

Jakab Atilla magánrendelése GyNA Raxis Nőgyógyászati rendelő Debrecen Nagyerdei körút 78, telefonszáma:06-30275-2091.

WWW.gynapraxis.hu

20. anitale (válaszként erre: 19. - Szamóca01)
2009. jan. 31. 18:29
köszönöm
19. Szamóca01 (válaszként erre: 18. - Anitale)
2009. jan. 31. 18:13
Szia! Török Péterről egy másik topicban is érdeklődtek, valami olyasmi a címe, hogy jó nőgyógyászt keresek debrecenben. Keress rá, és ott is van olyan, aki hozzá készül/készült menni. Biztos tud valaki segíteni.
2009. jan. 31. 17:31

Sziasztok!


Nekem Dr. Jakab Attilát (klinika, alacsony, bajuszos, 40-50 év körüli), Dr. Aranyosi Jánost és Dr. Török Pétert ajánlották.

Róluk szeretnék érdeklődni.

Van e magánrendelésük, milyenek és mennyi náluk a tarifa

2009. jan. 30. 14:51

Sziasztok! Nekem ő volt a legelső dokim. Ahogy beléptem a rendelőbe, bemutatkozott és kezet fogott, mosolygott. Bármit kérdezhettem és a vizsgálatnál is türelmes volt. A folyosón is megismert, mindig van kedves szava az emberhez. Egy másik topicban Timkó doki rendelése után érdeklődtem, de ha valaki tudja, megírhatná, hogy Ő milyen árakkal "dolgozik".

Köszönöm

16. cb4c323adf (válaszként erre: 15. - Jjjkkk)
2009. jan. 27. 22:36
Üss fent oda hogy fórumok ott kihozza az összeset és ott lesz az elején valahol...igy megy??
15. jjjkkk
2009. jan. 27. 22:35
nem találom. segíts. most vagyok itt másodjára, de eddig még nem nagyon kellett így keresnem. hiába másolom be és utána keress -> nem hoz ki rá semmit. Mi az az interaktivitás és hol van?
14. cb4c323adf (válaszként erre: 13. - Jjjkkk)
2009. jan. 27. 22:31
másold be ugy ahogy leirtam vgy nézd meg az interaktivitásaimnál ott megtalálod,de tudod mit irok neked és igy a fórumoknál elől lesz:))sikerült?
13. jjjkkk (válaszként erre: 4. - Cb4c323adf)
2009. jan. 27. 22:28
megnézném a topikod, csak melyik témakörben találom?
12. jjjkkk
2009. jan. 27. 22:27
engem okt-ben és augusztusban műtött. Most mentem volna vissza hozzá kontrollra, de jan. 1-től a szülőszobán dolgozik (már nem az ambulancián) s a neten megtaláltam a mobil számát, holnap hívom, remélem fogad, mert eddig nem csalódtam benne, és velem nagyon rendes volt, úgy hogy egyáltalán nem fizettem neki, pedig még a varrataimat is ő maga szedte ki, nem a nővérkék. Nekem nagyon szimpatikus mindenféleképpen. Emberileg is, meg mindent elmond, ráadásul most a havimmal is baj van, és már sok orvosban csalódtam, ő bevált, erre most elment, remélem tud még így is fogadni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook