Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek a Bonprix-ről? fórum

Mi a véleményetek a Bonprix-ről? (beszélgetős fórum)


1 2 3
nov. 11. 09:32

Sajnos csatlakoznom kell Géza3 véleményéhez.


Az Ügyfélszolgálaton van úgy, hogy éreztetik: Jobb lenne, ha lekopnál...Úgy gondolják, hogy van olyan nagy név a Bonprix, hogy a termékük úgyis eladja magát.


Az MVM ügyfélszolgálata is különb viselkedést tanúsít, pedig Ők aztán tényleg monopol helyzetben vannak kis hazánkban.

nov. 8. 06:35
Évek óta ott rendelek, 1x volt valami problémám, korrekt módon megoldották.
nov. 7. 14:56
A méret táblázat nem mindig oké.
nov. 7. 14:27
Nem tetszik.
nov. 7. 10:27
Különb pulcsit kötnék 0 tudással, mint amit ott adnak :D
62. Géza3
nov. 7. 10:22

Ez egy olyan világcég, ahol nem sokba nézik az ügyfelet...


Megígérik a visszajelző e-mail-t / visszahívást telefonon:

egyik sem teljesül...Hiába költesz Náluk 100 e Ft-ot is megrendelésre, az alapvető visszajelzésre sem méltatnak...


A visszáru kezelés gyalázatos: a GLS által visszaküldött árut először igen, majd nem fogadják el, melynek okáról nem tájékoztatnak...A MAGYAR POSTA-val - akikkel szerződésben állnak - képtelenek megfelelő szerződési feltételeket rögzíteni: Én 2 hetet vártam, mire megérkezett a Posta a visszáru csomag felvételére...

A stílus a telefonban többször volt kiosztó / lekezelő és flegma. A lényeg: Ők semmiről sem tehetnek a visszáru-anomáliákat tekintve...


Szerintem az üzletpolitikájuk erről szól:

Úgyis el tudjuk adni a távol-keleten legyártatott ruháinkat sokszor olcsóbban, mint a konkurencia.

(Az Ügyfélszolgálat / visszáru kezelés csapnivaló,

jobb nem megtapasztalni.)


Megjegyzés: A FOODORA 30 perc ételkiszállítás késésért is 1100 Ft kupont ad. Itt elkölthetsz ruhákra sokszor annyit, mégsem kárpótolnak az általuk okozott kellemetlenségekért !!!


Én inkább adok pár ezer Ft-al többet egy pulóverért máshol, mint hogy ezzel a "csodacsapat"-al újból kapcsolatba lépjek...

2022. márc. 24. 12:47

MEGBÍZHATATLAN

Két hónapja küzdök, hogy a postafordultával visszaküldött termékük árát visszakapjam. Csak ígérgetések jönnek.

Egy farmert és egy ruhát rendeltem. Legócskább, kínai, gagyi.

2021. máj. 14. 09:22
Nem túl jó a minőseg,bár én még németbe laktam amikor rendeltem annak már 3 éve.Nekem annyira nem vált be.
59. 184481d874 (válaszként erre: 57. - 184481d874)
2021. máj. 6. 20:53
A mérettáblázat alapján rendeltem,de egy mérettel kisebb lett volna jó,mint kiderült.
2021. ápr. 27. 15:55
Megbízhatóak voltak, de az utóbbi időben sokat változott minden.
2021. ápr. 23. 11:36
Tegnap rendeltem először tőlük.A vélemény eléggé változatos,reménykedek,hogy jó a méret amit rendeltem.
2021. ápr. 23. 09:33
Rendeltem tőlük, a csomag el sem hagyta a raktárat. Olyan két hét után felhívtam őket, hogy hogy akkor most mi van. Azt mondták, továbbítják a panaszt. Értitek? Továbbítják a panaszt. A pénzt nem kívánják visszautalni, az árut nem tudják leszállítani. Erre mondja a régi vicc, hogy "Ögyes, nagyon ögyes". Ja, megnéztem, éves szintem a cég azt mondja magáról, hogy 35 millió csomagot kezel, és 1 ezerelék hibával dolgoznak. Ez azt jelenti, hogy a cég évente 35 000 csomagot nem tud leszállítani, amit a kuncsaft kifizetett. Nagyon úgy néz ki, hogy a lóvét sem tuják visszatalni, mert kivizsgálják az ügyet. Gondolom, cégnek semmiféle hazai központi raktára nincs komoly árukészlettel hanem a cucc Lengyelországból jön direktben ahogy megrendeled, ha ott van a rendelt anyagból, talán leszállítják, ha meg van, de mégsincs - pl. azt adja el, amit még más nem küldött vissza - akkor így jártál, futhatsz a lóvéd után, mert 1 megrendelés vagy a 35 000 - ből éves szinten. Ja, nem tud csinálni semmit a hazai ügyfélszolgálat.
2020. júl. 15. 18:53
Még nem volt velük problémám. Korrekt árak, jó minőség. Az egyetlen gond, h nagyon drága a visszaküldés.
2020. júl. 15. 07:18
Évek óta rendelek. Eddig nem volt problémám , de az utóbbi időben sajnos igen. Már 4 hete várok egy megrendelésre, éppen ma fogok utána érdeklődni.
53. Garabonciás (válaszként erre: 49. - Ráczné Mária)
2020. júl. 14. 15:00
Van hogy nem egyszerre kuldik, de ezt irjak is a weboldalon. Nincs minden raktaron nekik szerintem, sot nekem mar volt olyan hogy rendelesnel derult ki hogy nincs az amit szeretnek, marmint a visszaigazolasnal, mert rendelni még lehetett, kosarba beraktam, aztan kiderult egy par nap mulva hogy még sincs. Vmi akcios fuggony volt. De mivel en mindig utolag fizetek a postan, igy nekem levontak az arat. A weboldalon a profilodnal egyebkent tudod kovetni a rendeleseid. Marmint hogy mi van még függőben meg mi ment el.
52. NomNom (válaszként erre: 49. - Ráczné Mária)
2020. júl. 14. 14:46

Én azon döbbentem meg, hogy többe került szinte visszaküldenem a ruhát mint amennyit kifizettem érte... Nem érte meg.

Unokahúgom viszont rendszeresen rendel, szereti.

2020. júl. 14. 14:44
Tetszik a kinálatuk, nem rosszak az áraik sem, de u.ilyen szinvonalon és áron simán megvásárolhatom a helyi üzletekben is, és nem kell bajlódnom a rendeléssel, lesni a csomagszállitót.
50. Bless the child (válaszként erre: 49. - Ráczné Mária)
2020. júl. 14. 14:36

[link]


Talán ide kellene írni, nem hinném hogy egy darab ruha miatt lehúzatnák az értékelésüket. Soha nem volt még velük gondom, tudod ők is emberek, tévedhetnek. Ha csak ezmiatt regisztráltál, kár volt.

2020. júl. 14. 14:30

Először rendeltem a Bronprix. től. DÖBBENET!

3.DB. LESZÁMLÁZTAK, ki is fizettem a postának, Csak a drágább ruha nem volt a csomagban!! Telefonon nem lehet őket elérni! Így még nem jártunk egy felületen sem. Felháborító!

2014. okt. 25. 17:11

Sziasztok!


Azzal picit szembe szállnék, hogy az OTTO utóda, ugyanis az OTTO még mindig létezik, rá tudtok keresni!


Mi nemrég rendeltünk pizsamákat és felsőket, azok nagyon jók, hamar meg is érkeztek és a minőségük is jó!


Tegnap ismét rendeltünk elég sok mindent, mert karácsony közeledtével a Bonprix-ből válogattunk magunknak/egymásnak anyuval és a nővéremmel, így biztosan olyat adunk egymásnak, ami tetszik :-)

Ha azok megérkeznek, majd akkor tudósítok megint :-)

2014. jún. 6. 00:47

Sziasztok!


Nem pont ide kapcsolódik, de hátha tudtok segíteni. Milyen katalógusok vannak (nem online-ra gondolok), amik az OTTO-hoz hasonlóak, és lehet ingyenesen kérni a posta címre? Olyanra gondolok, amiben nemcsak ruhák vannak, hanem egyéb lakás kiegészítők és növények is. Annak idején az egyik rokonom kapott ilyen katalógusokat, OTTO-t és még valamit, csak annak sajnos elfelejtettem a nevét.

2014. máj. 29. 22:44
Joo, csak mezni kell a meretet, mert hazalmas :)
45. pbeácska75 (válaszként erre: 44. - Cate83)
2014. jan. 18. 21:55
Nekem éppen tegnap jött katalógus,hát nem éppen az olcsóságáról híres! És akciósat most nem is találtam benne.
44. Cate83
2014. jan. 15. 00:13
Én rendszeresen szoktam rendelni, de csak akkor ha akciók vannak. Elég jó áron lehet elkapni dolgokat. A rendelések mindig 8 napon belül megjönnek, semmi panasz nincs rájuk. Viszont a termékek néha beválnak, néha nem. A melltartók szuperek jó áron az a baj hogy nekem 95f-es kell ami boltban alig van olcsó.Csak onnan veszek melltartót már, a fürdőruhák is jók. Felsők, ruhák,gyerekruhák vegyes tapasztalat, nadrágot még nem rendeltem. Sokszor küldtem már vissza, mindig megkaptam a pénzt hamar. Viszont ez a véleményezés engem is bosszant, írtam negatívot mindig kitörölték, ha pozitívat is írtam bele, azt bezzeg meghagyták. Ezért mindig úgy csinálom, hogy ha rendelni akarok, megnézem a német bonprix oldalát, ott a negatívat is megjelentetik.
43. pbeácska75 (válaszként erre: 41. - Bugs02)
2013. okt. 15. 17:57
Ha az akciósokat nézed az nem olyan drága,majdnem a kínai ruhákkal vetekszik az ára.
42. Bugs02
2013. okt. 15. 17:56
De mondjuk amiket eddig rendeltem, azok jó termékek voltak!
41. Bugs02
2013. okt. 15. 17:55
Szerintem drága..mindig küldik a katalógust, mert régen rendeltem tőlük, de mindig megnézem, tetszik mindig valami, aztán végül nem rendelek,mert drágának találom.
40. pbeácska75 (válaszként erre: 39. - D1d0eece08)
2013. okt. 15. 17:46
Nem tudom mennyibe kerül,de lehet egy vegyi tisztíttatást csináltathatnál valamelyik nagy áruház mosodájában. Már ha akarsz még költeni erre a táskára.
39. d1d0eece08 (válaszként erre: 38. - Pbeácska75)
2013. okt. 6. 05:32
Nem próbáltam kimosni, ugyanis bőr táskáról van szó. Egyébként pedig tanácsot adtak a Bon-prixtől,amivel próbálkoztam,némi siker. Ha időn belül/8nap/ lettem volna a pénz visszaadás is szóba jöhetett volna. Sajna!!!
38. pbeácska75 (válaszként erre: 37. - D1d0eece08)
2013. okt. 5. 17:24
Nem próbáltad kimosni?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook