Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményeket Samsung hűtőről? fórum

Mi a véleményeket Samsung hűtőről? (tudásbázis kérdés)

2011. aug. 14. 19:33
Holnap felhívom a boltot és kérem cseréljék vissza ha pedig nem akkor a fogyasztóvédelemig meg sem állok.
2011. aug. 14. 19:24
Nekünk is Samsung a hűtőnk. De semmi hasonlót nem tapasztaltunk:) Nagyon halk, nem is vesszük észre amikor bekapcsol. Sajnállak. Szerintem hibás lehet...
11. cb82b220ce (válaszként erre: 10. - K_nm)
2011. aug. 14. 18:48

40 decibel hangos, amik alatta voltak is csak 2-3 decibel különbség volt.

Kérdeztem az eladót, hogy hangos-e, azt mondta nem és azt is elfelejtette említeni, hogy ilyen fura hangokat ad ki....

10. k_nm
2011. aug. 14. 18:42
hali...nekünk is Sammsung hütönk van...az életben nem volt ilyen hangja sose...alig lehet hallani, mikor megy. Csak mikor bekapcsol csak úgy, vagy ki (halvány sejtelmem sincs, mit csinál ott magában), akkor lehet valamit hallani, hogy müködik. De amilyen a tiétek, szerintem se egészséges :-/ Különben mi annak idején, mikor vettük, a fogyasztás mellett a zajszintre is nagyon odafigyeltünk, mert párom mocskosul harap az ilyenre (ezért nem Bosch hütönk lett...az hangosabb :-o)
2011. aug. 14. 18:34

Én már lassan kikészülök ettől a hűtőtől. Jelenleg kikapcsoltam, hogy ne halljam mert már ott tartok, hogy belerúgok...nem bírom már elviselni a hangját.

Ha nem cserélik ki én nem tudom mit csinálok.

2011. aug. 14. 18:09
a dupla ajtós van nekünk ami jég progis
2011. aug. 14. 18:09
hmm fura.. már mint h a szerelő ennyivel elintézte Szólj be még 1x Nekem is kijött ingyé
2011. aug. 14. 18:08
nekem van )
2011. aug. 14. 15:24
Úgy tűnik tényleg csak mi vettünk ilyet... :-(
2011. aug. 14. 11:46
Most olvasgatok különböző fórumokat és azt olvasom, hogy ilyen a hangja vagy ehhez hasonló....és, hogy szinte az összes új típusú ilyen hűtőnek ilyen a hangja de nekem egyszerűen így nem kell. Erre kelünk, erre fekszünk és mindent megteszek, hogy más legyen de ha cserélni akarom kétlem, hogy hajlandóak lesznek másfajtára cserélni.
2011. aug. 14. 11:43
Nekunk fagyaszto szekrenyunk van Samsung de mi meg vagyunk elegedve vele es nincs ilyen hangja.Szerintem sem normalis ez a hang ugyhogy ne hagy magad meggyozni ,hogy ez jol van igy!
2011. aug. 14. 11:36

Sehol senki? :-(

Lehet csak mi vetemedtünk arra, hogy ilyen márkájú hűtőt vegyünk? :-S

2011. aug. 14. 11:28

Főleg az érdekel, hogy akinek van az meg van-e vele elégedve és, hogy milyen hangosak ezek a hűtők?

Ha benéztek a naplómba és meghallgatjátok a felvételt amit oda feltettem akkor érteni fogjátok.

Szeretném mindenképp kicseréltetni ezt a hűtőt, még 3 napon belül visszaszóltam, majd a szakszervizes szerelők is kijönnek megnézni de érdekelne másnál is előfordultak-e ilyen hangok.

Több ismerősöm is azt mondja ez kompresszor hiba lehet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook