Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek a munkahelyi párkapcsolatról? fórum

Mi a véleményetek a munkahelyi párkapcsolatról? (beszélgetős fórum)


1 2
11. e2b5f0504e (válaszként erre: 2. - Haaeen)
2008. dec. 26. 23:37
Hát igen, ezzel teljesen egyetértek, hogy az már gáz, ha a munkahelyen élik az intim életüket, ráadásul ez szerintem elég gyerekes dolog, mert nem hiszem el hogy nem találnának más helyet a nyali-falira...viszont, ha egy pár intelligensen viselkedik a munkahelyen, akkor szerintem semmi gond nincs, mert meg lehet oldani ugy is, hogy senkit ne zaavrjon, és a munka rovására se menjen...
2008. dec. 26. 23:37
Házi nyúlra nem lövünk... Addig király a dolog, amíg megy a kapcsolat. Aztán ha tönkre megy már nincs visszaút... Előbb-útóbb valamelyik ki fog lépni a feszélyezettség miatt. Ha közvetlen kollégák meg még rosszabb. A másik része a dolognak, ha ugyan azok az impulzusok érnek benneteket egész nap, egy idő után nem lesz miről beszélgetni, és ellaposodik a kapcsolat. Tehát a véleményem, hogy nem szabad.
9. haaeen (válaszként erre: 5. - E87e4cce43)
2008. dec. 26. 23:06
én szoktam örülni mások boldogságának. én ilyen vagyok :)
2008. dec. 26. 22:57
Vót, de qrwa veszélyes egy dolog. Mert egyrészt mások is bőven befolyásolják a minőségét, másrészt, ha mellékucca, akkor inkább egyenrangú az időzített bombával...
2008. dec. 26. 22:42
Ja, és azt nem írtam, 2 irodával arrébb dolgozott tőlem a párom, nem a főnököm volt, csak egy osztályon voltunk!
2008. dec. 26. 22:41

Mi is együtt dolgoztunk a párommal, soha, de soha nem nyaltuk- faltuk egymást, a munkahely, az munkahely. Soha, senkinek nem volt egy rossza szava sem, sokáig nem is tudtak rólunk.

Januárban leszünk 2 éve együtt, 1,5 ééve együtt élünk éss az esküvőnket tervezzük. :)

ma már (sajnos) nem dolgozunk együtt, mert bár korábban én nagyon ellene voltam, h mkhely, meg kapcsolta ("házinyúlra nem lövünk"), mégis, nagyon jó volt, és imádtam, h egy helyen vagyunk, pedig soha nem tettünk semmi olyat, amiből mások rájöhettek volna a szerelmünkre.

Nálunk bejött, nagyon is, nagyon szeretjük egymást, azóta is! :)

5. e87e4cce43 (válaszként erre: 2. - Haaeen)
2008. dec. 26. 22:39
Mondd, amúgy ennek Te miért örülsz?
2008. dec. 26. 22:37
Ha közvetlenül együtt dolgoznak, szerintem nem jó ötlet.
3. e87e4cce43 (válaszként erre: 1. - E2b5f0504e)
2008. dec. 26. 22:34

Nos, talán azt, hogy nem bírnak parancsolni a szexuális késztetésüknek.

Ezt lehet elítélni, lehet pártolni, de a vége egy jó nagy szívás. Sajnos általában ez női részről igaz, mert ő szokott lenni a beosztott.

Légyszi szerelmet meg se említsetek, mert kiütést kapok az önáltatástól.

Persze, ha csak egy jó kis szexről van szó, akkor miért is ne?

2008. dec. 26. 22:34
a munkahelyemen kb. 2 hónapja jött össze két munkatársam, azóta csak egymást kerülgetik, azt lesik, hogyan lehetnének együtt, és ez a munkájuk rovására megy. már a főnökség is figyelmeztette őket. engem az egészben csak az zavar, hogy folyton nyalják-falják egymást és én érzem magam kényelmetlenül. de amúgy örülök nekik.
2008. dec. 26. 22:30
Mi a véleményetek arról, ha egy munkahelyen két kolléga együtt jár?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook