Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek az ásványékszerekről? fórum

Mi a véleményetek az ásványékszerekről? (beszélgetős fórum)


2022. febr. 5. 19:26
Nem hiszek a hatásukban, de van néhány, mert tetszenek! 😊
2022. febr. 5. 18:22

Sziasztok!

Régóta hordok ásvány karkötőket és medált is. A szépségen kívül a hatásukat is becsülöm és szeretem.

15. Miss Angel (válaszként erre: 1. - AVIUS)
2021. júl. 12. 00:10
hordok olykor ilyesmit,de csak és kizárólag a szépsége miatt,ilyen vagy olyan hatásában nem hiszek.
2021. júl. 12. 00:07

A Miskolci Egyetemen szokott lenni tavaszonként nagy ásványbörze. Persze most a járvány miatt vagy kettő is elmaradt, de rengeteg szépséget szoktak hozni és elég olcsón árulják is őket. Nemcsak a földszinti nagy aulában, de a csatlakozó folyosókon is állnak az asztalok.

És nem csak ékszerek vannak, hanem kiállított kövek is, gyönyörűek.

13. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - AVIUS)
2021. júl. 11. 23:26
En csak a szepseguk miatt hordtam. Otthon vannak, ha meg vannak.
2021. júl. 11. 18:46

Én is csak a szépségük miat viselek ilyeneket előszeretettel.

A hematit a kedvencem. De szeretem a jáde kiselefántomat is.

2021. júl. 11. 18:39
Én hordok időnként lekeríkett splitter karkötőket: gránátot, hegyikristályt, rózsakvarcot és ametisztet. Én fűztem őket. Lenyűgöz a szépségük, de a hatásukban, rezgéseikben kételkedek.
2021. júl. 11. 13:26
Nagy részük kamu.
9. 2db865c142 (válaszként erre: 1. - AVIUS)
2021. júl. 11. 11:52

Nekem van sok...mostanában

rá vagyok kattanva az ilyen karkötőkre. Ne tudományos alapon válasssz,hanem amelyik megszólít téged, amelyik megtetszik az kell éppen neked

8. Amaunet (válaszként erre: 1. - AVIUS)
2021. júl. 11. 10:32

Semmilyen alapja nincs. Aki viszont el akar adni az jó szöveget kell kitaláljon hozzá. Segítségére vannak ebben a hiedelmek, babonák.

Akik már vettek ilyesmit a legritkább esetben vallják be, hogy hasztalan volt.

A weboldalakon kamu vevővéleményeket publikálnak.

7. NomNom (válaszként erre: 5. - AVIUS)
2021. júl. 11. 10:12

Én egy időben rákerestem horoszkóp alapján, de őszintén nekem annyira nem tetszett, így nem tulajdonítok neki jelentőséget.:)

Rózsakvarc lenne. Szép szép, de érzésre nem az én kövem.:)


Egyébként nemrégiben próbáltam szép ásvány ékszert keresni de elég nehéz. Találtam a neten egy boltot, de sokan panaszkodtak a minőségre és nem mertem rendelni.

6. AVIUS (válaszként erre: 3. - 6f18f6fd9c)
2021. júl. 11. 08:49
Ezekre is rákeresek, köszönöm szépen.
5. AVIUS (válaszként erre: 2. - NomNom)
2021. júl. 11. 08:48

Egyetértek abban, hogy én sem adnék kisbaba nyakába semmilyen ékszert. Már akkor is divat volt fogzás fájdalmai ellen borostyán nyaklánc a babáknak, amikor az én gyermekem született, de tiltakoztam ellene.

A labadorit nem ismerős, mindjárt rákeresek.


Olvastam, hogy horoszkóp alapján érdemes választani, de kissé hitetlen vagyok, viszont sokan vannak az ismeretségi körömben,akiknek bejött. Lehet, hogy érdemes lenne 1-2 ezer forintot rászánni?

4. timycat (válaszként erre: 1. - AVIUS)
2021. júl. 11. 08:46
Régen hordtam ilyeneket, de csak mert szépek voltak. A legtöbbnel a nevét se tudtam, hogy mi, megtetszett, megvettem.
3. 6f18f6fd9c (válaszként erre: 1. - AVIUS)
2021. júl. 11. 08:02
Szerintem egy malának, vagy rózsafüzérnek több pozitív hatása lehet.
2. NomNom (válaszként erre: 1. - AVIUS)
2021. júl. 11. 07:03

Nem tudom, hogy van-e hatásuk az egészségre de mindig nagyon szerettem őket, nagyon szépek és szerintem ezüst vagy akár arany ékszerben is ízléses tud lenni 1-2 szép kő.

Egy dolgot nem pártolok, mikor pici babák nyakába tesznek borostyánt.


A jobb fülemben van egy pici piercing porcban, opál van benne. Van egy ezüst fülbevalóm amiben holdkő van.

Vannak más ékszereim is, de jelenleg ezt a kettőt hordom rendszeresen.

Labadoritot szeretnék még nagyon.

2021. júl. 11. 06:56

Valóban van valami egészségre, közérzetre gyakorolt hatásuk, vagy csak placebo?

Érdekelne az is, ha valaki hord ilyesmit, akkor milyet és alapján választotta?

Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook