Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményed a mostani rajzfilmekről? fórum

Mi a véleményed a mostani rajzfilmekről? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. dec. 3. 21:03

van, ami tetszik, de nem annyira ismerem mar, mint a regieket. Egyik-masik eleg uncsinak tunik, bar en nem vagyok fantasztikus-robbantgatos-robotos mesehivo.

(En gyujtogetem dvd-n majd a babanak :)a regebbieket)

17. tengericsillag (válaszként erre: 14. - 831ad879a7)
2007. dec. 3. 20:55
Ha ez kegyetlenség akkor én is nagyon gonosz szülő vagyok,de csak a gyerek érdekében.
2007. dec. 3. 20:38
Szerintem a vasárnap reggeli bébi Bolondos Dallamok aranyosak:)
15. mamim
2007. dec. 3. 20:22
Egyszerűen idiota.Nem nevel,hanem brutalitásra tanit és azok az idomtalan alakok az borzasztó.
2007. nov. 27. 09:26
Lehet, hogy kegyetlen, de mi le is szedtük a mese csatornákat a tvről. Egyszerüen az agyamra mentek, és hogy soha semmi nem volt érdekes, csak az idióta rajzfilmek. Szerintem teljesen lebutítják a gyerekeket. Ugyhogy nálunk most ilyen rajzfilmnézés nincs. Esetleg a régiek dvdn.
13. LoLiNa
2007. nov. 27. 09:24
ócskák... nem is tudom miért adják őket..?! nem engedem nézni.. ha már muszáj, akkor inkább dvd-zen, régi disney meséket nézzen. A maik közül Thomast nézi, meg a scoobyt
2007. nov. 27. 09:23
Klasszak, csak ne sikítsanak benne. Azt már nehezebben viselem, és fejfájást, idegességet okoz nálunk.
11. bucimami (válaszként erre: 1. - Smudlaagi54)
2007. nov. 27. 09:21
Attól függ, mit nézel. A Minimaxon kifejezetten jó filmek vannak: szépen kivitelezettek, aranyosak, tanulságosak. A Micimackós nagyfilmeket is szeretem, az újabbaknak már a zenéje is nagyon klassz. Különben a régi rajzfilmek között is akad erőszakos, rémisztő: például amikor Hófehérke menekül az erdőben és jönnek a "szemek". Egyébként most már lassan mindent meg lehet dvd-n kapni, nézesd azt a gyerekekkel.
10. Szapi (válaszként erre: 1. - Smudlaagi54)
2007. nov. 22. 15:43

Ha jól emlékszem, akkor tavaly vitáztak a médiában azon, hogy az Egri csillagok c. film miért nem korhatáros.

Akkor a mostani rajzfilmek 80%-a csak 16 éven felülieknek. Dől belőlük az erőszak, a brutalitás. Akciófilmet ne nézzen a gyerek, mert lőnek benne és nem érti, hogy miért. Ha rajzolt formában sül el a fegyver azt persze már nézze csak nyugodtan, mert megérti????

2007. nov. 22. 10:10
Nekem a kedvencem a Punukli: olyan esendő kis görbe tükör mindannyiunknak :)
8. caravell (válaszként erre: 7. - 0c97fbb607)
2007. nov. 22. 10:09
(Igen,azt hiszem kegyetlennek tűnnek sokszor... :( És még valami eszembe jutott közben: nagyon kavarják ezek a mesék az energiákat,valósággal lefárasztanak, ezért nem tudom szépen,jóérzéssel végig nézni - talán ezért nem jutok el odáig,hogy meglássam a bennük rejlő mélyebb dolgokat.
7. 0c97fbb607 (válaszként erre: 6. - Caravell)
2007. nov. 22. 09:35

Minden egyes részben ott vannak a kőkemény tanúlságok ,ugyanúgy ,mint a régiekben,csak új izgalmasabb köntösben.

Ugyanúgy szólnak a barátságról,másokra való odafigyelésről,arról,hogy álljunk ki azokért a dolgokért ,amiket fontosnak tartunk.

Hogy legyünk bátrak,igazi harcosok az életben,sose felejtkezzünk meg a barátainkról.

Annyi minden szép dolog van bennük,talán azt mondhatnám ,sokkal emberibb figurákkal vannak tele.

A régi mesék hősökről szóltak,olyanokról akik minden kétely és félelem nélkül,bátran szembeszáltak a sárkánnyal.

De ezekben a mesékben ott lapulnak az igazi dolgok.A félszellem,akinek kisebbségi érzése van ,mert félig ember.Ott van Yogi,aki harcol,minden félelme ellenére a nagyapjáért,meg a barátaiért.......mindegy ,szeretem őket,annak ellenére,hogy kegyetlennek tűnhetnek ,sokszor.

6. caravell (válaszként erre: 4. - 0c97fbb607)
2007. nov. 22. 09:24

Néha átugorhatnál a fiammal tévét nézni és van Yo-gi-yoo kártyája is... Akkor Te a Pokemont is értetted?

Asszem öreg vagyok már ezekhez a mesékhez... leragadtam a klasszikusoknál,pedig azért helyenként azok is elég véresek...

:)

De az tényleg megérne egy vizsgálódást,vajon a gyermekek mit tanulnak ebből!

2007. nov. 22. 09:11
Meg kell említenem még a kaleidostar-t is:))))
2007. nov. 22. 09:10

Hú ,azt hiszem le leszek torkollva ,de én szeretem őket.Vannak kedvenceim.

Imádtam a Yo-gi-yoo-t,Ynuyasa-t.A mostani kedvencem a tini titánok.

Szeretem a mangákat,vagy anime-ket is,egy külön világ.

Persze az más kérdés,hogy vajon a gyerekeknek érthetőek -e ezek a mesék ,vagy sem.

3. caravell (válaszként erre: 2. - Cleakm)
2007. nov. 22. 09:04
A gyerekeknek sajnos más a pocsék... Néha meg tudnék őrülni már csak a rajzfilmek hangjától is - próbáljátok ki,ne nézzétek csak hallgassátok: visítások,hörgések,veszekedések,jajgatások,sírások... szörnyű!
2007. nov. 22. 09:00
Ezért fontos az, hogy a gyereket ne a tévé elé ültessük, hanem próbáljuk a passzivitásból valamiféle aktí dologba belevonni. A gyerekek sem ragadnak ott a pocsék rajzfilm előtt, legalábbis én nem ezt tapasztaltam.
2007. nov. 22. 08:52
Nem tudom mi a véleményetek a mostani rajzfilmekröl.Engem az a bárgyuság meg az az erőszak ami benne van felháborit. Ezt látják a gyerekek,és ez a természetes nekik.Én meg kaparom magam amikor meglátom öket.Normális rajzfilm alig van.Szerintetek?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook