Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményed Havas Henrikről? fórum

Mi a véleményed Havas Henrikről? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. máj. 21. 14:30
Nem szeretem az unott ,öntelt pofáját!
2009. máj. 20. 14:32
Jófej, okos, csak mostanában kicsit elbulvárosodott, vagy öregszik és jó a sok pénz? nem tudom
2009. máj. 7. 17:01
Nem szeretem, nekem túl "elvont".
2009. máj. 7. 17:00

Ki nem állhatom!

Nagyképű és bunkó!

2009. máj. 7. 16:27

Én nem kedvelem és nagyképű.

Szakmai tudása lehet megvan.De az nem azt jelenti,hogy a másikat rongynak nézem mert neki nincs vagy másban van.

2009. máj. 6. 21:42
Én kedvelem, pedig nagyképű!
2009. ápr. 22. 08:31
Utálom, és irritál
22. survivor3 (válaszként erre: 1. - C06c587f53)
2009. ápr. 22. 07:40

Egy nagyon okos, művelt, helyes, inteligens, szimpatikus és vonzó férfi.

Egyenesen szexi, mikor keresztbetett lábbal affektál, miközben a szemüvegének a szárát rágja.

Ha nő lennék, akkor mindent megtennék, hogy a közelébe férjek.

Kelemen Annácska sokat köszönhet áldott jó szívének.

21. c06c587f53 (válaszként erre: 20. - Anyuci91)
2009. ápr. 22. 07:32

Ez is egy vélemény:)

A stílusa nekem sem tetszik..

Hajdu műsorát, a frizbit viszont nagyon szeretem.

2009. ápr. 21. 18:30

Kedves fiuk, lányok!


Eleinte még kicsit kedveltem ezt a pasast, de jobban gyülőlőm Msr Havas urat már annyira tulzásba viszi a beképzeltségét egyszerűen kibirhatatlan a természete. Egy időben a Liptai Claudiával vezette a reggeli műsort a mokkát én az ő helyében egy percig sem maradtam volna vele. Persze, lehet, hogy a műsorvezetőnek is van hibája mondjuk csipős a nyelve, de legalább nem hagyta magát. Lekezelő a riportalannyal legtöbbször olyan hangnemet üt meg, ami sértő a másikra nézve. Most a Story TV-nél van.

A kebelbarátja lehetne a Hajdu Péter ő a másik fele az is rettenetesen pimasz, flegma azt hiszik ezek magukról, hogy ők találták fel a spanyolviaszt. Hiába olyan okos a diplomáját inkább visszaadhatná, mert egyáltalán nem méltó rá.


Szivélyes üdvözlettel. Anyuci91

2009. ápr. 9. 19:02
Ma láttam az egyik hetilap címlapján ( Kisk..yed) Nagyő Anikóval. Állítólag szerelmesek egymásba, bár a cikket még nem volt időm elolvasni.
2009. ápr. 8. 18:28
Most olvasom azt a könyvét,ami a Lipótról szól. Nagyon tetszik!
2009. ápr. 8. 18:23
nekem sem volt szimpi,de megnéztem élőben egy önálló müsorát K.barcikán ésteljesen más mint ahogy a tv,ben lejön.
16. Yulcsy
2009. ápr. 6. 10:29
A könyvei jók, érdekesek.De az ami a médiában megjelenik róla,az számomra egyáltalán nem teszi szimpatikussá.Akárhányszor hallottam beszélni,végig arrogáns volt,nem hallgatta meg a beszélgetőpartnerét. Nagyra van magával,pedig azt tudjuk, hogy az igazán intelligens emberek nem kérkednek a tudásukkal!!!
2009. ápr. 6. 10:14
tücsimücsi, Kelemen Annáról is írt könyvet és nekem az is tetszett. Hogy ez az anikós milyen lesz, azt nem tudom,de szerintem ezt is vinni fogják. Ez pont olyan,hogy mindenki mondja,hogy utálja a győzike showt,mégis tudják, hogy mi volt benne. Szóval írhatna a Havas akár egy színházi súgóról,csak valszeg a kutya nem vinné. Vagy a neve már garancia? Nem tudom..
2009. ápr. 6. 08:11
Engem tanított a fősulin egy évig. Nagyképű, de tudás is van mögötte, és igazságos. A modora valóban pokróc, viszont azt el kell ismerni, hogy többnyire az igazat mondja és az emberek zöme ezt nem akarja és nem bírja hallani. Amúgy nekünk anno azt mondta, hogy ez egy tudatos "image-építés" is volt a részéről - az alaptermészetén túl -, hogy ő márpedig ilyen,és ezen nem változtat. Akármit és akárhogy is csinál: vitathatatlanul sikeres ember, úgy,hogy nem akar idomulni senki más elképzelésihez, ami azért nem sok ismert emberről mondható el.
13. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - C06c587f53)
2009. ápr. 5. 21:57

Nekem azért szimpatikus, mert nagyon őszinte, ami a szívén az a száján. Néha... vagy gyakran ?:) bele tud marni az emberbe, de nem játsza meg magát, nem képmutató.

Még nem olvastam tőle könyvet, bár most kicsit csalódtam is benne, mert lesüllyedt arra a szintre, hogy könyvet ír "molnárnagyődebellamunkakerülőanikóról". Nem tudom ennek a pénzszerzésen kívül mi értelme volt. Henrik, ezt tényleg nem kellett volna...

2009. ápr. 5. 21:44
Sokan nagyképűnek tartják,-az is - nekem ennek ellenére szimpatikus, nagytudású, olyan témájú könyveket ír, amit a kiváncsi emberek elkapkodnak, így aztán a sok egyéb más mellett van mit aprítania a tejbe!!!
11. c06c587f53 (válaszként erre: 9. - Pamacska900810)
2009. ápr. 5. 17:12
Nekem főleg az volt a szimpatikus benne (ez is egy könyvéből derült ki),hogy érzékenyen érinti,ha beteg embereket lát.. Ő is depressziós.
10. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 9. - Pamacska900810)
2009. ápr. 5. 16:21
egyet értek.
2009. ápr. 5. 16:17

Havas Tanárúr egy igen okos és intelligens ember. Kicsi fura stílusa miatt sokan nem tartják szimpatikusnak, pedig ha vennék a fáradtságot, hogy tovább lássanak a szemüveg-rágó nagyképűségnél, akkor kellemes csalódás érné őket.

Én személy szerint nagyon kedves és aranyos embernek tartom, és ez a valódi arca.

2009. ápr. 5. 15:43
Érdekes vélemények. Nekem sem volt szimpi,de a könyvei tényleg jók. Azt sem tudom, hogy a lánya mivel foglalkozik.
2009. ápr. 5. 15:09
Okos, de ezt ő is tudja magáról. S ennek tudatában felsőbbrendűnek képzeli magát. Beképzelt bunkónak tartom!
2009. ápr. 5. 15:03
Intelligens, de túlzottan tudja is magáról, és ezáltal a szememben nevetséges. Nem kétlem a tudását sem, de kicsit erőltetett.
2009. ápr. 5. 15:02

Amennyit az ember lát belőle tv-ben, riportokban, az alapján beképzelt alak.

Az hogy jó könyvet ír, az más tészta. Jó író is lehet beképzelt.

Én egyszer láttam-hallottam a lányát egy iskolában, ahol tankönyvekkel foglalkoztam, dőlt belőle a "havaslányavagyokúgynézzrám" elvárás, rettentő unszimpi volt. Talán amilyan az apa olyan a lánya.

Persze ha valaki személyesen, napi kapcsolatban ismeri, lehet hogy mások, de a külvilág felé gondosan ügyelnek a szemüvegrágó-lenéző látszat fenntartására...

2009. ápr. 5. 15:02

Én a könyveit nem olvastam még.. Lehet, hogy jól ír, de embernek nem az igazi.. (szerintem)

Nekem is van olyan író, akinek tetszik a könyve, de tudom, hogy maga az ember egyáltalán nem szimpi.

3. c06c587f53 (válaszként erre: 2. - Winny)
2009. ápr. 5. 15:02
Szeretem a beszélgetős műsorait,de olyan beképzelt embernek tűnik. Kellemesen csalódtam,miután elolvastam a könyveit.
2. winny (válaszként erre: 1. - C06c587f53)
2009. ápr. 5. 15:00
Nagyon művelt intelligens embernek tartom.
2009. ápr. 5. 14:58
Sziasztok! Eddig nem igazán foglalkoztam Havas Henrikkel. Elég beképzelt embernek tartottam. Néhány hete a kezembe akadt az egyik riportkönyve. Nagyon tetszett, nem tudtam letenni. Múlthéten már az ő könyveit kerestem a könyvtárban. És eddig egyik sem okozott csalódást. Kiváncsi lennék, hogy kinek mi a véleménye róla?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook