Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek a Bonprix-ről? fórum

Mi a véleményetek a Bonprix-ről? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. szept. 22. 17:27
Szomorú tapasztalattal gazdagodtam . Most hírdettek egy igazán jó táskaszettet. Megrendeltem, megjött és itthon amikor kibontottam őrületes bűz árad azóta is a táskából. Doh, valami vegyianyag , nyitott ablak mellett van 1 hete. Hogy mikor tudom használni a táskákat, nem tudom.
2013. aug. 24. 07:08

Jó reggelt lányok.

Nagyon érdekes amit írtok,nekem csak jó tapasztalatom van velük szemben. Már többször rendeltem,tetszett,picit nagyobb volt de kényelmesebb így. :) Aztán már egy mérettel kisebbet rendeltem és tökéletes. Sőt még ágyra takarót is rendeltem. Ha volt valami ami idegesített inkább az hogy több hetet kellet várnom a csomagra. És erről most hallok először hogy az Ottó utódja,az a helyzet én onnan is rendeltem mindig 'anno és nekem azok a cuccok is tetszettek és mindig beváltak. :)

35. alxx
2013. aug. 23. 20:58
én is mindig nézem a katalógust de sosem merek rendelni :) főleg a méret miatt nem
34. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 33. - F3000dc5ef)
2013. aug. 23. 16:54
Nekem is, de a kínai boltban ugyan olyan felsőket lehet kapni, negyed annyi áron. A melltartót viszont csak ajánlani tudom, mert árban is jó.
33. f3000dc5ef (válaszként erre: 29. - Ildiko04)
2013. aug. 21. 09:48
Ezt jó, hogy olvasom. Mert a katalógus cuccaik szoktak tetszeni.
32. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 31. - Lencibaba)
2013. aug. 21. 09:47
Nekem a melltartó és a nadrág nagyon bejött. A tunika és a kardigán erősen kifogásolható. Nagyon silány anyagból vannak és pár hordás után teljesen szétesnek.
2013. aug. 13. 10:29

Én a molettebb csapatba tartozom

Ha az ember rájön a méretére akkor jókat tud venni pl a melltartóimat most már mindíg innen veszem mert ennyiért boltban nem találok

de van úgy hogy nem jó fazon vagy nem előnyös és visszaküldöm és a számlámra küldik a pénzt.

Vettem már ruhát az egyik jó méretben a másikat vissza kellett küldeni mert nagy lett.a minőségről annyithogy úgy tudják olcsón adni ha műszálasabb anyagokat használnak.Bár ilyen anyagokat drága butikokban is láttam úgyhogy én meg vagyok elégedve a céggel

30. d1d0eece08 (válaszként erre: 29. - Ildiko04)
2013. ápr. 16. 20:59
Előfordult már velem is, hogy sajnos minőségileg erősen kifogásolható volt a megrendelt árú.A vissza cserélés lehetetlen volt.Érdemes jól meggondolni a megrendelést.
2013. ápr. 16. 15:53

A katalógusban nagyon szépek a ruhák, de a valóság ettől igencsak messze van! Rendeltem egy piros nyári ruhát, a kép szerint tűzpiros, nagyon szép anyagból készült. A valóságban egy olcsó, ócska szövetű, gyűrött, fakópiros, borzasztó szabású, elszabott ruha érkezett.

Arról nem is beszélve, hogy a méret sem lett jó, sokkal nagyobb, mint kéne. Gondolkodtam, hogy visszaküldjem-e, de a postaköltség egy csomó pénzt elvisz, és kérdés, hogy valóban visszaadják-e az árát.

2013. márc. 29. 11:03

Sziasztok. Én is rendszeresen rendelek a Bonprixtől, általában jók is a ruhák méretben és minőségben. Az tény, hogy a képen mindig minden szebb, és szabásban, színben vannak eltérések mire megérkezik a ruha. Pl. tanga helyett rendes bugyi jött.

Ami miatt nagyot csalódtam bennük: véleményeztem az egyik toppot, miszerint néhány felvétel után lepotyognak róla a ráragasztott díszítő kövek, és ez már nem az első eset. Egyébként az anyaga és szabása szép.

Megjelent a vélemény, a pozitív megjegyzésekkel, de semmi negatív! Kitörölték. Ezért furcsa, hogy mindig mindenhol csak dícsérik a ruhákat... Próbáltam nekik megírni hogy ez hiteltelennné teszi az egész céget, és bizalom vesztéssel is jár nálam, 1 csillagot adtam - csodák csodájára nem sikerült elküldeni a véleményt. 2 és 3 csillagnál sem - vajon miért? Ti már jártatok így?

27. 51d2a81b36 (válaszként erre: 23. - S.Nikolett1980)
2013. márc. 29. 08:05
Örülök neki, hogy nem ért csalódás, és örül a család a ruháknak! :) Most Én is kinéztem egy rucit, gondoltam megrendelem kisebb méretben, mint múltkor! Még gondolkozom rajta!
2013. márc. 18. 16:29
Ja és, hogy "Szép vagy anya!" :-D
2013. márc. 18. 16:29
A 8 éves fiam azt mondta, amikor megkérdeztem tőle, hogy apád mit fog szólni a cuccaimhoz, hogy "Fogalmazzunk úgy, hogy imádni fogja" :-D
2013. márc. 18. 12:23
mindenből.
2013. márc. 18. 12:20
Na az a helyzet, hogy nem bírtam ki és mégis megrendeltem a cuccokat. Elegem lett abból, hogy nem kaptam olyan nadrágot és toppot, ami tetszett is volna. Szóval a lényeg, hogy ma megjött a csomag. Szerencsére a Ti tanácsotokra másodszor mindenból egy mérettel kisebbet rendeltem és tényleg....! A nadrág olyan, mintha rám öntötték volna, anyaga nagyon jó, kényelmes és olyan mint a katalógusban. A top és a kardigán lehetne ugyan egy számmal nagyobb, de mivel olyat rendeltem, ami takarja a hasat(top buggyos, kardigán meg nem végig gombos, hanem mell alatt van egy patent) ezért szerintem elmegy. Szín, minta olyan, mint a katalógusban. Anyagra a top nekem inkább hajaz kínai cuccra, a kardigán egy picit vékonyabb, mint képzeltem, de összességében meg vagyok elégedve. A melltartót a napokban kapom meg, remélem az is jó lesz. Egyszóval, szerintem még fogok innen rendelni, most már legalább tudom a méreteimet is. Mindenkinek köszönöm, sokat segítettetek.
22. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 21. - F5155b5701)
2013. márc. 6. 08:35
Én úgy döntöttem, hogy nem merem bevállalni. Nekem elég drága ahhoz, hogy utána még én fussak a pénzem után.
2013. márc. 5. 18:40
Meg vagyok vele elégedve, jó minőségűek a ruhák amiket rendeltem.
20. Bcicus (válaszként erre: 19. - S.Nikolett1980)
2013. márc. 5. 18:36
Sajnos valóban nincs sehol rendes nagyméretű ruha. Én pl a mélyen dekoltát ruhákat szeretem, de az meg végképp nincs sehol. Csak ilyen zsákfazonúak amiben még kövérebbnek nézek ki én a testhezsimuló rucikat szeretem.
2013. márc. 5. 18:03
Sziasztok! Megnéztem a neten az összes nagyméretű ruhaboltot. Hát most nagyon mérges vagyok! Annyira szörnyű ruhákat lehet kapni nagy méretben. Volt egy cikk, akol bemutatták, hogy milyen ruhák állnak jól a moletteknek. GYönyörűek voltak, de arra nem adtak tippet, hogy hol lehet ezeket megkapni. Olyan ruhákra gonolok, amik A vonalúak, mell alatt húzottak, hogy takarják a hasat. Tényleg elkeserítő a helyzet. Már azon is gondolkoztam, hogy veszek egy varrógépet és én megvarrom magamnak, ezzel csak az a baj, hogy nem hogy varrni nem tudok, de még varrógép közelében sem voltam soha.;-) Nem tudom mihez kezdje. Nem hiszem el, hogy csak a bonprixnél lehet kapni trendi nagyméretű ruhákat....
2013. márc. 5. 16:28
Na csajok! Lemondtam a megrendelésemet, nem is tudom hogy juthatott egyáltalán eszembe. Szóval jön a jó öreg keresgélés a boltokban. Remélem kapok valamit.;)
17. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 16. - Kicsimanóci)
2013. márc. 5. 16:10
basszus!lehet,hogy lemondom
16. kicsimanóci (válaszként erre: 14. - Bcicus)
2013. márc. 5. 09:59
Ezt aláírom én is. Táblázat szerint rendeltem, pontosan mértem, és kb. két mérettel nagyobb a ruha:(
15. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 14. - Bcicus)
2013. márc. 5. 09:53
Akkor, ha jól sejtem minden nagy lesz rám. :(
14. Bcicus
2013. márc. 5. 08:35
Azt még fontos tudni, hogy a mérettáblázatban megadott méretek teljesen rossza. Ami a táblázat szerint rám jó abban konkréten elveszek, minimum 2 mérettel kisebb kell mindig.
13. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 9. - Anda39)
2013. márc. 5. 07:45
Tegnap elolvastam mindet, hát eléggé el vagyok kenődve. Nem sok jót írtak. Én nem tudtam, hogy a BP az Otto utóda. Egyszer nagyon régen rendeltem az Ottoból egy kapucnis pólót. Aztán a kínai piacon ott lógott, persze fele annyiért. Most jutott eszembe, hogy miért is fejeztem be a rendelést. Hát most már csak abban bízom, hogy nem lesz annyira sz@r, hogy hordhatatlan. Mindenképpen megírom, ha megjöttek, hogy milyenek.
12. Bcicus
2013. márc. 5. 00:40
A minősége a legtöbb cuccnak nagyon vacak. Én max gyerek nadrágot rendelek ott vagy pizsit.
11. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 9. - Anda39)
2013. márc. 4. 14:32
Köszi megnézem. Megírom, ha megjöttek a cuccok, hogy milyenek.
10. mese
2013. márc. 4. 13:50
A mérttáblázatot feltétlen nézd meg, én is nagyméretű ruhákat rendelek onnan. Nálam 2x volt,hogy nagy volt a méret, de viszaváltottam. Ők nem cserélnek terméket, de ha visszaküldöd az árut, a pénzt visszautalják neked.
2013. márc. 4. 13:27

Szerintem olvasgasd ezt a régebbi fórumot itt a hoxán:

[link]

Vagy itt: [link]

8. 51d2a81b36 (válaszként erre: 7. - S.Nikolett1980)
2013. márc. 4. 10:06
Nem!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook