Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi a titkod? fórum

Mi a titkod? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. jún. 9. 19:33
Ha hallanám a hangod mindent elmondanék rólad,ez vedd tutira.
2014. jún. 9. 19:30
Ennyi információ és a szóhasználatom alapján.
2014. jún. 9. 19:30
Akkor írhatnál rólam egy összefoglalót, véleményt, hogy témánál is maradjunk. Engem érdekel, hogy nézek ki egy kiválasztott szemével.
57. hajnalka39 (válaszként erre: 55. - Chelsey)
2014. jún. 9. 19:29
Szórakoztatnak az együgyű emberek...
56. Chelsey (válaszként erre: 54. - Szaffi91)
2014. jún. 9. 19:24
Azt az áltagos mindenedet, hogy előttem nyomtad meg az entert!!! :)
55. Chelsey (válaszként erre: 53. - Hajnalka39)
2014. jún. 9. 19:23

Off. Igazából mi a nagy durranás abban, hogy mensás valaki? Ok, van egy mérés miszerint adott érték fölöttinek mérték az IQ-ját. Éééés? Ez az IQ-val önmagában nem sokat ér, ha nem párosul hozzá megfelelő EQ. Mi több, ha egy átlagos IQ-hoz viszonylag magas EQ tartozik, az sokkal többet ér vele az életben, mint fordítva.


Egyébként érdekesnek találom, hogy "mensa címkével a fejeden járkálsz" egy fórumban, ahol csupa általad átlagosnak vélt ember értetlenkedik :)

2014. jún. 9. 19:22
Hogy került egy Mensás egy ilyen fórumra? Színes érdekeltségi kör? :D
2014. jún. 9. 19:16
A mensásnak minden ember "átlagos":))))
2014. jún. 9. 19:13
Akkor tudhatnád, hogy átlagos ember nem létezik ;-)
2014. jún. 9. 19:11
Ja igazad van ez a problémája minden Mensa-tagnak...az átlagosoktól mérföldekre járunk gondolatban:DDDD
50. Chelsey (válaszként erre: 47. - Hajnalka39)
2014. jún. 9. 19:09

A butaságot te írtad, már ne is haragudj! Csak olvasd el az előző hozzászólásod első sorát. Lehet hogy te hozzágondoltál még egy csomó mindent, amit tudsz magadról, de ugye az nincs benne az írásodból. Így már csak azt láthatjuk, hogy te bármiből, bármennyit ehetsz, úgyse változik a súlyod (te magad írtad, olvasd el, ha nekem nem hiszel!)


Mit tudom én, hogy ennél-e tejteméket, ha nem lennél rá allergiás.


Abban viszont biztos vagyok, hogy ha halálra zabálnád magad, ahogyan írod, az kifejezetten ártana az egészségednek :D

49. Chelsey (válaszként erre: 44. - Szaffi91)
2014. jún. 9. 19:06
Próbál egy A és B programot kidolgozni és kéthetente váltogatni. Ártani biztosan nem fogsz magadnak vele :)
48. Szaffi91 (válaszként erre: 44. - Szaffi91)
2014. jún. 9. 19:04
Ja, és itt magamra gondoltam, bocs az általánosításért.
47. hajnalka39 (válaszként erre: 45. - Chelsey)
2014. jún. 9. 19:03
Arról,hogy vegetáriánus vagyok ,és ételallergiás. szerinted nem ennék én is tejterméket? És az egészséges lenne szerinted ha halálra zabálnám magam? Butaságokat ne írj...
46. Chelsey (válaszként erre: 42. - Kriszta773)
2014. jún. 9. 19:03
Nem is erről beszélt Gribedli. Teljesen máshogy reagál a test ugyanarra az étrendre és edzésre a hormonváltozások függvényében. Éppen ezért, akinek nehézségeket okoz a hónap egyik felében betartani ugyanazt a diétát és edzéstervet, pedig a másik felében szinte könnyedén sikerült, annak érdemes ezen elgondolkodnia és megváltoztatnia az étrendjét és edzését. Így a hónap egyik felében az egyiket követi sikeresen és jó eséllyel a változásoknak köszönhetően a hónap második felében is viszonylag jól tud haladni, ahelyett, hogy dugába dőlne az egész fogyási kísérlet.
45. Chelsey (válaszként erre: 43. - Hajnalka39)
2014. jún. 9. 19:00

:DDD

Most akkor milyen önuralomról beszélsz, ha neked valójában teljesen mindegy, hogy miből, mennyit eszel, mert úgysem változik a súlyod?!

44. Szaffi91 (válaszként erre: 42. - Kriszta773)
2014. jún. 9. 17:10

A félreevés elkerüléséhez lelki erő kell, ugye ez a nagy titok. Akinek kevesebb az akaratereje, annak épp elég az a kis hormonváltozás ahhoz, hogy feladja 1-2 hét után (pont a kritikus időszakban).

Én sem azt mondom, hogy a ciklus a kilengések fő oka. Hanem azt, hogy aki ilyenkor eszik félre, az nem gondolja, hogy pár nap múlva elmúlik a kívánós érzés. "Minden mindegy" módon kajál tovább azt gondolva magáról, hogy ő úgysem tud lefogyni.

Nem azt írtam, hogy menstruáció után automatikusan visszaállsz a diétára, hanem könnyebben! És ha pár nap, párszáz kcal plusz után azt tudom mondani, hogy "oké, elég, elmúlt, most folytatni tudom", akkor folytatni fogom. Elkerülve a további "szarvagyok" bánatevést.

2014. jún. 9. 17:06

Ez önuralom kérdése,én annyit kajálhatok és amiből amennyit akarok,(54kg vagyok és az is maradok).

Nem eszem már húst ,(fanatikus állatvédő vagyok),és nem hiszem ,hogy nem találja meg bárki is a hozzá illő étkezési szokásokat. A saját testedre kell hallgatni.

És a megfelelő edzésprogramot megtalálni,szerintem csak utána kell olvasni,mérlegelni ,és dönteni.

Én Tony Horton edzésprogramját csinálom .

42. kriszta773 (válaszként erre: 41. - Szaffi91)
2014. jún. 9. 16:43
én még olyan nehezen fogyózóval sosem találkoztam, aki csak a ciklusa előtt lengett ki, úgyhogy ennyiket erről ;) mert akkor senkinek nem lenne probléma a fogyás, hogy havonta csak egy-két napot eszik többet :))
41. Szaffi91 (válaszként erre: 39. - Kriszta773)
2014. jún. 9. 16:41

Ez hosszú távra vonatkozik, nemcsak egy ciklusra. Ha hosszú távon figyelembe veszem, hogy a menstruáció előtti napokban kívánósabb vagyok, és lazítok a diétámon (plusz édesség, fagyi, stb.), majd utána tudatosan folytatom tovább, akkor nem lesz túlzabálás a vége, nem dől be a diéta. Mert tudom, hogy csak a hormonszint ingadozása miatt akarok félreenni, nem azért, mert éhezek. És tudom, hogy pár nap múlva túl leszek ezen, folytatom ott, ahol, abbahagytam.

Segít, ha tisztában vagy a miértekkel, kapaszkodót ad, hogy fejben visszaállj.

2014. jún. 9. 16:11
Nincs titkom!
39. kriszta773 (válaszként erre: 13. - Gribedli***)
2014. jún. 9. 16:10
szerintem felesleges ilyet ciklusozgatni, mert az ember nem egy hónapra akar lefogyni, és nem is egy hónap alatt változik annyit a súlya, ami számottevő lenne :) úgy értem, kit érdekel, ha ciklus előtt-után vagy közben felcsúszik egy-két kiló, ha utána lemegy :) azt a plusz ötöt, tízet vagy mégtöbbet kell leadni általában
2014. jún. 9. 14:24

hülye lennék elmondani:)

azért titok mert titok!

2014. jún. 9. 14:23

Köszönöm a segítő szándékú válaszokat.

kriszta773, bibity és Vanessza7 igazatok van, belevesztem a távlati céljaim alakítgatásába a jelenlegi problémáim megoldása helyett. Most hozzászokni az étrendhez, most 1 kg-ot leadni nehezebb, mint a jövőben bármennyit.

gribedli***, észrevettem, hogy a m. ciklus befolyásolja az ételhez való hozzáállásom, de nem igazán törődtem vele. Így már tudok vele kalkulálni, köszi.

Gumimackó, újra beiktattam a reggeli mozgást, nem húzom tovább


A gyeplő nem laza, Puszedli, hanem a fontossági sorrend borult fel az életemben. De ami igaz, az igaz: ha ott és akkor húzom meg a gyeplőt, amikor többet akarok/készülök enni a szükségesnél, akkor most nem így néznék ki. Tény.


Ne haragudjatok, de a stressz, mint fogyási eszköz és az "örüljek, hogy korog a gyomrom" elég nevetséges "tanácsok". Ha Ti nem érzitek magatokat jól tőle, akkor másnak miért ezt tanácsoljátok? A 90 napos pedig egy butaság. Tudom, hogy sokaknak segített, de az emberi test meglepően strapabíró, én a kiegyensúlyozott étrend híve vagyok.


A "6 után nem eszem" dolog is butaság önmagában, mert ha előtte bevitted a szükséges tápanyagokat, akkor persze, ne egyél. De önmagában nem attól fogysz, hogy 6 után nem eszel, hanem attól, amit a nap folyamán összesítve megeszel. És ha korog a gyomrod, a szervezeted nem zsírt, hanem az izmaidat kezdi bontani.


Tudom, hogy a fogyásnak nincs titka, szóval elismerem, a témaválasztás előnytelen volt, a lelki okokra céloztam vele. Ha érdemleges mondanivalód nincs, akkor kérlek, máshol éld ki a csipkelődő megjegyzéseidet és az off társalgásokat - főleg, ha Te magad is bosszankodtál már miatta.

2014. jún. 9. 10:27

Nem csak a festőművészek alkotnak csodákat, olykor a szobafestő is.

Sőt... Szavakkal is lefesthető valaki

35. 25800e2d09 (válaszként erre: 34. - 4510537174)
2014. jún. 9. 10:12
amúgy igen. :D de szanaszét offolják a fórumok 90%-át aaaaz bezzeg nem baj, mi meg itt váltottunk pár mondatot de az szemet szúr... :@
34. 4510537174 (válaszként erre: 33. - 25800e2d09)
2014. jún. 9. 10:08
Erre találták ki a privit.
33. 25800e2d09 (válaszként erre: 31. - Bibity)
2014. jún. 9. 09:59

1, ha ha ha, qrva vicces voltál XD de a válasz nem...

2, nem vagyok festő csak tudok festeni :P

3, szerintem ő egyáltalán nem festő :D

32. 25800e2d09 (válaszként erre: 30. - 4510537174)
2014. jún. 9. 09:58
áá, nem híres képek másolásáról beszéltem. hanem modell, referencia kép segítségül hívásáról. Ezt használom az arányok, minták, fények-árnyékok miatt :) pl portréhoz elengedhetetlen, azt másolja gyakorlatilag az ember :P
31. bibity
2014. jún. 8. 23:36
Most ti mindketten festők vagytok, és erre a fórumra jöttetek élvezkedni? :))
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook