Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek az ikrek jegyű férfiakról? fórum

Mi a véleményetek az ikrek jegyű férfiakról? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. ápr. 14. 14:09

Sziasztok!

Én is ikrek vagyok, a párom is. De nem a horoszkóp számít szerintem sem. Az jellemző mindkettőnkre, hogy több "énünk" van, de nem rossz értelembe, én is néha határozott asszony vagyok mellette, máskor meg aranyos kiscica, ugyanez megvan nála is. Egyébként elég játékosak vagyunk, és szeretjük a humoros dolgokat, szeretünk elmélkedni, beszélgetni órákig (ezek szerintem általában jellemzőek az ikrekre). Nem szokásunk hazudozni, de azt hiszem ez is jellem és neveléskérdés.

Mindenesetre senkinek nem javaslom, hogy horoszkóp alapján ítéljen meg valakit.

47. Robi-Tina (válaszként erre: 42. - 0f2c9cb6ef)
2010. febr. 18. 19:10
Igen, az iker jegyű pasik, többnyire ilyenek! Két jellem lakik bennük! És én akikkel eddig találkoztam, meg ismerek, azok elég gázosak! De ettől még lehetnek persze normális ikrek is, csak még én nem ismerek egyet sem!
2010. febr. 18. 19:06
Akinek nem inge, ne vegye magára!!!!!!!!!!!!!!
45. 8915ea1f00 (válaszként erre: 43. - Andrejka)
2010. febr. 17. 23:18

Én is iker, a feleségem oroszlán és 20 éve vagyunk együtt.

Még akkor is ha ezt kétszínű hazugságnak tartják!

44. 25c0404375 (válaszként erre: 43. - Andrejka)
2010. febr. 9. 09:24

Szia!

Mi is ebben a felállásban vagyunk.

Horoszkópilag egyáltalán nem illünk össze, mégsincs vita, szinte soha...:)

2010. febr. 9. 09:23
Sziasztok! A férjem iker jegyű, én oroszlán vagyok, és 20 éve élek boldogan vele. Nem a horoszkóp a lényeg, hanem a pasi.
2010. febr. 9. 09:04
Az egyik férfi ismerősöm ikrek. 5 éve csalja a feleségét hol ezzel hol azzal! Aztán mikor megtudta hogy valaki érdeklődik a felesége iránt, egyből megfordult a kocka és az eddig magába zárkozott férjből(ezt ő mondta) előtörtek az érzelmek. Ez kb. 2 hete történt előtte pár nappal még a szeretőjével volt, pár napra rá meg már egy szerelmes férj lett belőle! MIT A MESÉBEN! UNDORÍTÓ! Kétszínüek, hazudozók, hűtlenek!!!!!!!!!
41. 04e95f637a (válaszként erre: 31. - Csigamanci)
2010. febr. 9. 06:51
ez így van!
2010. febr. 9. 06:51
Meg van róluk a véleményem!Kifejteném bővebben,ha lenne rá időm!:)
39. 78826dc958 (válaszként erre: 38. - **csillagok**)
2010. febr. 9. 06:40
Nekem az egyik legjobb barátnőm is ikrek és nagyon jó ember!!Szeretem,viszont a kolleganőm is ikrek és elviselhetetlen!!uralkodó dirigál és játsza a főnököt!!
2010. febr. 6. 18:25

Húúú,nekem nem szimpatikusak akikkel eddig találkoztam mint munkatársak....Sunyi,csendes,az még nem is baj,csak sunyin-csendes, amúgy én is ikrek vagyok,de a nők mások /szerintem /,sok nő ikrek ismerősöm van, tök jó fejek...

A férjem mérleg...a legjobb jegy / szerintem.../

37. Mia 74
2009. aug. 29. 08:43
A világ legtündéribb és egyben legkiállhatatlanabbjai... szerintem. De mindezek ellenére csíptem őket. Mégis a férjem Mérleg lett, talán nem véletlenül. :)
36. 78826dc958 (válaszként erre: 34. - 73cdbfbb2c)
2009. jún. 11. 07:50

Lehet hogy igazad van mert az előttem lévő kapcsolatában nem ilyen volt mint velem.Igaz nem csalta meg de nem jöttek ki jól.Velem egész más minden.Főleg a hozzáállása a dolgokhoz.

Én vagyok az első akitől gyereket akar és el akar venni.

35. 673567bc24 (válaszként erre: 31. - Csigamanci)
2009. jún. 10. 16:21
megnyugtató :-)
34. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 32. - 78826dc958)
2009. jún. 10. 15:04
Biztosan vannak kivételek, de Nekem az a tapasztalatom, hogy amit főbb jellemzésül írnak az adott csillagjegyben születtekről, általában igazak, a jó és rossz tulajdonságok egyaránt. A napi meg havi meg mindenféle horoszkópos " előrejelzésekben " nem hiszek, de a főbb jellemzőkben igen. Lehet hogy a Te párod is olyan volt, vagy olyan lenne, csak Ti biztosan nagyon egymásra találtatok, így nem jönnek ki ezek a tulajdonságok.
33. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 31. - Csigamanci)
2009. jún. 10. 15:00
:) Az a baj, hogy minden egyes ikrek pasi jellemzésnél ezt kiemelten találom.:)
2009. jún. 10. 11:47
Az én párom nekem hozza ágyba a kávét vagy ha kell a kaját.Segit takaritani bevásárolni.Sőt főzött is nekem mire hazajöttam melóból.Viszont iszonyatosan féltékeny.Nem esik túlzásba de az.Boldog hogy velem van.Legalábbis én ezt veszem észre és bizonyitja is.A szerelmével és törődésével.Pedig ő is ikrek.szerintem nem szabad nagyon mereven ragaszkodni a csillagjegyek jellemzőihez!!Mindig vannak kivételek!
2009. jún. 10. 11:32
Az én tapasztalatom az Ikrek pasikkal: MINDEN LÁNY/NŐ KELL NEKIK!!!!
30. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 29. - 673567bc24)
2009. jún. 10. 09:58
Egyszerűen elkényezteted őket, Ők meg kis idő múlva nem a seggüket verik örömükben, hogy milyen rendes nőt találtak, hanem teljesen természetesnek veszik, és azon csodálkoznának, ha egyszer Te kérnéd meg Őket, hogy legyenek szívesek behozni a tejfölt a tévé elé a töltött káposztádhoz.:)
29. 673567bc24 (válaszként erre: 28. - 73cdbfbb2c)
2009. jún. 9. 19:05
Körbenézve a környezetemben,senki nem szolgálja úgy ki a férjét,pasiját,ahogyan én a "majdnempasimat"!Sajnos neki ez sem jó!:((Ne is mondd,hulla vok,és mindjárt meló!...milyen jólesne a reggeli kávém az ágyba!:) persze,hogy természetesnek veszik,hányszor hallom,hogy ez a nők dolga!falra tudnék mászni,ha olyan napom van!:S
28. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 27. - 673567bc24)
2009. jún. 9. 19:00
Ez nem is annyira roma hagyomány...hiszen mindenki azt várja a nőtől, hogy gondoskodó legyen és kiszolgálja a párját. Csakhogy már más idők járnak. A nők is dolgoznak és gyerekeket nevelnek és ugyanolyan fáradtak amikor hazamennek mint egy férfi. De még ha nem is dolgozik is kijárna egy kis figyelmesség, hogy néha a nő legyen kiszolgálva. A baj az, hogy ezt természetesnek veszik...később a dolgoddá, feladatoddá válik.
27. 673567bc24 (válaszként erre: 26. - 73cdbfbb2c)
2009. jún. 9. 18:48
Igen,nem kötelességből teszem,hanem mert jön!(És soha máskor nem tettem ezeket meg senkinek!)Én viszont nem várom el ugyanezt a 100%-ot(úgysem tudna űberelni :-),de néha nekem is jólesne!Nálunk kicsit más a helyzet,én ezt láttam otthon is,tehát én nem is erősködöm!Nálunk ez a természetes!A nő kiszolgálja a férfit!ez az egy "roma hagyomány"keveredik a mai kultúrával a mi családunkban!:-)
26. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 25. - 673567bc24)
2009. jún. 9. 18:41
Hát ezek a tulajdonságok nyilván szívből jönnek. De Én ugyanezt elvárom egy férfitől is. Miért a nők dolga a gondoskodás, kiszolgálás, figyelmesség? Ők meg gondolom nem viszonozzák, hanem betudják női kötelességnek. Pusztán mert az kényelmesebb, mint viszonozni.
25. 673567bc24 (válaszként erre: 24. - 73cdbfbb2c)
2009. jún. 9. 18:35
igen,akkor jön az,hogy kinyitom a számat!:-) általában használ! nekem általában,azt a jó tulajdonságomat szokták kihasználni,hogy gondoskodó vagyok,figyelmes,ki vannak szolgálva,nem sértődöm meg,és még sorolhatnám!:((
24. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 23. - 673567bc24)
2009. jún. 9. 18:13
Igen, és azért nem olyan egyszerű dolog ez az alkalmazkodás, mert ha alkalmazkodsz, rögtön kihasználják és megpróbálják átbillenteni irányításba.És marad neked az alkalmazkodás.....:)
2009. jún. 9. 17:17
*egyik hülyébb mint a másik--nekem mondod?!?! tapasztalom!Én meg úgy vagyok ezzel az irányítós dologgal,hogy se én őt,se ő engem ne irányítson!Alkalmazkodni kéne mindkét félnek egymáshoz,a dolgaihoz...csakhát ez nem olyan egyszerű!:(( én meg csak azért nem dobok ki egy pasit,mert az nem úgy táncol ahogy fütyülök,ha egyszeri "rúgásra" nem indul,addig "rúgom" még be nem indul!:-)
22. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 21. - 673567bc24)
2009. jún. 8. 19:01
Nekem nincs olyan nagyon rossz tapasztalatom, de a körülöttem lévő barátnőim nagyon kifogják a pasikat mindíg....egyik hülyébb mint a másik. Csömörből vödörbe. :)Ez annyira nem titokzatoskodik...csak megpróbál felülkerekedni és irányítani a kapcsolatot. És ha nem...akkor kissé zsaroló felállásba megy át. Ez annyira nem tetszik. Én akarom irányítani a kapcsolatot. Egyszer hagytam irányítani a dolgot pasinak, aminek az lett a vége, hogy állandóan nekem kellett alkalmazkodnom hozzá. Na azt mégegyszer nem!Alkalmazkodjon egy pasi hozzám. Ha meg valami nem tetszik, mehet.
2009. jún. 8. 17:09
Nehéz esetek,pont most fogtam ki egyet...(rohadt életbe) eltűnnek hetekig,aztán megjelennek,titokzatoskodnak,sunyik,rafináltak,megbízhatatlanok,aljasak...
2009. jún. 8. 17:06
Egyfolytában küldi az sms-eit, pedig már 2 hete lesz szerdán, hogy nem találkoztam vele.Féltékenységre utaló sms-t is küldött. Azt hiszi, hogy csak vele nem találkozom, mással biztosan. Persze ezt nem írta így le, csak mindig kérdezi, hol vagyok, hova megyek, mit csinálok. Néha érzek némi sértődöttséget is. Viszont még éjfélkor is sms-t küld, hogy Jó éjszakát. Az egyik sms-ben arra utalt, hogy ezt addig csinálhatom vele, amíg egyedül van. Én pedig úgy reagáltam erre, hogy szerintem nem hitt a szemének. Azt írtam neki, hogy majd ha nem lesz egyedül, akkor szóljon hogy vége, vagy maradok a szeretője. :) Erre este már azzal várt msn-en, hogy érzelmeket akar tőlem. Nem tudom mire vélni, hogy jön a taktikáival, aztán ha úgy reagálok ahogy nem várta, akkor jön az érzelmekkel. Talán tényleg igaz, hogy egy pasiba kettőt rúgni kell a két simogatás között?:)
2009. jún. 8. 14:47

Van jó és rossz tapasztalatom velük kapcsolatban. Az exem ikrek csillagjegyű volt, egy nagyon rossz természettel volt "megáldva", azonkívül megbízhatatlan volt, állandóan hazudott és állandóan megcsalt.


A testvéreim ikrek (fiúk) és ikrek csillagjegyűek is, ők viszont nagyon jó lelkű, jó szívű, megbízható emberkék (minden elfogultság nélkül). Tehát szerintem erre nem lehet adni...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook